nvda - en to nl_NL translation catalogue (3207 entries)

en:  %s is currently running.
nl_NL:  %s is momenteel actief.

en:  %s module is loaded.
nl_NL:  %s module is geladen.

en:  fraction {fractionValue:.2f} Percent slice {pointIndex} of {pointCount}
nl_NL:  breuk {fractionValue:.2f} Procent segment {pointIndex} van {pointCount}

en:  minus
nl_NL:  min

en:  square
nl_NL:  kwadraat

en:  title: {axisTitle}
nl_NL:  titel: {axisTitle}

en:  {segmentType} {pointIndex} of {pointCount}
nl_NL:  {segmentType} {pointIndex} van {pointCount}

en: %d character | %d characters
nl_NL[0]: %d teken
nl_NL[1]: %d tekens

en: %d percent
nl_NL: %d procent

en: %s application
nl_NL: %s applicatie

en: %s column | %s columns
nl_NL[0]: %s kollom
nl_NL[1]: %s kollommen

en: %s end
nl_NL: %s einde

en: %s highlighted
nl_NL: %s gehighlight

en: %s keyboard
nl_NL: %s toetsenbord

en: %s mode
nl_NL: %s modus

en: %s normalized
nl_NL: %s genormaliseerd

en: %s selected
nl_NL: %s geselecteerd

en: %s selected instead
nl_NL: %s plaatsvervangend geselecteerd

en: %s unselected
nl_NL: %s niet geselecteerd

en: &About add-on...
nl_NL: &Over de add-on...

en: &About...
nl_NL: &Over...

en: &Add
nl_NL: &Toevoegen

en: &Alignment
nl_NL: &Uitlijning

en: &Annotations
nl_NL: &Aantekeningen

en: &Anywhere
nl_NL: &Overal

en: &Apply
nl_NL: &Toepassen

en: &Beep for capitals
nl_NL: &Pieptoon bij hoofdletters

en: &Beep if typing lowercase letters when caps lock is on
nl_NL: &Piep als kleine letters worden getypt terwijl CapsLock is ingeschakeld

en: &Bookmarks
nl_NL: &Bladwijzers

en: &Braille viewer
nl_NL: &Brailleweergavevenster

en: &Brightness controls audio coordinates volume
nl_NL: Schermhelderheid &bepaalt Volume audio-coördinatie

en: &Buttons
nl_NL: Kno&ppen

en: &Categories:
nl_NL: &Categorieën:

en: &Charts
nl_NL: &Grafieken

en: &Check for update...
nl_NL: Op update &controleren...

en: &Clickable
nl_NL: &Klikbaar

en: &Close
nl_NL: &Sluiten

en: &Colors
nl_NL: &Kleuren

en: &Comment
nl_NL: &Opmerking

en: &Configuration profiles...
nl_NL: &Configuratieprofielen...

en: &Continue
nl_NL: &Doorgaan

en: &Continue running
nl_NL: &Ga door

en: &Copy version number
nl_NL: &Kopieer versienummer

en: &Create portable copy...
nl_NL: &Draagbare versie aanmaken...

en: &Default dictionary...
nl_NL: &Standaardwoordenboek...

en: &Delayed descriptions for characters on cursor movement
nl_NL: &Vertraagde beschrijvingen voor tekens bij cursorbeweging

en: &Delete
nl_NL: &Verwijderen

en: &Dictionary entries
nl_NL: &Woordenboekregels

en: &Diff algorithm:
nl_NL: &Diff algoritme:

en: &Displays to detect automatically:
nl_NL: &Leesregels die automatisch moeten worden gedetecteerd:

en: &Donate
nl_NL: &Doneer

en: &Done
nl_NL: &Gereed

en: &Download update
nl_NL: Update &downloaden

en: &Edit
nl_NL: Be&werken

en: &Editor revisions
nl_NL: Aangebrachte &wijzigingen

en: &Enable Highlighting
nl_NL: Markeringen &inschakelen

en: &Enable browse mode on page load
nl_NL: Blad&ermodus inschakelen bij laden van pagina

en: &Errors
nl_NL: Fout&en

en: &External IP:
nl_NL: &Extern IP:

en: &Figures and captions
nl_NL: &Figuren en bijschriften

en: &Font name
nl_NL: Lettertype&naam

en: &Form fields
nl_NL: &Formuliervelden

en: &Generate Key
nl_NL: Sleutel &genereren

en: &Graphics
nl_NL: Afbeeldin&gen

en: &Groupings
nl_NL: &Groeperingen

en: &Guess object position information when unavailable
nl_NL: Object&positie raden indien deze niet beschikbaar is

en: &HID keyboard input simulation
nl_NL: &HID-toetsenbordsimulatie

en: &Headings
nl_NL: &Koppen

en: &Help, training and support
nl_NL: &Hulp, training en ondersteuning

en: &Host:
nl_NL: &Adres:

en: &Hover for cell routing
nl_NL: &beweeg muis voor cell routing

en: &Inflection
nl_NL: &Intonatie

en: &Input table:
nl_NL: &Invoertabel:

en: &Install NVDA on this computer
nl_NL: &Installeer NVDA op deze computer

en: &Install NVDA...
nl_NL: NVDA &installeren...

en: &Keep existing desktop shortcut
nl_NL: &Behoud de bestaande bureaublad sneltoets

en: &Key:
nl_NL: &Sleutel:

en: &Keyboard layout:
nl_NL: Toetsenbordindeling:

en: &Language
nl_NL: &Taal

en: &Level
nl_NL: &Niveau

en: &Line spacing
nl_NL: &Regelafstand

en: &Lists
nl_NL: &Lijsten

en: &Maximum number of characters on one line
nl_NL: &Maximale aantal karakters per regel

en: &Modes available in the 'Cycle sound split mode' command:
nl_NL: &Modi beschikbaar in de opdracht 'Schakelen tussen splits geluid-modi':

en: &Modes available in the Cycle speech mode command:
nl_NL: &Beschikbare modi in de opdracht Schakel tussen spraakmodus:

en: &Move to
nl_NL: &Ga naar

en: &Multiple key press timeout (ms):
nl_NL: &Timeout voor toetsaanslagen met meerdere toetsen (ms):

en: &New
nl_NL: &Nieuw

en: &No
nl_NL: &Nee

en: &Not now
nl_NL: &Niet nu

en: &Number of lines per page
nl_NL: &Aantal regels per pagina

en: &Output table:
nl_NL: &Uitvoertabel:

en: &Pages
nl_NL: &Pagina's

en: &Paragraph indentation
nl_NL: &Alinea-inspringing

en: &Paragraph style:
nl_NL: &Alineastijl:

en: &Pattern
nl_NL: &Patroon

en: &Pitch
nl_NL: &Toonhoogte

en: &Play audio coordinates when mouse moves
nl_NL: Geluids&coördinatie gebruiken bij verplaatsen muis

en: &Play sound when toggling Screen Curtain
nl_NL: &Geluid bij in- of uitschakelen schermgordijn

en: &Play sounds when starting or exiting NVDA
nl_NL: &Geluid bij starten of afsluiten NVDA

en: &Port:
nl_NL: &Poort:

en: &Postpone update
nl_NL: U&pdate uitstellen

en: &Preferences
nl_NL: &Opties

en: &Proceed with installation (not recommended)
nl_NL: Door&gaan met installatie (niet aanbevolen)

en: &Punctuation/symbol pronunciation...
nl_NL: Uitspraak van &interpunctie en symbolen...

en: &Rate
nl_NL: &Snelheid

en: &References
nl_NL: &Referensies

en: &Remove
nl_NL: &Verwijderen

en: &Rename
nl_NL: &Hernoemen

en: &Replacement
nl_NL: &Vervanging

en: &Revert to saved configuration
nl_NL: &Terug naar opgeslagen configuratie

en: &Review add-ons...
nl_NL: Add-ons cont&roleren...

en: &Save
nl_NL: &Opslaan

en: &Save configuration
nl_NL: Configuratie op&slaan

en: &Save configuration when exiting NVDA
nl_NL: Configuratie op&slaan bij afsluiten van NVDA

en: &Select NVDA Modifier Keys
nl_NL: &Selecteer NVDA-toetsen

en: &Send actual symbol to synthesizer
nl_NL: Het eigenlijke symbool naar synthesizer &sturen

en: &Settings...
nl_NL: In&stellingen...

en: &Sheets
nl_NL: &Bladen

en: &Show Braille Viewer on Startup
nl_NL: &Brailleweergavevenster weergeven bij opstarten

en: &Show Speech Viewer on Startup
nl_NL: &Spraakweergavevenster weergeven bij opstarten

en: &Show cursor
nl_NL: Cur&sor weergeven

en: &Show this dialog when NVDA starts
nl_NL: Dit dialoogvenster tonen bij het &starten van NVDA

en: &Simple review mode
nl_NL: Eenvoudige lee&soverzichtmodus

en: &Sound split mode:
nl_NL: &Splits geluid-modus:

en: &Speech viewer
nl_NL: &Spraakweergavevenster

en: &Start the new portable copy after creation
nl_NL: &Start de nieuwe draagbare versie na het aanmaken

en: &Symbol:
nl_NL: &Symbool:

en: &Symbols
nl_NL: &Symbolen

en: &Tables
nl_NL: &Tabellen

en: &Temporary dictionary...
nl_NL: &Tijdelijk woordenboek...

en: &Tools
nl_NL: &Extra

en: &Touch typing mode
nl_NL: &Direct typen met aanraken

en: &Trap all non-command gestures from reaching the document
nl_NL: Niet-commandogebonden handelingen onderscheppen voordat ze het document bereiken

en: &Update now
nl_NL: &Update nu

en: &Update to NVDA {version}
nl_NL: &Update naar NVDA {version}

en: &Use CapsLock as an NVDA modifier key
nl_NL: &CapsLock als NVDA-toets gebruiken

en: &User Guide
nl_NL: Gebr&uikershandleiding

en: &View License
nl_NL: &Bekijk licentie

en: &Voice
nl_NL: &Stem

en: &Voice dictionary...
nl_NL: Stem-a&fhankelijk woordenboek...

en: &Yes
nl_NL: &Ja

en: (normal configuration)
nl_NL: (Normale configuratie)

en: 0 matches
nl_NL: 0 overeenkomsten

en: 1.5 line spacing
nl_NL: 1,5 regelafstand

en: 100 percent Stacked Area
nl_NL: 100% gestapeld vlak

en: 100 percent Stacked Bar
nl_NL: 100% gestapelde staaf

en: 100 percent Stacked Column
nl_NL: 100% gestapelde kolom

en: 100 percent Stacked Cone Bar
nl_NL: 100% gestapelde kegelstaaf

en: 100 percent Stacked Cone Column
nl_NL: 100% gestapelde kegelkolom

en: 100 percent Stacked Cylinder Bar
nl_NL: 100% gestapelde cilinderstaaf

en: 100 percent Stacked Cylinder Column
nl_NL: 100% gestapelde cilinderkolom

en: 100 percent Stacked Line
nl_NL: 100% gestapelde lijn

en: 100 percent Stacked Line with Markers
nl_NL: 100% gestapelde lijn met gegevensmarkeringen

en: 100 percent Stacked Pyramid Bar
nl_NL: 100% gestapelde piramidestaaf

en: 100 percent Stacked Pyramid Column
nl_NL: 100% gestapelde piramidekolom

en: 12.5% gray
nl_NL: grijs 12,5%

en: 25% gray
nl_NL: grijs 25%

en: 3D 100 percent Stacked Bar
nl_NL: 3D 100% gestapeld diagram

en: 3D 100 percent Stacked Column
nl_NL: 100% gestapelde 3D-kolom

en: 3D Area
nl_NL: 3D-vlak

en: 3D Clustered Bar
nl_NL: 3D gegroepeerd diagram

en: 3D Clustered Column
nl_NL: Gegroepeerde 3D-kolom

en: 3D Column
nl_NL: 3D-kolom

en: 3D Cone Column
nl_NL: 3D-kegelkolom

en: 3D Cylinder Column
nl_NL: 3D cilinderkolom

en: 3D Line
nl_NL: 3D-lijn

en: 3D Pie
nl_NL: 3D-cirkel

en: 3D Pyramid Column
nl_NL: 3D piramidekolom

en: 3D Stacked Area
nl_NL: Gestapeld 3D-vlak

en: 3D Stacked Bar
nl_NL: 3D gestapeld diagram

en: 3D Stacked Column
nl_NL: Gestapelde 3D-kolom

en: 3D Surface
nl_NL: 3D-oppervlak

en: 3D Surface (wireframe)
nl_NL: 3D-oppervlakdraadmodel

en: 50% gray
nl_NL: grijs 50%

en: 6.25% gray
nl_NL: grijs 6,25%

en: 75% gray
nl_NL: grijs 75%

en: A dialog where you can set default dictionary by adding dictionary entries to the list
nl_NL: Een dialoogvenster waar u het standaardwoordenboek kunt instellen door woordenboekregels aan de lijst toe te voegen

en: A dialog where you can set temporary dictionary by adding dictionary entries to the edit box
nl_NL: Een dialoogvenster waar u het tijdelijke woordenboek kunt instellen door woordenboekregels toe te voegen aan het invoerveld

en: A dialog where you can set voice-specific dictionary by adding dictionary entries to the list
nl_NL: Een dialoogvenster waar u het stem-afhankelijk woordenboek kunt instellen door woordenboekregels toe te voegen aan de lijst

en: A free and open source screen reader for Microsoft Windows
nl_NL: Een gratis en opensource schermuitleesprogramma voor Microsoft Windows

en: A pattern is required.
nl_NL: Een patroon is vereist.

en: A portable copy already exists in the directory '{portableDirectory}'. Do you want to update it?
nl_NL: Er bestaat al een draagbare kopie in de map '{portableDirectory}'. Wilt u deze bijwerken?

en: A previous copy of NVDA has been found on your system. This copy will be updated.
nl_NL: Er is een oudere versie van NVDA gevonden op uw systeem. Deze versie wordt bijgewerkt.

en: A profile cannot have an empty name.
nl_NL: De naam van een profiel mag niet leeg zijn.

en: A version of this add-on is already installed. Would you like to update {summary} version {curVersion} to version {newVersion}?
nl_NL: Van deze add-on is al een versie geïnstalleerd. Wilt u {summary} versie {curVersion} bijwerken naar versie {newVersion}?

en: About NVDA
nl_NL: Over NVDA

en: Action unavailable in NVDA Windows Store version
nl_NL: Actie niet beschikbaar in de Windows Store-versie van NVDA

en: Action unavailable in a temporary version of NVDA
nl_NL: Actie niet beschikbaar in een tijdelijke versie van NVDA

en: Action unavailable in secure context
nl_NL: Actie niet beschikbaar in beveiligde context

en: Action unavailable while Windows is locked
nl_NL: Actie niet beschikbaar terwijl Windows is vergrendeld

en: Action unavailable while a dialog requires a response
nl_NL: Actie niet beschikbaar terwijl een dialoog een reactie vereist

en: Action unavailable while the braille mode is set to speech output
nl_NL: Actie niet beschikbaar terwijl de braille-modus is ingesteld op spraakuitvoer

en: Action unavailable. Braille is tethered to focus
nl_NL: Actie niet beschikbaar. Braille is gekoppeld aan focus

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activates or deactivates the {profile} configuration profile
nl_NL: Activeert of deactiveert het {profile} configuratieprofiel

en: Activates the Add-on Store to browse and manage add-on packages for NVDA
nl_NL: Activeert de Add-on Store om add-onpakketten voor NVDA te doorzoeken en te beheren

en: Activates the NVDA Python Console, primarily useful for development
nl_NL: Activeert de NVDA python console, vooral bedoeld voor ontwikkeling

en: Activates the current object in the document
nl_NL: Activeert het huidige object in het document

en: Activates the text at the cursor if possible
nl_NL: Activeert de tekst bij de cursor wanneer mogelijk

en: Add Dictionary Entry
nl_NL: Voeg woordenboekregel toe

en: Add Symbol
nl_NL: Symbool toevoegen

en: Add-on Installation
nl_NL: Installatie van Add-on

en: Add-ons cannot be installed in the Windows Store version of NVDA
nl_NL: In de Windows Store versie van NVDA kunnen add-ons niet worden geïnstalleerd

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Afrikaans grade 1
nl_NL: Afrikaans graad 1

en: Afrikaans grade 2
nl_NL: Afrikaans graad 2

en: Akkadian (Borger) grade 1
nl_NL: Akkadisch (Borger) graad 1

en: Akkadian (US) grade 1
nl_NL: Akkadisch (VS) graad 1

en: All add-ons are now disabled. They will be re-enabled on the next restart unless you choose to disable them again.
nl_NL: Alle add-ons zijn nu uitgeschakeld. Ze worden opnieuw ingeschakeld na een herstart tenzij u ervoor kiest ze opnieuw uit te schakelen.

en: All caps on
nl_NL: Alleen hoofdletters aan

en: All dots
nl_NL: Alle punten

en: Allow NV Access to gather NVDA usage statistics
nl_NL: Sta NV Access toe om NVDA-gebruiksstatistieken te verzamelen

en: Allow automatic updates to install incompatible add-ons
nl_NL: Automatische updates toestaan ​​om incompatibele add-ons te installeren

en: Allow skim &reading in Say All
nl_NL: Doo&rbladeren bij alles lezen toestaan

en: Alpha numeric input
nl_NL: Alfanumerieke invoer

en: Already connected
nl_NL: Al verbonden

en: Already in a content recognition result
nl_NL: Reeds in een inhoudherkenningsresultaat

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
nl_NL: Rij {rowNumber} en kolom {columnNumber} zijn al ingesteld als begin van kolomkoppen

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
nl_NL: Rij {rowNumber} en kolom {columnNumber} zijn al ingesteld als begin van rijkoppen

en: Already set {address} as start of column headers
nl_NL: {address} is al ingesteld als begin van kolomkoppen

en: Already set {address} as start of row headers
nl_NL: {address} is al ingesteld als begin van rijkoppen

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Always duck
nl_NL: Altijd onderdrukken

en: Always fill display
nl_NL: Leesregel altijd vullen

en: Always include short character &description when announcing candidates
nl_NL: Altijd korte beschrijving geven van Kandidaat-karakters

en: An error has caused this feature ({title}) to be unavailable at this time. Restarting NVDA or Windows may solve this problem.
nl_NL: Door een fout is deze functie ({title}) momenteel niet beschikbaar. Dit probleem kan mogelijk worden opgelost door NVDA of Windows opnieuw op te starten.

en: An error has caused this feature to be unavailable at this time. Restarting NVDA or Windows may solve this problem.
nl_NL: Door een fout is deze functie momenteel niet beschikbaar. Het opnieuw opstarten van NVDA of Windows kan dit probleem mogelijk verhelpen.

en: An existing NVDA installation has been detected, but its version cannot be determined. If you are attempting to install an earlier version of NVDA, you should first cancel this installation and completely uninstall NVDA before installing the earlier version.
nl_NL: Er is een bestaande NVDA-installatie gedetecteerd, maar de versie ervan kan niet worden vastgesteld. Als je een oudere versie van NVDA probeert te installeren, moet je deze installatie eerst annuleren en NVDA volledig verwijderen voordat je de oudere versie installeert.

en: An existing copy of NVDA has been detected in the chosen directory, but its version cannot be determined. If you are attempting to downgrade to an earlier version of NVDA, you should cancel this operation and create a new portable copy.
nl_NL: Er is een bestaande kopie van NVDA gevonden in de geselecteerde map, maar de versie ervan kan niet worden vastgesteld. Als je probeert terug te keren naar een eerdere versie van NVDA, moet je deze bewerking annuleren en een nieuwe draagbare kopie maken.

en: Annotations
nl_NL: Aantekeningen

en: Announce &selected candidate
nl_NL: Ge&selecteerde Kandidaat Melden

en: Announces the current selection in edit controls and documents. Pressing twice spells this information. Pressing three times spells it using character descriptions. Pressing four times shows it in a browsable message.
nl_NL: Meldt de huidige selectie in invoervelden en documenten. Als u tweemaal drukt, wordt deze informatie gespeld. Door drie keer te drukken, wordt het gespeld met behulp van karakterbeschrijvingen. Als u vier keer drukt, wordt het weergegeven in een bladermodusbericht.

en: Answer to:
nl_NL: Antwoorden aan:

en: Any
nl_NL: Alle

en: Appointment {subject}, {time}
nl_NL: Afspraak {subject}, {time}

en: Arabic 8 dot computer braille
nl_NL: Arabisch 8 punt computerbraille

en: Arabic grade 1
nl_NL: Arabisch graad 1

en: Arabic grade 2
nl_NL: Arabisch graad 2

en: Are you sure you want to install this add-on?
    Only install add-ons from trusted sources.
    Addon: {summary} {version}
nl_NL: Weet u zeker dat u deze add-on wilt installeren?
    Installeer alleen add-ons van bronnen die u vertrouwt.
    Add-on: {summary} {version}

en: Are you sure you want to remove all the entries in this dictionary?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle items in dit woordenboek wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all gestures to their factory defaults?
    
    			All of your user defined gestures, whether previously set or defined during this session, will be lost.
    			This cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u alle invoerhandelingen wilt herstellen naar de fabrieksinstellingen??
    
    			Al uw handmatig gedefinieerde invoerhandelingen, ongeacht of deze eerder zijn ingesteld of gedefinieerd tijdens deze sessie, gaan verloren.
    			Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Area
nl_NL: Vlak

en: Arti&cles
nl_NL: Arti&kelen

en: Assamese grade 1
nl_NL: Assamees graad 1

en: At least one NVDA modifier key must be set. Caps lock will remain as an NVDA modifier key.
nl_NL: Er dient minstens één toets gebruikt te worden als NVDA-toets. Caps Lock blijft een NVDA-toets.

en: At least one key must be used as the NVDA key.
nl_NL: Er dient minstens één toets gebruikt te worden als NVDA-toets.

en: At least one sound split mode has to be checked.
nl_NL: Ten minste één splits geluid-modus moet zijn geselecteerd.

en: At least two speech modes have to be checked.
nl_NL: Er moeten minimaal twee spraakmodi worden geselecteerd.

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Attempt to cancel speech for expired focus events:
nl_NL: Probeer spraak te annuleren voor verlopen focuswijzigingen:

en: Audio d&ucking mode:
nl_NL: Audio-onderdr&ukkingsmodus:

en: Audio ducking not supported
nl_NL: Audio onderdrukken niet ondersteund

en: Audio indication of focus and browse modes
nl_NL: Audio&markering voor focus- en bladermodus

en: Audio output &device:
nl_NL: &Audio-uitvoerapparaat:

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Automatic &Say All on page load
nl_NL: Automati&sch alles lezen zodra pagina geladen is

en: Automatic &updates:
nl_NL: Automatische &updates:

en: Automatic (prefer Diff Match Patch)
nl_NL: Automatisch (Voorkeur geven aan Diff Match Patch)

en: Automatic (prefer UIA)
nl_NL: Automatisch (Voorkeur geven aan UIA)

en: Automatic (prefer selective)
nl_NL: Automatisch (voorkeur geven aan selectief)

en: Automatic ({name})
nl_NL: Automatisch ({name})

en: Automatic dialect switching (when supported)
nl_NL: Automatisch van dialect wisselen (indien ondersteund)

en: Automatic focus mode for caret movement
nl_NL: Automatische focusmodus bij &cursorbeweging

en: Automatic focus mode for focus changes
nl_NL: Automatische &focusmodus bij focus wijzigingen

en: Automatic language and dialect switching on
nl_NL: Automatisch van taal en dialect wisselen aan

en: Automatic language switching (when supported)
nl_NL: Automatisch van taal wisselen (indien ondersteund)

en: Automatic language switching off
nl_NL: Automatisch van taal wisselen uit

en: Automatic language switching on
nl_NL: Automatisch van taal wisselen aan

en: Automatic refresh disabled
nl_NL: Automatisch vernieuwen uitgeschakeld

en: Automatic refresh enabled
nl_NL: Automatisch vernieuwen ingeschakeld

en: Automatically check for &updates to NVDA
nl_NL: Automatisch controleren op NVDA &updates

en: Automatically report all available &candidates
nl_NL: Automatisch alle beschikbare &kandidaten melden

en: Automatically say all on result
nl_NL: Automatisch alles lezen bij resultaat

en: Avoid splitting &words when possible
nl_NL: Waar mogelijk &woorden niet splitsen

en: Bar of Pie
nl_NL: Staaf van cirkel

en: Baseline
nl_NL: Basislijn

en: Bashkir grade 1
nl_NL: Basjkiers graad 1

en: Baum/HumanWare/APH/Orbit braille displays
nl_NL: Baum/HumanWare/APH/Orbit brailleleesregels

en: Beep
nl_NL: Pieptonen

en: Beep and speak progress bar updates
nl_NL: Spreekt updates van voortgangsbalken uit, en speelt tegelijkertijd een piepsignaal af

en: Beep for progress bar updates
nl_NL: Pieptoon voor voortgansbalk update

en: Begins interaction with math content
nl_NL: Begint interactie met wiskundige inhoud

en: Belarusian computer braille
nl_NL: Wit-Russische computerbraille

en: Belarusian literary braille
nl_NL: Wit-Russische literaire braille

en: Belarusian literary braille (detailed)
nl_NL: Wit-Russisch literair braille (gedetailleerd)

en: Bengali grade 1
nl_NL: Bengaals graad 1

en: Beta or dev
nl_NL: Beta of dev

en: Bitmap placeholder
nl_NL: Ruimte voor bitmap

en: Blink cursor
nl_NL: Knipperende cursor

en: Block &quotes
nl_NL: Blok&citaten

en: Bluetooth Serial: {port} ({deviceName})
nl_NL: Bluetooth serieel: {port} ({deviceName})

en: Bold off
nl_NL: Vet uit

en: Bold on
nl_NL: Vet aan

en: Both Colors and Styles
nl_NL: Zowel kleuren als stijlen

en: Both host and key must be set.
nl_NL: Zowel adres als sleutel moeten worden ingevoerd.

en: Both port and key must be set.
nl_NL: Zowel poort als sleutel moeten worden ingevoerd.

en: Bottom
nl_NL: Onderkant

en: Braille &display:
nl_NL: Braillelees&regel:

en: Braille Display Error
nl_NL: Fout voor brailleleesregel

en: Braille Unicode normalization default ({default})
nl_NL: Braille Unicode-normalisering standaard ({default})

en: Braille Unicode normalization {state}
nl_NL: Braille Unicode-normalisering {state}

en: Braille cursor %s
nl_NL: Braillecursor %s

en: Braille cursor is turned off
nl_NL: Braillecursor is uitgeschakeld

en: Braille cursor off
nl_NL: Braillecursor uit

en: Braille cursor on
nl_NL: Braillecursor aan

en: Braille destination
nl_NL: Braillebestemming

en: Braille display
nl_NL: Brailleleesregel

en: Braille focus context presentation: %s
nl_NL: Te tonen focuscontext in braille: %s

en: Braille font attributes
nl_NL: Braille lettertype-attributen

en: Braille inp&ut
nl_NL: Braille-in&voer

en: Braille input disabled
nl_NL: Braille-invoer uitgeschakeld

en: Braille input enabled
nl_NL: Braille-invoer ingeschakeld

en: Braille mode {brailleMode}
nl_NL: Braille-modus {brailleMode}

en: Braille mode:
nl_NL: Braille-modus:

en: Braille move system caret when routing review cursor %s
nl_NL: Braille systeemcursor verplaatsen bij routeren leescursor%s

en: Braille move system caret when routing review cursor default (%s)
nl_NL: Braille systeemcursor verplaatsen bij routeren leescursor standaard (%s)

en: Braille show messages %s
nl_NL: Braille meldingen tonen %s

en: Braille show selection %s
nl_NL: Braille selectie weergeven %s

en: Braille show selection default (%s)
nl_NL: Braille selectie weergeven standaard (%s)

en: Braille tethered %s
nl_NL: Braille gekoppeld %s

en: Braille viewer disabled
nl_NL: Brailleweergavevenster uitgeschakeld

en: Braille viewer enabled
nl_NL: Brailleweergavevenster ingeschakeld

en: Browse Mode
nl_NL: Bladermodus

en: Browse mode
nl_NL: Bladermodus

en: Browse...
nl_NL: Bladeren...

en: Bubble
nl_NL: Bel

en: Bubble with 3D effects
nl_NL: Bel met 3D-effecten

en: Bulgarian 8 dot computer braille
nl_NL: Bulgaars 8 punt computerbraille

en: Bulgarian grade 1
nl_NL: Bulgaars graad 1

en: Burmese grade 1
nl_NL: Birmees graad 1

en: Burmese grade 2
nl_NL: Birmees graad 2

en: C&hange...
nl_NL: Wi&jzigen...

en: COM Registration Fixing Tool Failed
nl_NL: COM-registratiehersteltool mislukt

en: Can't change the active profile while an NVDA dialog is open
nl_NL: Het actieve profiel kan niet gewijzigd worden terwijl er een NVDA-dialoogvenster geopend is

en: Can't find the documentation window.
nl_NL: Kan het documentatievenster niet vinden.

en: Can't select text, press twice to copy
nl_NL: Kan tekst niet selecteren, druk tweemaal om te kopiëren

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Candidate
nl_NL: Kandidaat

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber} in column headers
nl_NL: Kan rij {rowNumber} kolom {columnNumber} niet vinden in kolom koptekst

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber} in row headers
nl_NL: Kan rij {rowNumber} kolom {columnNumber} niet vinden in rij koptekst

en: Cannot find {address}    in row headers
nl_NL: Kan {address} niet vinden in rijkoppen

en: Cannot find {address} in column headers
nl_NL: Kan {address} niet vinden in kolomkoppen

en: Cannot install NVDA add-on from {path}.
    You must be running NVDA to be able to install add-ons.
nl_NL: Kan de NVDA add-on niet installeren vanaf {path}.
    NVDA moet actief zijn om add-ons te kunnen installeren.

en: Capital pitch change percentage
nl_NL: Percentage toonhoogteverandering bij hoofdletters

en: Caps off
nl_NL: Hoofdletters uit

en: Caret movement timeout (in ms)
nl_NL: Time-out voor systeemcursorverplaatsing (in ms)

en: Case &sensitive
nl_NL: Hoofdletter&gevoelig

en: Catalan grade 1
nl_NL: Catalaans graad 1

en: Category {categoryAxisData}:
nl_NL: Categorie {categoryAxisData}:

en: Cell &borders:
nl_NL: Cel&randen:

en: Cell c&oordinates
nl_NL: Celc&oördinaten

en: Center Title placeholder
nl_NL: Ruimte voor centrale titel

en: Central Kurdish grade 1
nl_NL: Centraal Koerdisch graad 1

en: Change selected symbol
nl_NL: Geselecteerd symbool aanpassen

en: Change tracking off
nl_NL: Wijzigingen bijhouden uit

en: Change tracking on
nl_NL: Wijzigingen bijhouden aan

en: Change...
nl_NL: Wijzigen...

en: Changes were made to add-ons. You must restart NVDA for these changes to take effect. Would you like to restart now?
nl_NL: Add-ons zijn gewijzigd. U moet NVDA herstarten voordat de wijzigingen van kracht zijn. Wilt u nu herstarten?

en: Character: {character}
    Replacement: {replacement}
nl_NL: Teken: {character}
    Vervanging: {replacement}

en: Chart Elements
nl_NL: Grafiekelementen

en: Chart area
nl_NL: Grafiekgebied

en: Chart area, height: {chartAreaHeight}, width: {chartAreaWidth}, top: {chartAreaTop}, left: {chartAreaLeft}
nl_NL: Grafiekgebied, hoogte: {chartAreaHeight}, breedte: {chartAreaWidth}, boven: {chartAreaTop}, links: {chartAreaLeft}

en: Chart placeholder
nl_NL: Ruimte voor grafiek

en: Chart title: {chartTitle}
nl_NL: Grafiektitel: {chartTitle}

en: Chart title: {chartTitle}, type: {chartType}
nl_NL: Grafiektitel: {chartTitle}, type: {chartType}

en: Checking for Update
nl_NL: Bezig met het controleren op updates

en: Checking for update
nl_NL: Bezig met het controleren op update

en: Chichewa (Malawi) literary braille
nl_NL: Chichewa (Malawi) literatuurbraille

en: Chinese (China, Mandarin) Current Braille System
nl_NL: Chinees (China, Mandarijn) Huidig braillesysteem

en: Chinese (China, Mandarin) Current Braille System (no tones)
nl_NL: Chinees (China, Mandarijn) Huidig braillesysteem (geen tonen)

en: Chinese (China, Mandarin) Double-phonic Braille System
nl_NL: Chinees (China, Mandarijn) dubbelfonisch braillesysteem

en: Chinese (Hong Kong, Cantonese)
nl_NL: Chinees (Hong kong, Cantonees)

en: Chinese (Taiwan, Mandarin)
nl_NL: Chinees (Taiwan, Mandarijn)

en: Chinese common braille (simplified Chinese characters)
nl_NL: Chinese gewone braille (vereenvoudigde Chinese karakters)

en: Clear the output pane
nl_NL: Het uitvoervenster wissen

en: Clicks the left mouse button once at the current mouse position
nl_NL: Klikt één keer met de linker muisknop op de huidige positie van de muisaanwijzer

en: Clicks the right mouse button at the current touch position. This is generally used to activate a context menu.
nl_NL: Klikt één keer met de rechter muisknop op de huidige aanraakpositie. Dit wordt over het algemeen gebruikt om een ​​contextmenu te activeren.

en: Clicks the right mouse button once at the current mouse position
nl_NL: Klikt één keer met de rechter muisknop op de huidige positie van de muisaanwijzer

en: Clipboard
nl_NL: Klembord

en: Clipboard received
nl_NL: Klembord ontvangen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Clustered Bar
nl_NL: Gegroepeerde staaf

en: Clustered Column
nl_NL: Gegroepeerde kolom

en: Clustered Cone Bar
nl_NL: Gegroepeerde kegelstaaf

en: Clustered Cone Column
nl_NL: Gegroepeerde kegelkolom

en: Clustered Cylinder Bar
nl_NL: Gegroepeerde cilinderstaaf

en: Clustered Pyramid Bar
nl_NL: Gegroepeerde piramidestaaf

en: Clustered Pyramid Column
nl_NL: Gegroepeerde piramidekolom

en: Collapsed
nl_NL: Samengevouwen

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Command line option: {langDesc}
nl_NL: Opdrachtregeloptie: {langDesc}

en: Command not supported in this type of document. The tables have their first column cells automatically set as row headers.
nl_NL: Commando wordt niet ondersteund in dit type document. De cellen van de eerste kolom van de tabellen worden automatisch ingesteld als rijkoppen.

en: Command not supported in this type of document. The tables have their first row cells automatically set as column headers.
nl_NL: Commando wordt niet ondersteund in dit type document. De cellen in de eerste rij van de tabellen zijn automatisch ingesteld als kolomkoppen.

en: Commands &Quick Reference
nl_NL: &Overzicht commando's

en: Commands Quick Reference
nl_NL: Overzicht commando's

en: Commen&ts
nl_NL: Opmerki&ngen

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Comment thread: {comment}  by {author}
nl_NL: Commentaar thread: {comment}  door {author}

en: Comment thread: {comment}  by {author} with {numReplies} reply | Comment thread: {comment}  by {author} with {numReplies} replies
nl_NL[0]: Reactiethread: {comment} door {author} met {numReplies} reactie
nl_NL[1]: Reactiethread: {comment} door {author} met {numReplies} reacties

en: Comment: {comment} by {author}
nl_NL: Opmerking: {comment} door {author}

en: Comment: {comment} by {author} on {date}
nl_NL: Opmerking: {comment} door {author} op {date}

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Composition
nl_NL: Samenstelling

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Configuration File Error
nl_NL: Fout in configuratiebestand

en: Configuration Profiles
nl_NL: Configuratieprofielen

en: Configuration applied
nl_NL: Configuratie toegepast

en: Configuration profile triggers disabled
nl_NL: Triggers voor configuratieprofielen uitgeschakeld

en: Configuration profile triggers enabled
nl_NL: Triggers voor configuratieprofielen ingeschakeld

en: Configuration profiles
nl_NL: Configuratieprofielen

en: Configuration restored to factory defaults
nl_NL: Configuratie teruggezet naar fabrieksinstellingen

en: Configuration saved
nl_NL: Configuratie opgeslagen

en: Configure how much information NVDA will present about controls. These options apply to focus reporting and NVDA object navigation, but not when reading text content e.g. web content with browse mode.
nl_NL: Configureer hoeveel informatie NVDA zal geven over bedieningselementen. Deze opties zijn van toepassing op focusrapportage en NVDA-objectnavigatie, maar niet bij het lezen van tekstinhoud, b.v. webinhoud met bladermodus.

en: Configure visual aids.
nl_NL: Visuele hulpmiddelen configureren.

en: Confirm Deletion
nl_NL: Verwijderen bevestigen

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Connect and do not ask again for this server
nl_NL: Maak verbinding en vraag niet meer voor deze server

en: Connect...
nl_NL: Verbinden...

en: Connected
nl_NL: Verbonden

en: Connecting
nl_NL: Bezig met verbinden

en: Content is not visible
nl_NL: Inhoud is niet zichtbaar

en: Copied link
nl_NL: Link gekopiëerd

en: Copied to clipboard
nl_NL: Gekopieerd naar het klembord

en: Copied to clipboard: {text}
nl_NL: Naar het klembord gekopieerd:  {text}

en: Copied: {text}
nl_NL: Gekopieerd: {text}

en: Copies content of the status bar  of current application to the clipboard.
nl_NL: Kopieert de inhoud van de statusbalk van de huidige applicatie naar het klembord.

en: Coptic 8 dot computer braille
nl_NL: Koptisch 8 punt computerbraille

en: Coptic grade 1
nl_NL: Koptisch graad 1

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy &link
nl_NL: &Link kopiëren

en: Copy &portable configuration to current user account
nl_NL: Kopieer de &draagbare configuratie naar de huidige gebruikersaccount

en: Copy current &user configuration
nl_NL: Kopieer de huidige &gebruikersconfiguratie

en: Copy navigation focus to clipboard
nl_NL: Kopieer navigatiefocus naar klembord

en: Copying Settings
nl_NL: Instellingen worden gekopieerd

en: Copyright (C) {years} NVDA Contributors
nl_NL: Copyright (C)  {years} NVDA Vrijwilligers

en: Corners
nl_NL: Hoeken

en: Could not disable screen curtain
nl_NL: Kan schermgordijn niet uitschakelen

en: Could not enable screen curtain
nl_NL: Kan schermgordijn niet inschakelen

en: Could not gracefully terminate the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
nl_NL: De volgende beeldaanpassingen konden niet netjes beëindigd worden:
    {providerNames}

en: Could not gracefully terminate the {providerName} vision enhancement provider
nl_NL: Kon de {providerName} beeldaanpassing niet netjes beëindigen

en: Could not load the %s synthesizer.
nl_NL: De synthesizer %s kon niet geladen worden.

en: Could not load the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
nl_NL: De volgende beeldaanpassingen konden niet geladen worden:
    {providerNames}

en: Could not load the {display} display.
nl_NL: De brailleleesregel %{display} kon niet geladen worden.

en: Could not load the {providerName} vision enhancement provider
nl_NL: De {providerName} beeldaanpassing kon niet geladen worden

en: Could not save configuration - probably read only file system
nl_NL: De configuratie kon niet opgeslagen worden - waarschijnlijk een alleen-lezen bestandsysteem

en: Could not save configuration; see the log for more details.
nl_NL: De configuratie kon niet worden opgeslagen. Zie het logboek voor meer informatie.

en: Couldn't copy to clipboard.
nl_NL: Kon niet naar klembord kopiëren.

en: Create &desktop icon and shortcut key (control+alt+n)
nl_NL: Maak &bureaublad icoon en sneltoets (control+alt+n)

en: Create &portable copy
nl_NL: Maak een &draagbare versie aan

en: Create Portable NVDA
nl_NL: Draagbare NVDA aanmaken

en: Create a &new folder for the portable copy
nl_NL: Maak een &nieuwe map voor de draagbare kopie

en: Creating Portable Copy
nl_NL: Draagbare Versie wordt aangemaakt

en: Croatian 8 dot computer braille
nl_NL: Croatisch 8 punt computerbraille

en: Croatian grade 1
nl_NL: Croatisch graad 1

en: Cuneiform (transliterated) grade 1
nl_NL: Spijkerschrift (getranslitereerd) graad 1

en: Cuneiform (transliterated, compact diacritics) grade 1
nl_NL: Spijkerschrift (getranslitereerd, compacte diakritische tekens) graad 1

en: Current application (%s)
nl_NL: Huidige applicatie (%s)

en: Cursor blink rate (ms)
nl_NL: &Knippersnelheid cursor (miliseconden)

en: Cursor shape for &focus:
nl_NL: Cursorvorm voor &focus:

en: Cursor shape for &review:
nl_NL: Cursorvorm voor leescu&rsor:

en: Cycle through the braille Unicode normalization states
nl_NL: Schakelt tussen de Unicode-normaliseringsstatussen voor braille

en: Cycle through the braille cursor shapes
nl_NL: Schakel tussen de braillecursorvormen

en: Cycle through the braille move system caret when routing review cursor states
nl_NL: Schakel tussen de diverse statussen voor braille systeemcursor verplaatsen bij routeren leescursor

en: Cycle through the braille show messages modes
nl_NL: Schakel tussen de modi voor braille meldingen tonen

en: Cycle through the braille show selection states
nl_NL: Schakelt tussen de statussen voor braille selectie weergeven

en: Cycle through the possible modes to report table row and column headers
nl_NL: Doorloopt de mogelijke modi om tabelrij- en kolomkoppen te melden

en: Cycle through the speech Unicode normalization states
nl_NL: Schakelt tussen de Unicode-normaliseringsstatussen voor spraak

en: Cycles between available touch modes
nl_NL: Schakelt tussen de beschikbare aanraakmodi

en: Cycles between speech modes.
nl_NL: Schakelt tussen spraakmodi.

en: Cycles font attribute reporting between speech, braille, speech and braille, and off.
nl_NL: Wisselt tussen het lettertype-attributen melden via spraak, braille, spraak en braille, of geen.

en: Cycles through audio ducking modes which determine when NVDA lowers the volume of other sounds
nl_NL: Schakelt tussen audio-onderdrukkingsmodi die bepalen wanneer NVDA het volume van andere geluiden verlaagd

en: Cycles through line indentation settings
nl_NL: Schakelt tussen Regelinspringing instellingen

en: Cycles through options for how to report spelling or grammar errors
nl_NL: Schakelt tussen opties om spelling- of grammaticafouten te melden

en: Cycles through options for when to speak typed characters.
nl_NL: Schakelt  door de opties voor wanneer getypte tekens moeten worden uitgesproken.

en: Cycles through options for when to speak typed words.
nl_NL: Schakelt  door de opties voor wanneer getypte woorden moeten worden uitgesproken.

en: Cycles through paragraph navigation styles
nl_NL: Schakelt tussen stijlen voor alineanavigatie

en: Cycles through sound split modes
nl_NL: Schakelt tussen splits geluid-modi

en: Cycles through speech symbol levels which determine what symbols are spoken
nl_NL: Schakelt tussen de spraak symboolniveau's die bepalen welke symbolen worden uitgesproken

en: Cycles through the available languages for Windows OCR
nl_NL: Schakel tussen de beschikbare talen voor Windows OCR

en: Cycles through the cell border reporting settings
nl_NL: Doorloopt de instellingen voor het melden van celranden

en: Cycles through the possible choices for automatic language switching: off, language only and language and dialect.
nl_NL: Schakelt tussen de mogelijke keuzes voor automatische taalwisseling: uit, alleen taal en taal en dialect.

en: Czech 8 dot computer braille
nl_NL: Tsjechisch 8 punt computerbraille

en: Czech grade 1
nl_NL: Tsjechisch graad 1

en: DRAFT
nl_NL: Concept

en: Danish 6 dot grade 1
nl_NL: Deens 6 punt graad 1

en: Danish 6 dot grade 1 (1993)
nl_NL: Deens 6 punt graad 1 (1993)

en: Danish 6 dot grade 2
nl_NL: Deens 6 punt graad 2

en: Danish 6 dot grade 2 (1993)
nl_NL: Deens 6 punt graad 2 (1993)

en: Danish 8 dot computer braille
nl_NL: Deens 8 punt computerbraille

en: Danish 8 dot computer braille (1993)
nl_NL: Deens 8 punt computerbraille (1993)

en: Danish 8 dot grade 1
nl_NL: Deens 8 punt graad 1

en: Danish 8 dot grade 1 (1993)
nl_NL: Deens 8 punt graad 1 (1993)

en: Danish 8 dot grade 2
nl_NL: Deens 8 punt graad 2

en: Danish 8 dot grade 2 (1993)
nl_NL: Deens 8 punt graad 2 (1993)

en: Dash
nl_NL: Gestreept

en: Dashed heavy
nl_NL: Zwaar gestreept

en: Dashed long
nl_NL: Lange streepjes

en: Dashed long heavy
nl_NL: Zwaar lange streepjes

en: Data Label
nl_NL: Gegevenslabel

en: Data Table
nl_NL: Gegevenstabel

en: Data validation prompt: {0}
nl_NL: Gegevensvalidatieprompt: {0}

en: Date placeholder
nl_NL: Ruimte voor datum

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Debug logging
nl_NL: Debug-logging

en: Decreases the currently active setting in the synth settings ring
nl_NL: Verlaagt de actieve instelling binnen de synthesizer instellingen

en: Decreases the currently active setting in the synth settings ring in a larger step
nl_NL: Verlaagt de momenteel actieve instelling in de synth settings ring met een grotere stap

en: Default (Yes)
nl_NL: Standaard (Ja)

en: Default ({defaultChannel})
nl_NL: Standaard ({defaultChannel})

en: Default ({default})
nl_NL: Standaard ({default})

en: Default dictionary
nl_NL: Standaardwoordenboek

en: Default output device
nl_NL: Standaard uitvoerapparaat

en: Default update &channel:
nl_NL: Standaard update &kanaal:

en: Delete all trusted fingerprints
nl_NL: Verwijder alle vertrouwde vingerafdrukken

en: Desktop
nl_NL: Bureaublad

en: Destination of: {name}
nl_NL: Bestemming van: {name}

en: Dictionary Entry Error
nl_NL: Fout bij toevoegen van woordenboekregel

en: Diffing
nl_NL: Verschillen berekenen

en: Directory Exists
nl_NL: Map bestaat al

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled speak character when routing cursor in text
nl_NL: Spreek teken uit bij het verplaatsen van de cursor in tekst uitgeschakeld

en: Disconnect
nl_NL: Verbinding ver&breken

en: Disconnected
nl_NL: Verbinding verbroken

en: Dismiss the recognition result
nl_NL: Sluit het herkenningsresultaat

en: Display
nl_NL: Weergeven

en: Display Unit Label
nl_NL: Weergave-eenheidlabel

en: Display nonprinting characters
nl_NL: Niet-afdrukbare tekens weergeven

en: Displays one of the recent messages
nl_NL: Toont een van de recente berichten

en: Displays the destination URL of the link at the position of caret or focus in a window, instead of just speaking it. May be preferred by braille users.
nl_NL: Geeft de bestemmings-URL van de link op de positie van de cursor of de focus  weer in een venster, in plaats van deze enkel uit te spreken. Heeft mogelijk de voorkeur van braillegebruikers.

en: Distribution:
nl_NL: Distributie:

en: Do not report font attributes
nl_NL: Meld geen lettertype-attributen

en: Do not update
nl_NL: Niet updaten

en: Do&n't save
nl_NL: Nie&t opslaan

en: Document Formatting
nl_NL: Documentopmaak

en: Document Navigation
nl_NL: Documentnavigatie

en: Document formatting
nl_NL: Documentopmaak

en: Document information
nl_NL: Documentinformatie

en: Document review
nl_NL: Documentoverzichtmodus

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Dot 8
nl_NL: Punt 8

en: Dot dash
nl_NL: Streep-punt

en: Dot dash heavy
nl_NL: Zwaar streep-punt

en: Dot dot dash
nl_NL: Punt-punt-streep

en: Dot dot dash heavy
nl_NL: Zwaar punt-punt-streep

en: Dot firm&ness
nl_NL: Pu&ntsterkte

en: DotPad Braille / Tactile Graphic display
nl_NL: DotPad Braille / Tactile Graphic leesregel

en: Dots 7 and 8
nl_NL: Punten 7 en 8

en: Dotted
nl_NL: Gestippeld

en: Dotted heavy
nl_NL: Zwaar gestippeld

en: Double
nl_NL: Dubbel

en: Double line spacing
nl_NL: Dubbele regelafstand

en: Doughnut
nl_NL: Ring

en: Down Bars
nl_NL: Omlaag-balken

en: Downloading
nl_NL: Bezig met downloaden

en: Downloading Update
nl_NL: Bezig met het downloaden van de update

en: Drop Lines
nl_NL: Loodlijnen

en: Duck when outputting speech and sounds
nl_NL: Onderdrukken bij spraak- en geluidsuitvoer

en: Dutch 6 dot
nl_NL: Nederlands 6 punt

en: Dutch 8 dot
nl_NL: Nederlands 8 punt

en: E&mphasis
nl_NL: &Nadruk

en: E&xit
nl_NL: A&fsluiten

en: E&xpand to computer braille for the word at the cursor
nl_NL: Woord onder cursor uitbreiden naar &computerbraille

en: E&xtra dictionaries for character and symbol processing:
nl_NL: E&xtra woordenboeken voor teken- en symboolverwerking:

en: Each word capitalized
nl_NL: Elk woord met een hoofdletter

en: Eclipse
nl_NL: Verduistering

en: EcoBraille displays
nl_NL: EcoBraille leesregels

en: Edge of table
nl_NL: Tabelrand

en: Edit Dictionary Entry
nl_NL: Wijzig Woordenboekregel

en: Editable Text
nl_NL: Bewerkbare Tekst

en: Editing note for cell {address}
nl_NL: Notitie bewerken bij cel {address}

en: Editing profile {profile}
nl_NL: Bewerkt profiel {profile}

en: Elapsed time not available
nl_NL: Verstreken tijd niet beschikbaar

en: Elements
nl_NL: Elementen

en: Elements List
nl_NL: Elementenlijst

en: Empty slide
nl_NL: Lege dia

en: Emulate key press: {emulateGesture}
nl_NL: Toetsaanslag emuleren: {emulateGesture}

en: Emulated system keyboard keys
nl_NL: Geëmuleerde systeemtoetsen

en: Emulates pressing %s on the system keyboard
nl_NL: Emuleert het drukken van %s op het toetsenbord

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable loading custom code from Developer Scratchpad directory
nl_NL: Laden van aangepaste code vanuit ontwikkelaarskladblokmap inschakelen

en: Enable mouse &tracking
nl_NL: Muis &volgen

en: Enable touch interaction support
nl_NL: Ondersteuning voor aanraakinteractie inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled logging categories
nl_NL: Ingeschakelde logboekcategorieën

en: Enabled speak character when routing cursor in text
nl_NL: Spreek teken uit bij het verplaatsen van de cursor in tekst ingeschakeld

en: Enabling Screen Curtain will make the screen of your computer completely black. Ensure you will be able to navigate without any use of your screen before continuing. 
    
    Do you wish to continue?
nl_NL: Als u Schermgordijn inschakelt, wordt het scherm van uw computer volledig zwart. Zorg ervoor dat u kunt navigeren zonder uw scherm te gebruiken voordat u doorgaat. 
    
    Wilt u doorgaan?

en: Endnotes
nl_NL: Eindnoten

en: English (U.K.) 8 dot computer braille
nl_NL: Engels (V.K.) 8 punt computerbraille

en: English (U.K.) grade 1
nl_NL: Engels (V.K.) graad 1

en: English (U.K.) grade 2
nl_NL: Engels (V.K.) graad 2

en: English (U.S.) 6 dot computer braille
nl_NL: Engels (V.S.) 6 punt computerbraille

en: English (U.S.) 8 dot computer braille
nl_NL: Engels (V.S.) 8 punt computerbraille

en: English (U.S.) grade 1
nl_NL: Engels (V.S.) graad 1

en: English (U.S.) grade 2
nl_NL: Engels (V.S.) graad 2

en: English North American Braille Computer Code
nl_NL: Engels Noord-Amerikaans braille computer code

en: English grade 3
nl_NL: Engels graad 3

en: Enter gesture to emulate:
nl_NL: Voer te emuleren invoerhandeling uit:

en: Enter input gesture:
nl_NL: Voer invoerhandeling uit:

en: Erases the last entered braille cell or character
nl_NL: Wist de laatst ingevoerde braillecel of het laatste karakter

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Bars
nl_NL: Foutbalken

en: Error Connecting
nl_NL: Fout bij verbinden

en: Error Copying
nl_NL: Fout bij het kopiëren

en: Error activating profile.
nl_NL: Fout bij activeren profiel.

en: Error copying NVDA user settings
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van NVDA gebruikersinstellingen

en: Error creating profile - probably read only file system.
nl_NL: Fout bij het opslaan van profiel - waarschijnlijk een alleen-lezen bestandsysteem.

en: Error deleting profile.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van het profiel.

en: Error downloading update.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden van de update.

en: Error in appModule %s
nl_NL: Fout in appModule %s

en: Error renaming profile.
nl_NL: Fout bij hernoemen van profiel.

en: Error saving configuration profile triggers - probably read only file system.
nl_NL: Fout bij het opslaan van triggers voor configuratieprofielen - waarschijnlijk een alleen-lezen bestandsysteem.

en: Error saving log: %s
nl_NL: Fout tijdens opslaan van logboek: %s

en: Error saving user defined gestures - probably read only file system.
nl_NL: Fout bij het opslaan van een door gebruiker gedefineerd gebaar - waarschijnlijk een alleen-lezen bestandsysteem.

en: Error: {errorText}
nl_NL: Fout: {errorText}

en: Esperanto grade 1
nl_NL: Esperanto graad 1

en: Estonian grade 0
nl_NL: Ests graad 0

en: Ethiopic grade 1
nl_NL: Ethiopisch graad 1

en: Eurobraille displays
nl_NL: Eurobraille-leesregels

en: Even pages footer
nl_NL: Voettekst op even pagina's

en: Even pages header
nl_NL: Koptekst op even pagina's

en: Execute a previously downloaded NVDA update
nl_NL: Voer een eerder gedownloade update van NVDA uit

en: Exit
nl_NL: Afsluiten

en: Exit NVDA
nl_NL: NVDA afsluiten

en: Exit math interaction
nl_NL: Beëindigd interactie met wiskunde

en: Expanded
nl_NL: Uitgevouwen

en: Expanded symbol ({lang})
nl_NL: Uitgebreid symbool ({lang})

en: Exploded 3D Pie
nl_NL: 3D-cirkel met uitgelichte segmenten

en: Exploded Doughnut
nl_NL: Ring met uitgelichte segmenten

en: Exploded Pie
nl_NL: Cirkel met uitgelichte segmenten

en: Explore NVDA user configuration directory
nl_NL: Verken de NVDA gebruikersconfiguratiemap

en: Exponential
nl_NL: Exponentieel

en: Failed to compile text paragraph regular expression: %s
nl_NL: Kon de reguliere expressie voor tekstparagraaf niet compileren: %s

en: Failed to create portable copy: {error}.
nl_NL: Het aanmaken van een draagbare versie is mislukt: {error}

en: Failed to install add-on from %s
nl_NL: Het installeren van add-on van %s is mislukt

en: Failed to open add-on package file at %s - missing file or invalid file format
nl_NL: Kon het add-on package bestand niet openen van %s - bestand ontbreekt of het bestandsformaat is ongeldig

en: Feature unavailable.
nl_NL: Functie niet beschikbaar.

en: File in Use
nl_NL: Bestand in gebruik

en: Filipino grade 2
nl_NL: Filipijns graad 2

en: Fill display for context changes
nl_NL: Leesregel vullen voor contextveranderingen

en: Filled Radar
nl_NL: Opgevulde radar

en: Filter b&y:
nl_NL: Filt&er op:

en: Find
nl_NL: Zoeken

en: Finnish 6 dot
nl_NL: Fins 6 punt

en: Finnish 8 dot computer braille
nl_NL: Fins 8 punt computerbraille

en: First page footer
nl_NL: Voettekst op eerste pagina

en: First page header
nl_NL: Koptekst op eerste pagina

en: Fix COM Registrations
nl_NL: COM-registraties herstellen

en: Floor
nl_NL: Basis

en: Fo&rmulas
nl_NL: Fo&rmules

en: Focus context presentation:
nl_NL: Te tonen Focuscontext:

en: Focus mode
nl_NL: Focusmodus

en: Follow &mouse cursor
nl_NL: &Muiscursor volgen

en: Follow System &Caret
nl_NL: Systeem&cursor volgen

en: Follow system &focus
nl_NL: Systeem&focus volgen

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font &size
nl_NL: Letter&grootte

en: Font attrib&utes
nl_NL: Lettertypeattrib&uten

en: Footer placeholder
nl_NL: Ruimte voor voettekst

en: Footnotes
nl_NL: Voetnoten

en: Formatting
nl_NL: Opmaak

en: Formatting &display
nl_NL: Opmaak &weergave

en: Forward to:
nl_NL: Doorsturen aan:

en: Freedom Scientific Focus/PAC Mate series
nl_NL: Freedom Scientific Focus/PAC Mate serie

en: French (unified) 6 dot computer braille
nl_NL: Frans (uniform) 6 punt computerbraille

en: French (unified) 8 dot computer braille
nl_NL: Frans (uniform) 8 punt computerbraille

en: French (unified) grade 2
nl_NL: Frans (uniform) graad 2

en: From:
nl_NL: Van:

en: Full shaped mode
nl_NL: Volledige xmodus

en: Full width
nl_NL: Volledige breedte

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Georgian literary braille
nl_NL: Georgisch literatuurbraille

en: German 6 dot computer braille
nl_NL: Duits 6 punt computerbraille

en: German 8 dot computer braille
nl_NL: Duits 8 punt computerbraille

en: German grade 0
nl_NL: Duits graad 0

en: German grade 0 (detailed)
nl_NL: Duits graad 0 (gedetailleerd)

en: German grade 1
nl_NL: Duits graad 1

en: German grade 1 (detailed)
nl_NL: Duits graad 1 (gedetailleerd)

en: German grade 2
nl_NL: Duits graad 2

en: German grade 2 (detailed)
nl_NL: Duits graad 2 (gedetailleerd)

en: Get External &IP
nl_NL: Extern &IP opvragen

en: Global
nl_NL: Globaal

en: Graphic
nl_NL: Afbeelding

en: Greek (Greece)
nl_NL: Grieks (Griekenland)

en: Greek international braille (2-cell accented letters)
nl_NL: Grieks internationaal braille (2-cellige letters met accenten)

en: Greek international braille (single-cell accented letters)
nl_NL: Grieks internationaal braille (eencellige letters met accenten)

en: Gridlines are visible
nl_NL: Rasterlijnen zijn zichtbaar

en: Gujarati grade 1
nl_NL: Gujarati graad 1

en: H&eaders
nl_NL: k&opteksten

en: HID keyboard input simulation is unavailable.
nl_NL: HID-toetsenbordsimulatie is niet beschikbaar.

en: HID keyboard simulation disabled
nl_NL: HID-toetsenbordsimulatie uitgeschakeld

en: HID keyboard simulation enabled
nl_NL: HID-toetsenbordsimulatie ingeschakeld

en: HIMS Braille Sense/Braille EDGE/Smart Beetle/Sync Braille series
nl_NL: HIMS Braille Sense/Braille EDGE/Smart Beetle/Sync Braille serie

en: Half shaped mode
nl_NL: Halve xmodus

en: Half width
nl_NL: Halve breedte

en: Handle keys from other &applications
nl_NL: Toetsen van &andere toepassingen verwerken

en: Handled by application
nl_NL: Afgehandeld door applicatie

en: Handout Master view
nl_NL: Hand-outmodel

en: Handy Tech braille displays
nl_NL: Handy Tech brailleleesregels

en: Has appointment
nl_NL: Heeft afspraak

en: Has conditional formatting
nl_NL: Heeft voorwaardelijke opmaakDocumentopmaak

en: Has data validation
nl_NL: Heeft gegevensvalidatie

en: Header placeholder
nl_NL: Ruimte voor koptekst

en: Hebrew (Biblical) IHBC
nl_NL: Hebreeuws (Bijbels) IHBC

en: Hebrew (Biblical) Slim
nl_NL: Hebreeuws (Bijbels) Slim

en: Hebrew (Biblical) full cantillation
nl_NL: Hebreeuws (Bijbels) volle cantillatie

en: Hebrew computer braille
nl_NL: Hebreeuws computerbraille

en: Hi Lo Lines
nl_NL: Hoog laag lijnen

en: Hide nonprinting characters
nl_NL: Niet-afdrukbare tekens verbergen

en: High-Low-Close
nl_NL: Hoog-laag-slot

en: Highlight browse &mode cursor
nl_NL: Blader&moduscursor markeren

en: Highlight navigator &object
nl_NL: Navigator&object markeren

en: Highlight system fo&cus
nl_NL: Systeemfo&cus markeren

en: Highlighted (mar&ked) text
nl_NL: Gemar&keerde tekst

en: Hindi grade 1
nl_NL: Hindi graad 1

en: Host must be set.
nl_NL: Host moet worden ingesteld.

en: HumanWare Brailliant BI/B series / BrailleNote Touch
nl_NL: HumanWare Brailliant BI/B serie / BrailleNote Touch

en: Hungarian 8 dot computer braille
nl_NL: Hongaars 8 punt computerbraille

en: Hungarian grade 1
nl_NL: Hongaars graad 1

en: Hungarian grade 2
nl_NL: Hongaars graad 2

en: I have read and &agree to the license agreement
nl_NL: Ik heb de licentieovereenkomst gelezen en ga ermee &akkoord

en: I understand that changing these settings may cause NVDA to function incorrectly.
nl_NL: Ik begrijp dat het wijzigen van deze instellingen ertoe kan leiden dat NVDA onjuist functioneert.

en: I&nput gestures...
nl_NL: I&nvoerhandelingen...

en: I&nterrupt speech while scrolling
nl_NL: O&nderbreek spraak tijdens scrollen

en: IME closed
nl_NL: IME gesloten

en: IME opened
nl_NL: IME geopend

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: Icelandic 8 dot computer braille
nl_NL: IJslands 8 punt computerbraille

en: If pressed once, reports the current time. If pressed twice, reports the current date
nl_NL: Eén keer drukken, geeft de huidige tijd weer. Twee keer drukken, geeft de huidige datum weer

en: If pressed once, the text from the previously set start marker up to and including the current position of the review cursor is selected. If pressed twice, the text is copied to the clipboard
nl_NL: Eén keer drukken selecteert de tekst vanaf de eerder geplaatste beginmarkering tot en met de huidige positie van de leescursor. Twee keer drukken kopieert de tekst naar het klembord

en: Ignore &blank lines for line indentation reporting
nl_NL: Negeer &lege regels bij het melden van regelinspringingen

en: Ignore blank lines for line indentation reporting off
nl_NL: Negeer lege regels bij het melden van regelinspringingen uit

en: Ignore blank lines for line indentation reporting on
nl_NL: Negeer lege regels bij het melden van regelinspringingen aan

en: Ignore mouse input from other &applications
nl_NL: Muisinvoer van andere &applicaties negeren

en: In order to improve NVDA in the future, NV Access wishes to collect usage data from running copies of NVDA.
    
    Data includes Operating System version, NVDA version, language, country of origin, plus certain NVDA configuration such as current synthesizer, braille display and braille table. No spoken or braille content will be ever sent to NV Access. Please refer to the User Guide for a current list of all data collected.
    
    Do you wish to allow NV Access to periodically collect this data in order to improve NVDA?
nl_NL: Om NVDA in de toekomst te kunnen verbeteren, wenst NV Access gebruiksstatistieken te verzamelen wanneer NVDA actief is.
    
    Deze statistieken omvatten versie van het besturingssysteem, versie van NVDA, taal, land van herkomst en bepaalde NVDA-instellingen zoals de huidige synthesizer, brailleleesregel en brailletabel. Er zal nooit spraak- of braille-uitvoer vanuit NVDA verstuurd worden naar NV Access.  Bekijk alstublieft de gebruikershandleiding voor een actuele lijst met alle statistieken die verzameld worden.
    
    Geeft u NV Access toestemming om deze statistieken periodiek te verzamelen met het oog op de verbetering van NVDA?

en: Include l&ayout tables
nl_NL: &Lay-outtabellen melden

en: Incompatible Add-ons
nl_NL: Incompatibele add-ons

en: Incompatible add-ons
nl_NL: Incompatibele add-ons

en: Incompatible reason
nl_NL: Reden van incompatibiliteit

en: Increases the currently active setting in the synth settings ring
nl_NL: Verhoogt de actieve instelling binnen de synthesizer instellingen

en: Increases the currently active setting in the synth settings ring in a larger step
nl_NL: Verhoogt de momenteel actieve instelling in de synth settings ring met een grotere stap

en: Input
nl_NL: Invoer

en: Input Composition
nl_NL: Invoersamenstelling

en: Input Gestures
nl_NL: Invoerhandelingen

en: Input Message is {message}
nl_NL: Invoerbericht is {message}

en: Input Message is {title}: {message}
nl_NL: Invoerbericht is {title}: {message}

en: Inputs braille dots via the braille keyboard
nl_NL: Voert braillepunten in via het brailletoetsenbord

en: Install NVDA
nl_NL: NVDA installeren

en: Install pending &update
nl_NL: Gereed staande &update installeren

en: Install pending update
nl_NL: Gereed staande update installeren

en: Installation of {summary} {version} has been blocked. The minimum NVDA version required for this add-on is {minimumNVDAVersion}, your current NVDA version is {NVDAVersion}
nl_NL: Installatie van {summary} {version} Is geblokkeerd. De minimaal vereiste NVDA-versie voor deze add-on is {minimumNVDAVersion}, uw huidige NVDA-versie is {NVDAVersion}

en: Installing Add-on
nl_NL: Bezig met het installeren van add-on

en: Installing NVDA
nl_NL: NVDA wordt geïnstalleerd

en: Installing NVDA when connected to NVDA Remote Access as the controlled computer is not recommended.
nl_NL: Het wordt afgeraden om NVDA te installeren wanneer je verbinding hebt met NVDA Externe toegang als de beheerde computer.

en: Insufficient Privileges
nl_NL: Onvoldoende rechten

en: International Phonetic Alphabet
nl_NL: Internationaal Fonetisch Alfabet

en: Invalid configuration
nl_NL: Ongeldige configuratie

en: Irish grade 1
nl_NL: Iers graad 1

en: Irish grade 2
nl_NL: Iers graad 2

en: Israeli grade 1
nl_NL: Israëlisch graad 1

en: Italian 6 dot computer braille
nl_NL: Italiaans 6 punt computerbraille

en: Italian 8 dot computer braille
nl_NL: Italiaans 8 punt computerbraille

en: Italic off
nl_NL: Cursief uit

en: Italic on
nl_NL: Cursief aan

en: Japanese (Kantenji) literary braille
nl_NL: Japanse (Kantenji) literaire braille

en: Japanese (Rokuten Kanji) Braille
nl_NL: Japans (Rokuten Kanji) braille

en: Justified
nl_NL: Uitgevuld

en: Kannada grade 1
nl_NL: Kannada graad 1

en: Kashmiri grade 1
nl_NL: Kasjmiri graad 1

en: Kazakh grade 1
nl_NL: Kazachs graad 1

en: Key words:
nl_NL: Trefwoorden:

en: Keyboard
nl_NL: Toetsenbord

en: Khmer grade 1
nl_NL: Khmer graad 1

en: Kinyarwanda literary braille
nl_NL: Kinyarwanda literaire braille

en: Korean grade 1
nl_NL: Koreaans graad 1

en: Korean grade 1 (2006)
nl_NL: Koreaans graad 1 (2006)

en: Korean grade 2
nl_NL: Koreaans graad 2

en: Korean grade 2 (2006)
nl_NL: Koreaans graad 2 (2006)

en: L&icense
nl_NL: L&icentie

en: L&ogging level:
nl_NL: Niveau van &loggen:

en: Lan&dmarks
nl_NL: &Oriëntatiepunten

en: Lan&dmarks and regions
nl_NL: &Oriëntatiepunten en gebieden

en: Landscape
nl_NL: Landschap

en: Language Configuration Change
nl_NL: Wijziging van taalinstelling

en: Lao Grade 1
nl_NL: Laotiaans graad 1

en: Latvian grade 1
nl_NL: Lets graad 1

en: Left
nl_NL: Links

en: Left aligned
nl_NL: Links uitgelijnd

en: Left click
nl_NL: Linker klik

en: Left mouse button lock
nl_NL: Linker muisknop vasthouden

en: Left mouse button unlock
nl_NL: Linker muisknop loslaten

en: Legacy
nl_NL: Verouderd

en: Legend entry for series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
nl_NL: Legendagegevens voor reeks {seriesName} {seriesIndex} van {seriesCount}

en: Legend entry {legendEntryIndex} of {legendEntryCount}
nl_NL: Legenda-item {legendEntryIndex} van {legendEntryCount}

en: Legend key for Series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
nl_NL: Legendasleutel voor reeks {seriesName} {seriesIndex} van {seriesCount}

en: Less than 1 minute remaining
nl_NL: Minder dan 1 minuut resterend

en: Level
nl_NL: Niveau

en: License Agreement
nl_NL: Licentieovereenkomst

en: Lin&ks
nl_NL: Li&nks

en: Line
nl_NL: Lijn

en: Line &indentation reporting:
nl_NL: Regel&inspringing melden:

en: Line &numbers
nl_NL: Regel&nummers

en: Line with Markers
nl_NL: Lijn met gegevensmarkeringen

en: Linear
nl_NL: Lineair

en: Link has no apparent destination
nl_NL: Link heeft geen duidelijke bestemming

en: Lists various types of elements in this document
nl_NL: Geeft een lijst weer met verschillende elementtypes in dit document

en: Lists various types of elements in this spreadsheet
nl_NL: Geeft een lijst weer met verschillende elementtypes in dit werkblad

en: Lithuanian 6 dot
nl_NL: Litouws 6 punt

en: Lithuanian 8 dot
nl_NL: Litouws 8 punt

en: Load Chromium virtual buffer when document busy.
nl_NL: Laad de virtuele buffer van Chromium wanneer het document busy is.

en: Loading NVDA. Please wait...
nl_NL: NVDA wordt geladen, even geduld...

en: Loading document...
nl_NL: Document wordt geladen...

en: Lock screen not secure while using NVDA
nl_NL: Vergrendelscherm niet beveiligd tijdens het gebruik van NVDA

en: Locks or unlocks the left mouse button
nl_NL: Vasthouden of loslaten van de linker muisknop

en: Locks or unlocks the right mouse button
nl_NL: Vasthouden of loslaten van de rechter muisknop

en: Log
nl_NL: Logboek

en: Log fragment copied to clipboard
nl_NL: Logfragment gekopieerd naar klembord

en: Log fragment start position marked, press again to copy to clipboard
nl_NL: Startpositie van Logfragment gemarkeerd, druk opnieuw om naar klembord te kopiëren

en: Log is unavailable
nl_NL: Log is niet beschikbaarniet beschikbaar

en: Logarithmic
nl_NL: Logaritmisch

en: Logs information about the current navigator object which is useful to developers and activates the log viewer so the information can be examined.
nl_NL: Logt ten behoeve van ontwikkelaars de informatie over het huidige navigatie object en activeert het logscherm zodat de informatie bestudeerd kan worden.

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: Luganda literary braille
nl_NL: Luganda literaire braille

en: Macedonian grade 1
nl_NL: Macedonisch graad 1

en: Major Gridlines
nl_NL: Primaire rasterlijnen

en: Make screen black (immediate effect)
nl_NL: Scherm zwart maken (onmiddellijk effect)

en: Make sure you are connected to the internet and the URL is correct.
nl_NL: Controleer of u verbinding heeft met internet en of de URL correct is.

en: Malay grade 2
nl_NL: Malayalam graad 2

en: Malayalam grade 1
nl_NL: Malayalam graad 1

en: Manipuri grade 1
nl_NL: Manipuri graad 1

en: Manual Activation
nl_NL: Handmatige activatie

en: Manual activate
nl_NL: Handmatig activeren

en: Manual activation
nl_NL: Handmatige activatie

en: Manual deactivate
nl_NL: Handmatig deactiveren

en: Marathi grade 1
nl_NL: Marathi graad 1

en: Mark the current end of the log as the start of the fragment to be copied to clipboard by pressing again.
nl_NL: Markeer het huidige einde van het logboek als het begin van het fragment dat naar het klembord moet worden gekopieerd door nogmaals te drukken.

en: Marks the current position of the review cursor as the start of text to be selected or copied
nl_NL: Markeert de huidige positie van de leescursor als beginpunt om tekst te selecteren of kopiëren

en: Master Thumbnails
nl_NL: Modelminiaturen

en: Math interaction not supported.
nl_NL: Interactie met wiskundige inhoud niet ondersteund.

en: Media Clip placeholder
nl_NL: Ruimte voor multimedia

en: Message &timeout (sec)
nl_NL: &Time-out voor meldingen (sec)

en: Microsoft Speech API version 4
nl_NL: Microsoft Speech API versie 4

en: Microsoft Speech API version 5 (32 bit)
nl_NL: Microsoft Speech API versie 5 (32 bit)

en: Microsoft Speech API version 5 (64 bit)
nl_NL: Microsoft Speech API versie 5 (64 bit)

en: Minor Gridlines
nl_NL: Secundaire rasterlijnen

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Mixed case
nl_NL: Gemengde hoofd-/kleine letters

en: Modes available in the 'Cycle sound split mode' command
nl_NL: Modi beschikbaar in de opdracht 'Schakelen tussen splits geluid modi'

en: Modes available in the Cycle speech mode command
nl_NL: Modi beschikbaar in de opdracht 'Schakel spraakmodus'

en: Mongolian grade 1
nl_NL: Mongools graad 1

en: Mongolian grade 2
nl_NL: Mongools graad 2

en: Most commands for controlling NVDA require you to hold down the NVDA key while pressing other keys.
    By default, the Insert and numpad Insert keys may both be used as the NVDA key.
    You can also configure NVDA to use the CapsLock as the NVDA key.
    Press NVDA+n at any time to activate the NVDA menu.
    From this menu, you can configure NVDA, get help, and access other NVDA functions.
nl_NL: De meeste commando's voor het bedienen van NVDA vereisen dat je de NVDA-toets ingedrukt houdt terwijl je andere toetsen indrukt.  
    Standaard kunnen zowel de Insert-toets als de numerieke Insert-toets worden gebruikt als de NVDA-toets.  
    Je kunt NVDA ook configureren om de CapsLock-toets als de NVDA-toets te gebruiken.  
    Druk op elk moment op NVDA+n om het NVDA-menu te openen.  
    Vanuit dit menu kun je NVDA configureren, hulp krijgen en andere NVDA-functies openen.

en: Mouse
nl_NL: Muis

en: Mouse audio coordinates off
nl_NL: Muisgeluidcoördinaten uit

en: Mouse audio coordinates on
nl_NL: Muisgeluidcoördinaten aan

en: Mouse text unit resolution %s
nl_NL: Resolutie van teksteenheid voor muis %s

en: Mouse tracking off
nl_NL: Muis volgen uit

en: Mouse tracking on
nl_NL: Muis volgen aan

en: Move focus
nl_NL: Verplaats focus

en: Move navigator object to mouse
nl_NL: Verplaats navigatorobject naar muisaanwijzer

en: Move system caret when ro&uting review cursor
nl_NL: Systeemcursor verplaatsen bij ro&uteren leescursor

en: Move the review cursor to the position marked as the start of text to be selected or copied
nl_NL: Verplaats de leescursor naar de positie die is gemarkeerd als het begin van de tekst die moet worden geselecteerd of gekopieerd

en: Move to focus
nl_NL: Verplaats naar focus

en: Move to the next result
nl_NL: Gaat naar het volgende resultaat

en: Move to the previous result
nl_NL: Gaat naar het vorige resultaat

en: Moved above %s
nl_NL: Verplaatst boven %s

en: Moved above blank paragraph
nl_NL: Verplaatst boven lege alinea

en: Moved below %s
nl_NL: Verplaatst onder %s

en: Moved below blank paragraph
nl_NL: Verplaatst onder lege alinea

en: Movement by page not supported
nl_NL: Verplaatsen per pagina niet ondersteund

en: Moves past the end of the container element, such as a list or table
nl_NL: Ga voorbij het einde van het container-element, zoals een lijst of tabel

en: Moves the braille display to the current focus
nl_NL: Verplaatst de brailleleesregel naar de huidige focus

en: Moves the braille display to the next line
nl_NL: Verplaatst de brailleleesregel naar de volgende regel

en: Moves the braille display to the previous line
nl_NL: Verplaatst de brailleleesregel naar de vorige regel

en: Moves the focus out of the current embedded object and into the document that contains it
nl_NL: Verplaatst de focus van het huidige ingebedde object naar het document waar het object zich in bevindt

en: Moves the mouse pointer to the current navigator object
nl_NL: Verplaatst de muisaanwijzer naar het huidige navigatorobject

en: Moves the navigator object and focus to the first row
nl_NL: Verplaatst navigatorobject en focus naar de eerste rij

en: Moves the navigator object and focus to the last row
nl_NL: Verplaatst navigatorobject en focus naar de laatste rij

en: Moves the navigator object and focus to the next row
nl_NL: Verplaatst navigatorobject en focus naar de volgende rij

en: Moves the navigator object and focus to the previous row
nl_NL: Verplaatst navigatorobject en focus naar de vorige rij

en: Moves the navigator object to the first column
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar de eerste kolom

en: Moves the navigator object to the first object inside it
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het eerste object binnenin

en: Moves the navigator object to the last column
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar de laatste kolom

en: Moves the navigator object to the next column
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar de volgende kolom

en: Moves the navigator object to the next object
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het volgende object

en: Moves the navigator object to the object containing it
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het object dat het bevat

en: Moves the navigator object to the previous column
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar de vorige kolom

en: Moves the navigator object to the previous object
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het vorige object

en: Moves the review cursor to the bottom line of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de onderste regel van het navigatorobject, en spreekt deze uit

en: Moves the review cursor to the first character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het eerste karakter van de huidige regel van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the first character of the selection, and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het eerste teken van de selectie en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the last character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het laatste karakter van de huidige regel van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the last character of the selection, and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het laatste teken van de selectie en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the next character of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het volgende karakter van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the next line of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de volgende regel van het navigatorobject, en spreekt deze uit

en: Moves the review cursor to the next page of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de volgende pagina van het huidige navigatorobject, en spreekt deze uit

en: Moves the review cursor to the next word of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het volgende woord van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the previous character of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het vorige karakter van de huidige regel van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the previous line of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de vorige regel van het navigatorobject, en spreek deze uit

en: Moves the review cursor to the previous page of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de vorige pagina van het huidige navigatorobject, en spreek deze uit

en: Moves the review cursor to the previous word of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar het vorige woord van het navigatorobject, en spreekt het uit

en: Moves the review cursor to the top line of the current navigator object and speaks it
nl_NL: Verplaatst de leescursor naar de bovenste regel van het navigatorobject, en spreekt deze uit

en: Moves to the next available setting in the synth settings ring
nl_NL: Gaat naar de volgende instelling van de synthesizer instellingen

en: Moves to the next heading at level {i}
nl_NL: Gaat naar de volgende kop op niveau {i}

en: Moves to the next object in a flattened view of the object navigation hierarchy
nl_NL: Gaat naar het volgende object in een platte weergave van de object navigatie hiërarchie

en: Moves to the previous available setting in the synth settings ring
nl_NL: Gaat naar de vorige instelling van de synthesizer instellingen

en: Moves to the previous heading at level {i}
nl_NL: Gaat naar de vorige kop op niveau {i}

en: Moves to the previous object in a flattened view of the object navigation hierarchy
nl_NL: Gaat naar het vorige object in een platte weergave van de object navigatie hiërarchie

en: Moves to the start of the container element, such as a list or table
nl_NL: Gaat naar het begin van het container element, zoals een lijst of tabel

en: Moving Average
nl_NL: Zwevend gemiddelde

en: Multi line break
nl_NL: Meerdere regeleinden

en: Mute remote
nl_NL: Extern geluid &dempen

en: Muted remote
nl_NL: Externe computer gedemd

en: N&otes
nl_NL: N&otities

en: NVDA  Usage Data Collection
nl_NL: Verzamelen van gebruiksstatistieken door NVDA

en: NVDA &Language (requires restart):
nl_NL: NVDA &Taal (vereist herstart):

en: NVDA Braille Viewer
nl_NL: NVDA Brailleweergavevenster

en: NVDA Development
nl_NL: NVDA-ontwikkeling

en: NVDA License
nl_NL: NVDA Licensie

en: NVDA Log Viewer
nl_NL: NVDA logboek lezer

en: NVDA Message
nl_NL: NVDA Bericht

en: NVDA Settings
nl_NL: NVDA-instellingen

en: NVDA Speech Viewer
nl_NL: NVDA spraakweergavevenster

en: NVDA Update
nl_NL: NVDA update

en: NVDA add-on package
nl_NL: NVDA add-on pakket

en: NVDA in both channels and applications on the left
nl_NL: NVDA in beide kanalen en applicaties links

en: NVDA in both channels and applications on the right
nl_NL: NVDA in beide kanalen en applicaties rechts

en: NVDA is unable to determine if Windows is locked. While this instance of NVDA is running, your desktop will not be secure when Windows is locked. Restarting Windows may address this. If this error is ongoing then disabling the Windows lock screen is recommended.
nl_NL: NVDA kan niet bepalen of Windows vergrendeld is. Terwijl dit exemplaar van NVDA actief is, is uw bureaublad niet veilig wanneer Windows is vergrendeld. Het herstarten van Windows kan dit verhelpen. Als deze fout aanhoudt, wordt aanbevolen om het Windows-vergrendelingsscherm uit te schakelen.

en: NVDA is unable to remove or overwrite a file.
nl_NL: NVDA kan een bestand niet verwijderen of overschrijven.

en: NVDA must be restarted for the new language to take effect.
nl_NL: NVDA moet herstart worden om de nieuwe taal van kracht te laten worden.

en: NVDA on the left and applications in both channels
nl_NL: NVDA links en applicaties in beide kanalen

en: NVDA on the left and applications on the right
nl_NL: NVDA links en applicaties rechts

en: NVDA on the right and applications in both channels
nl_NL: NVDA rechts en applicaties in beide kanalen

en: NVDA on the right and applications on the left
nl_NL: NVDA rechts en applicaties links

en: NVDA settings
nl_NL: NVDA-instellingen

en: NVDA started
nl_NL: NVDA gestart

en: NVDA version {version} is available.
nl_NL: Versie {version} van NVDA is beschikbaar.

en: NVDA web site
nl_NL: NVDA website

en: NVDA's interface language is now forced from the command line. On the next restart, the language  saved in NVDA's configuration will be used instead.
nl_NL: De interfacetaal van NVDA wordt nu geforceerd vanaf de opdrachtregel. Bij de volgende herstart wordt in plaats daarvan de taal gebruikt die is opgeslagen in de configuratie van NVDA.

en: Native app selection mode disabled
nl_NL: Native app-selectiemodus uitgeschakeld

en: Native app selection mode enabled
nl_NL: Native app-selectiemodus ingeschakeld

en: Native input
nl_NL: Native invoer

en: Native selection mode cannot be turned off in this browse mode document
nl_NL: De native selectiemodus kan niet worden uitgeschakeld in dit bladermodusdocument

en: Native selection mode unsupported in this browse mode document
nl_NL: Native selectiemodus wordt niet ondersteund in dit bladermodusdocument

en: Native selection mode unsupported in this document
nl_NL: Native selectiemodus wordt niet ondersteund in dit document

en: Navigates within math
nl_NL: Navigeert binnen wiskundige inhoud

en: Navigating by sentence not supported in this document
nl_NL: Navigeren per zin wordt niet ondersteund in dit document

en: Nepali grade 1
nl_NL: Nepalees graad 1

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New Profile
nl_NL: Nieuw profiel

en: New name:
nl_NL: Nieuwe naam:

en: Newsgroup:
nl_NL: Nieuwsgroep:

en: No
nl_NL: Nee

en: No Series defined.
nl_NL: Geen reeksen gedefinieerd.

en: No action
nl_NL: Geen actie

en: No additional details
nl_NL: Geen extra details

en: No braille
nl_NL: Geen braille

en: No caret
nl_NL: Geen focus

en: No case
nl_NL: Geen hoofd-/kleine letters

en: No comment thread on this cell
nl_NL: Geen commentaarthread bij deze cel

en: No comments
nl_NL: Geen opmerkingen

en: No containing object
nl_NL: Geen bovenliggend object

en: No documentation found.
nl_NL: Geen documentatie gevonden.

en: No ducking
nl_NL: Geen onderdrukking

en: No emoji
nl_NL: Geen emoji

en: No focus
nl_NL: Geen focus

en: No formatting information
nl_NL: Geen opmaakinformatie

en: No heading selected
nl_NL: Geen kop geselecteerd

en: No help available here.
nl_NL: Er is hier geen help informatie beschikbaar.

en: No location information
nl_NL: Locatie onbekend

en: No long description
nl_NL: Geen uitgebreide beschrijving

en: No message yet
nl_NL: Nog geen bericht

en: No mirror
nl_NL: Geen mirror

en: No navigator object
nl_NL: Geen navigatorobject

en: No new log entry to copy
nl_NL: Geen nieuw logboekitem om te kopiëren

en: No next
nl_NL: Geen volgend

en: No next different style text
nl_NL: Geen volgende tekst met een andere opmaak

en: No next heading at level {i}
nl_NL: Geen volgende kop op niveau {i}

en: No next paragraph
nl_NL: Geen volgende alinea

en: No next review mode
nl_NL: Geen volgende leesoverzichtmodus

en: No next same style text
nl_NL: Geen volgende tekst met dezelfde opmaak

en: No note on this cell
nl_NL: Geen opmerking bij deze cel

en: No notes
nl_NL: Geen notities

en: No objects inside
nl_NL: Bevat geen objecten

en: No previous
nl_NL: Geen vorig

en: No previous different style text
nl_NL: Geen vorige tekst met een andere opmaak

en: No previous heading at level {i}
nl_NL: Geen vorige kop op niveau {i}

en: No previous paragraph
nl_NL: Geen vorige alinea

en: No previous review mode
nl_NL: Geen vorige leesoverzichtmodus

en: No previous same style text
nl_NL: Geen vorige tekst met dezelfde opmaak

en: No progress bar updates
nl_NL: Geen voortgangsbalkupdates

en: No selection
nl_NL: Geen selectie

en: No settings
nl_NL: Geen instellingen

en: No shortcut key
nl_NL: Geen sneltoets

en: No speech
nl_NL: Geen spraak

en: No start marker set
nl_NL: Geen beginmarkering geplaatst

en: No status line found
nl_NL: Geen statusregel gevonden

en: No symbol replacement
nl_NL: Geen symboolvervanging

en: No system battery
nl_NL: Geen accu

en: No text to copy
nl_NL: Geen tekst om te kopiëren

en: No title
nl_NL: Geen titel

en: No track playing
nl_NL: Er wordt geen nummer afgespeeld

en: No update available.
nl_NL: Geen update beschikbaar.

en: Normal view
nl_NL: Normale weergave

en: Northern Kurdish grade 0
nl_NL: Noordelijk Koerdisch graad 0

en: Norwegian 8 dot computer braille
nl_NL: Noors 8 punt computerbraille

en: Norwegian grade 0
nl_NL: Noors graad 0

en: Norwegian grade 1
nl_NL: Noors graad 1

en: Norwegian grade 2
nl_NL: Noors graad 2

en: Norwegian grade 3
nl_NL: Noors graad 3

en: Not a link.
nl_NL: Geen link.

en: Not in a container
nl_NL: Niet in een container

en: Not in a table cell
nl_NL: Niet in een cel van een tabel

en: Not in table
nl_NL: Niet in een tabel

en: Not math
nl_NL: Geen wiskunde

en: Not on a note
nl_NL: Niet op een notitie

en: Not supported in this document
nl_NL: Niet ondersteund in dit document

en: Not supported in this document.
nl_NL: Niet ondersteund in dit document.

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Notes Master view
nl_NL: Notitiemodel

en: Notes page
nl_NL: Notitiepagina

en: Nothing
nl_NL: Niets

en: Notify
nl_NL: Melden

en: Notify for &pending update on startup
nl_NL: Bij o&pstarten melden dat er een update gereed staat

en: Number format: {0}
nl_NL: Getalnotatie: {0}

en: Object Presentation
nl_NL: Objectweergave

en: Object edges positioned {left:.1f} percent from left edge of screen, {top:.1f} percent from top edge of screen, width is {width:.1f} percent of screen, height is {height:.1f} percent of screen
nl_NL: Rand van object gepositioneerd {left:.1f} procent vanaf de linker rand van het scherm, {top:.1f} procent vanaf de bovenrand van het scherm, breedte is {width:.1f} procent van het scherm, hoogte is {height:.1f} procent van het scherm

en: Object has no location
nl_NL: Object heeft geen locatie

en: Object navigation
nl_NL: Objectnavigatie

en: Object placeholder
nl_NL: Ruimte voor object

en: Object review
nl_NL: Objectoverzichtmodus

en: Off
nl_NL: Uit

en: Off bottom slide edge by {distance:.3g} point | Off bottom slide edge by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt te ver van de onderkant van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten te ver van de onderkant van de dia

en: Off left slide edge by {distance:.3g} point | Off left slide edge by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt te ver van de linkerkant van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punt te ver van de linkerkant van de dia

en: Off right slide edge by {distance:.3g} point | Off right slide edge by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt te ver van de rechterkant van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten te ver van de rechterkant van de dia

en: Off top slide edge by {distance:.3g} point | Off top slide edge by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt te ver van de bovenkant van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten te ver van de bovenkant van de dia

en: Only in edit controls
nl_NL: Alleen in bewerkingsvelden

en: Only when scrolling back
nl_NL: Alleen bij terugscrollen

en: Only when tethered automatically
nl_NL: Alleen wanneer automatisch gekoppeld

en: Open developer scratchpad directory
nl_NL: Ontwikkelaarskladblokmap openen

en: Open-High-Low-Close
nl_NL: Open-hoog-laag-slot

en: Opens NVDA configuration directory for the current user.
nl_NL: Opent NVDA configuratiemap van de huidige gebruiker.

en: Opens the WX GUI inspection tool. Used to get more information about the state of GUI components.
nl_NL: Opent de WX GUI inspection tool. Deze wordt gebruikt om meer informatie te verkrijgen over de status van componenten van de grafische interface.

en: Opens the note editing dialog
nl_NL: Opent het dialoogvenster voor het bewerken van notities

en: Optelec ALVA 6 series/protocol converter
nl_NL: Optelec ALVA 6 serie/protocol converter

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options:
nl_NL: Opties:

en: Org Chart placeholder
nl_NL: Ruimte voor diagram

en: Organisation:
nl_NL: Organisatie:

en: Oriya grade 1
nl_NL: Odia graad 1

en: Out of table
nl_NL: Buiten tabel

en: Outline
nl_NL: Overzicht

en: Outline view
nl_NL: Overzichtsweergave

en: Output pane cleared
nl_NL: Uitvoervenster gewist

en: Package
nl_NL: Pakket

en: Page {pageNumber}
nl_NL: Pagina {pageNumber}

en: Pages and spacing
nl_NL: Pagina's en afstand

en: Papenmeier BRAILLEX newer models
nl_NL: Papenmeier BRAILLEX nieuwere modellen

en: Papenmeier BRAILLEX older models
nl_NL: Papenmeier BRAILLEX oudere modellen

en: Paragraph start marker:
nl_NL: Alinea-startmarkering:

en: Pass next key through
nl_NL: Volgende toets doorgeven

en: Pattern
nl_NL: Patroon

en: Performs the default action on the current navigator object (example: presses it if it is a button).
nl_NL: Voert de standaardactie uit op het huidige navigatorobject (bijvoorbeeld, indrukken als het om een knop gaat).

en: Periodically &refresh recognized content
nl_NL: Herkende inhoud regelmatig &vernieuwen

en: Persian 8 dot computer braille
nl_NL: Perzisch 8 punt computerbraille

en: Persian grade 1
nl_NL: Perzisch graad 1

en: Picture placeholder
nl_NL: Ruimte voor afbeelding

en: Pie
nl_NL: Cirkel

en: Pie of Pie
nl_NL: Cirkel van cirkel

en: Pivot Chart Drop Zone
nl_NL: Draaigrafiek plaatsingsgebied

en: Pivot Chart Field Button
nl_NL: Draaigrafiek veldknop

en: Play a sound for logged e&rrors:
nl_NL: Speel een geluid af voor gelogde fou&ten:

en: Play a sound when &auto-suggestions appear
nl_NL: Geluid afspelen wanneer &auto-aanvullen suggesties oplevert

en: Play sound for &spelling errors while typing
nl_NL: Geluid voor &spelfouten afspelen tijdens typen

en: Please Donate
nl_NL: Doneer alstublieft

en: Please disable screen curtain before using Windows OCR.
nl_NL: Schakel schermgordijn uit voordat u Windows OCR gebruikt.

en: Please press OK to close the installer.
nl_NL: Druk op OK om het installatieprogramma te sluiten.

en: Please press OK to start the installed copy.
nl_NL: Druk op OK om de geïnstalleerde kopie te starten.

en: Please specify a directory in which to create the portable copy.
nl_NL: Specifieer een map om de draagbare versie in aan te maken.

en: Please specify the absolute path where the portable copy should be created. It may include system variables (e.g. %temp%, %homepath%) and must start with a drive letter (e.g. C:\). Current path: {path}.
nl_NL: Geef het absolute pad op waar de draagbare kopie moet worden gemaakt. Dit pad mag systeemvariabelen bevatten (bijv. %temp%, %homepath%) en moet beginnen met een stationsletter (bijv. C:\). Huidig ​​pad: {path}.

en: Please wait
nl_NL: Even geduld alstublieft

en: Please wait while NVDA attempts to fix your system's COM registrations...
nl_NL: Een ogenblik geduld terwijl NVDA probeert de COM-registraties van uw systeem te herstellen...

en: Please wait while NVDA is being installed
nl_NL: NVDA wordt geïnstalleerd. Even geduld alstublieft

en: Please wait while a portable copy of NVDA is created.
nl_NL: Een draagbare versie van NVDA wordt aangemaakt. Even geduld alstublieft.

en: Please wait while settings are copied to the system configuration.
nl_NL: Even geduld terwijl instellingen worden gekopieerd naar de systeemconfiguratie.

en: Please wait while the add-on is being installed.
nl_NL: Even geduld terwijl de add-on wordt geïnstalleerd.

en: Please wait while your previous installation of NVDA is being updated.
nl_NL: Uw eerdere installatie van NVDA wordt bijgewerkt. Even geduld alstublieft.

en: Plot area
nl_NL: Tekengebied

en: Plot area, inside height: {plotAreaInsideHeight:.0f}, inside width: {plotAreaInsideWidth:.0f}, inside top: {plotAreaInsideTop:.0f}, inside left: {plotAreaInsideLeft:.0f}
nl_NL: Tekengebied, binnenkant hoogte: {plotAreaInsideHeight:.0f}, binnenkant breedte: {plotAreaInsideWidth:.0f}, binnenkant boven: {plotAreaInsideTop:.0f}, binnenkant links: {plotAreaInsideLeft:.0f}

en: Plugged in
nl_NL: Aangesloten

en: Plugins reloaded
nl_NL: Plugins zijn opnieuw geladen

en: Polish 8 dot computer braille
nl_NL: Pools 8 punt computerbraille

en: Polish literary braille
nl_NL: Poolse literaire braille

en: Polynomial
nl_NL: Polynomiaal

en: Portable Copy Exists
nl_NL: Draagbare kopie bestaat al

en: Portable copy creation cancelled.
nl_NL: Aanmaken van draagbare kopie geannuleerd.

en: Portable directory:
nl_NL: Map voor draagbare versie:

en: Portrait
nl_NL: Portret

en: Portuguese 6 dot computer braille
nl_NL: Portugees 6-punts computerbraille

en: Portuguese 8 dot computer braille
nl_NL: Portugees 8 punt computerbraille

en: Portuguese grade 1
nl_NL: Portugees graad 1

en: Portuguese grade 2
nl_NL: Portugees graad 2

en: Positioned at {x}, {y}
nl_NL: Gepositioneerd op {x}, {y}

en: Power
nl_NL: Macht

en: Presents, in browse mode, formatting info for the current review cursor position.
nl_NL: Presenteert, in bladermodus, informatie over de opmaak op de huidige leescursorpositie.

en: Presents, in browse mode, formatting info for the text under the caret.
nl_NL: Presenteert, in bladermodus, informatie over de opmaak van de tekst onder de cursor.

en: Preserve
nl_NL: Behouden

en: Press twice to copy or reset the start marker
nl_NL: Druk tweemaal om de beginmarkering te kopiëren of terug te zetten

en: Pressed once sets the keyboard focus to the navigator object, pressed twice sets the system caret to the position of the review cursor
nl_NL: Eenmaal drukken, verplaatst de toetsenbordfocus naar het navigatorobject, tweemaal drukken, verplaatst de systeemcursor naar de positie van de leescursor

en: Pressing once reverts the current configuration to the most recently saved state. Pressing three times resets to factory defaults.
nl_NL: Eenmaal drukken, zet de huidige configuratie terug naar de laatst opgeslagen waarden. Driemaal drukken, keert terug naar de fabrieksinstellingen.

en: Prevent &display from turning off during say all or reading with braille
nl_NL: Voorkom dat het &scherm uitgaat tijdens alles lezen of braillelezen

en: Primary Category Axis
nl_NL: Primaire categorieas

en: Primary Series Axis
nl_NL: Primaire reeksas

en: Primary Value Axis
nl_NL: Primaire waardeas

en: Primary footer
nl_NL: Voettekst op eerste pagina

en: Primary header
nl_NL: Koptekst op eerste pagina

en: Print Preview
nl_NL: Afdrukvoorbeeld

en: Print layout
nl_NL: Afdrukweergave

en: Privacy and Security
nl_NL: Privacy en beveiliging

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile Triggers
nl_NL: Profieltriggers

en: Profile name:
nl_NL: Profielnaam:

en: Progress &bar output:
nl_NL: Weergave van &voortgangsbalk:

en: Punctuation/symbol &level:
nl_NL: Interpunctie-/symbool&niveau:

en: Punjabi grade 1
nl_NL: Punjabi graad 1

en: Quits NVDA!
nl_NL: Sluit NVDA af!

en: RGB red {rgb.red}, green {rgb.green}, blue {rgb.blue}
nl_NL: RGB rood {rgb.red}, groen {rgb.green}, blauw {rgb.blue}

en: Radar Axis Labels
nl_NL: Radar aslabels

en: Radar with Data Markers
nl_NL: Radar met gegevensmarkeringen

en: Rate boos&t
nl_NL: Snelheidsboos&t

en: Re&move
nl_NL: &Verwijderen

en: Re-&download update
nl_NL: Update opnieuw &downloaden

en: Read by &paragraph
nl_NL: Lezen per &alinea

en: Read mode
nl_NL: Leesmodus

en: Reads all controls in the active window
nl_NL: Leest alle elementen in het huidige venster

en: Reads from the review cursor up to the end of the current text, moving the review cursor as it goes
nl_NL: Leest vanaf de leescursor tot aan het einde van het document, waarbij de leescursor tegelijkertijd verplaatst wordt

en: Reads from the system caret up to the end of the text, moving the caret as it goes
nl_NL: Leest vanaf de systeemcursor tot aan het einde van het document, waarbij de systeemcursor verplaatst wordt

en: Reads the column vertically from the current cell downwards to the last cell in the column.
nl_NL: Leest de kolom verticaal van de huidige cel naar beneden tot en met de laatste cel in de kolom.

en: Reads the current application status bar and moves navigator object into it.
nl_NL: Leest de huidige applicatiestatusbalk en verplaatst het navigatorobject erin.

en: Reads the current application status bar.
nl_NL: Leest de statusbalk van de huidige applicatie.

en: Reads the current application status bar. If pressed twice, spells the information. If pressed three times, copies the status bar to the clipboard
nl_NL: Leest de statusbalk van de huidige applicatie. Tweemaal drukken spelt de informatie. Driemaal drukken kopieert de statusbalk naar het klembord

en: Reads the current column vertically from top to bottom without moving the system caret.
nl_NL: Leest de huidige kolom verticaal van boven naar beneden zonder de systeemcursor te verplaatsen.

en: Reads the current row horizontally from left to right without moving the system caret.
nl_NL: Leest de huidige rij horizontaal van links naar rechts zonder de systeemcursor te verplaatsen.

en: Reads the row horizontally from the current cell rightwards to the last cell in the row.
nl_NL: Leest de rij horizontaal vanaf de huidige cel naar rechts tot en met de laatste cel in de rij.

en: Recognition &language:
nl_NL: Herkennings&taal:

en: Recognition failed
nl_NL: Herkenning mislukt

en: Recognizes the content of the current navigator object with Windows OCR
nl_NL: Herkent de inhoud van het huidige navigatorobject met Windows OCR

en: Recognizing
nl_NL: Bezig met herkennen

en: Refresh	F5
nl_NL: Vernieuwen	F5

en: Refresh of recognition result failed
nl_NL: Vernieuwing van herkenningsresultaat mislukt

en: Refresh the recognition result
nl_NL: Vernieuw het herkenningsresultaat

en: Refreshed
nl_NL: Vernieuwd

en: Refreshes the document content
nl_NL: Vernieuwt de inhoud van het document

en: Regi&stration for UI Automation events and property changes:
nl_NL: Regi&stratie voor UI Automation-gebeurtenissen en eigenschapswijzigingen:

en: Regular &expression
nl_NL: &Reguliere expressie

en: Regular Expression error in the pattern field: "{error}".
nl_NL: Reguliere expressiefout in het patroonveld: "{error}".

en: Regular Expression error in the replacement field: "{error}".
nl_NL: Reguliere expressiefout in het vervangingsveld: "{error}".

en: Regular expression for text paragraph navigation
nl_NL: Reguliere expressie voor navigatie door tekstparagrafen

en: Reload plugins
nl_NL: Plug-ins herladen

en: Reloads app modules and global plugins without restarting NVDA, which can be Useful for developers
nl_NL: Herlaadt applicatiemodules en actieve plugins zonder NVDA opnieuw te starten, dit kan handig zijn voor ontwikkelaars

en: Remaining time not available
nl_NL: Resterende tijd niet beschikbaar

en: Remind me &later
nl_NL: Herinner mij hier &later aan

en: Remove all
nl_NL: Alles verwijderen

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber} from column headers
nl_NL: Rij {rowNumber} kolom {columnNumber} verwijderd uit kolom kopteksten

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber} from row headers
nl_NL: Rij {rowNumber} kolom {columnNumber} verwijderd uit rij kopteksten

en: Removed {address}    from row headers
nl_NL: {address} verwijderd van rijkoppen

en: Removed {address} from column headers
nl_NL: {address} verwijderd uit kolomkoppen

en: Rename Profile
nl_NL: Profiel hernoemen

en: Replacement
nl_NL: Vervanging

en: Report &notifications
nl_NL: &Notificaties melden

en: Report &object when mouse enters it
nl_NL: Meld &object wanneer de muis erin komt

en: Report &tooltips
nl_NL: Flits&berichten melden

en: Report '&Normalized' when navigating by character
nl_NL: Meld '&Genormaliseerd' bij het navigeren per teken

en: Report 'has details' for structured annotations
nl_NL: Rapport 'heeft details' voor gestructureerde annotaties

en: Report aria-description always
nl_NL: Aria-beschrijving altijd melden

en: Report backg&round progress bars
nl_NL: Achte&rgrondvoortgangsbalken melden

en: Report cell borders {mode}
nl_NL: Celranden melden {mode}

en: Report changes to the &composition string
nl_NL: Wijzigingen in de &samenstellingsreeks melden

en: Report changes to the &reading string
nl_NL: Wijzigingen in de &leesreeks melden

en: Report dynamic &content changes
nl_NL: Dynamische &inhoudsveranderingen melden

en: Report errors in braille off
nl_NL: Meld fouten in braille uit

en: Report errors in braille on
nl_NL: Meld fouten in braille aan

en: Report errors {mode}
nl_NL: Meldt fouten {mode}

en: Report formatting chan&ges after the cursor (can cause a lag)
nl_NL: Opmaakwijzi&gingen achter de cursor melden (kan vertraging veroorzaken)

en: Report line indentation {mode}
nl_NL: Regelinspringing melden  {mode}

en: Report link type off
nl_NL: Link type melden uit

en: Report link type on
nl_NL: Link type melden aan

en: Report live regions:
nl_NL: Live regions melden:

en: Report mouse &shape changes
nl_NL: Veranderingen van mui&saanwijzervorm melden

en: Report object &descriptions
nl_NL: Object&beschrijvingen melden

en: Report object &position information
nl_NL: &Informatie over objectpositie melden

en: Report object shortcut &keys
nl_NL: Object&sneltoetsen melden

en: Report summary of any annotation details at the system caret.
nl_NL: Reld een samenvatting van alle annotatiedetails bij de systeemcursor.

en: Report table headers {mode}
nl_NL: Meldt tabelkoppen {mode}

en: Report the destination URL of the link at the position of caret or focus. If pressed twice, shows the URL in a window for easier review.
nl_NL: Meldt de bestemmings-URL van de link op de positie van de cursor of de focus. Bij twee keer drukken, wordt de URL in een venster weergegeven om gemakkelijker te bekijken.

en: Report transparent color values
nl_NL: Meld transparante kleurwaarden

en: Report when objects support &multiple selection
nl_NL: Meldt wanneer objecten &meervoudige selectie ondersteunen

en: Reports battery status and time remaining if AC is not plugged in
nl_NL: Geeft de batterijstatus, en de resterende tijd weer wanneer er geen netstroom is

en: Reports formatting info for the current review cursor position.
nl_NL: Meldt informatie over de opmaak op de huidige leescursorpositie.

en: Reports formatting info for the current review cursor position. If pressed twice, presents the information in browse mode
nl_NL: Meldt informatie over de opmaak op de huidige leescursorpositie. Tweemaal drukken geeft de informatie weer in bladermodus

en: Reports formatting info for the text under the caret.
nl_NL: Meldt informatie over de opmaak van de tekst onder de cursor.

en: Reports formatting info for the text under the caret. If pressed twice, presents the information in browse mode
nl_NL: Meldt informatie over de opmaak van de tekst onder de cursor. Tweemaal drukken geeft de informatie weer in bladermodus

en: Reports formatting info for the text under this braille cell
nl_NL: Geeft informatie weer over de opmaak van de tekst onder deze braillecel

en: Reports information about the location of the current navigator object.
nl_NL: Meldt informatie over de locatie van het huidige navigatorobject.

en: Reports information about the location of the currently focused object.
nl_NL: Meldt informatie over de locatie van het object dat momenteel focus heeft.

en: Reports information about the location of the text at the caret, or location of the currently focused object if there is no caret.
nl_NL: Meldt informatie over de locatie van de tekst onder de cursor, of de locatie van het object waarop momenteel gefocust is als er geen cursor is.

en: Reports information about the location of the text at the review cursor, or location of the navigator object if there is no text under review cursor.
nl_NL: Meldt informatie over de locatie van de tekst onder de leescursor, of de locatie van het navigatorobject als er geen tekst onder de leescursor staat.

en: Reports information about the location of the text or object at the position of system caret. Pressing twice may provide further detail.
nl_NL: Meldt informatie over de locatie van de tekst of het object onder de positie van de systeemcursor. Twee keer drukken kan meer details geven.

en: Reports information about the location of the text or object at the review cursor. Pressing twice may provide further detail.
nl_NL: Meld de locatie van de tekst of het object op de leescursor. Tweemaal drukken, kan meer detail geven.

en: Reports the character of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice reports a description or example of that character. Pressing three times reports the numeric value of the character in decimal and hexadecimal
nl_NL: Geeft het karakter van het huidige navigatorobject, waarop de leescursor zich bevindt, weer. Bij dubbeldruk wordt een omschrijving van het karakter gegeven, bij drie maal drukken wordt de hexa-decimale- en ascii waarde van het karakter uitgesproken

en: Reports the current line under the application cursor. Pressing this key twice will spell the current line. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
nl_NL: Geeft de regel weer waarop de cursor van de applicatie zich bevindt. Bij dubbel drukken wordt de regel gespeld. Bij drie keer drukken wordt de regel gespeld met gebruik van karakterbeschrijvingen.

en: Reports the current navigator object. Pressing twice spells this information, and pressing three times Copies name and value of this object to the clipboard
nl_NL: Meldt het huidige navigatorobject. Bij tweemaal drukken, wordt deze informatie gespeld. Drie keer drukken kopieert de naam en de waarde van dit object naar het klembord

en: Reports the elapsed time of the currently playing track, if any
nl_NL: Meldt de verstreken tijd van het momenteel afgespeelde nummer, indien aanwezig

en: Reports the length of the currently playing track, if any
nl_NL: Meldt de lengte van het eventuele nummer dat op dit moment wordt afgespeeld

en: Reports the line of the current navigator object where the review cursor is situated. If this key is pressed twice, the current line will be spelled. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
nl_NL: Geeft de huidige regel van het navigatorobject weer waar de leescursor zich bevind. Tweemaal drukken, spelt de regel. Driemaal drukken, spelt de regel met omschrijvingen van karakters.

en: Reports the name of the current NVDA configuration profile
nl_NL: Meldt de naam van het huidige NVDA-configuratieprofiel

en: Reports the new object or content under your finger if different to where your finger was last
nl_NL: Toont het nieuwe object of de nieuwe inhoud onder uw vinger als het anders is dan waar uv vinger eerder was

en: Reports the note on the current cell. If pressed twice, presents the information in browse mode
nl_NL: Rapporteert de notitie in de huidige cel. Indien tweemaal ingedrukt, wordt de informatie in bladermodus weergegeven

en: Reports the note or comment thread on the current cell
nl_NL: Meldt de notitie- of commentaarthread bij de huidige cel

en: Reports the object and content directly under your finger
nl_NL: Geeft het object of de inhoud direct onder uw vinger weer

en: Reports the object with focus. If pressed twice, spells the information. Pressing three times spells it using character descriptions.
nl_NL: Meldt het object met focus. Indien tweemaal ingedrukt, wordt de informatie gespeld. Door drie keer te drukken, wordt het gespeld met behulp van karakterbeschrijvingen.

en: Reports the remaining time of the currently playing track, if any
nl_NL: Meldt de resterende tijd van het eventuele nummer dat op dit moment wordt afgespeeld

en: Reports the shortcut key of the currently focused object
nl_NL: Meldt de sneltoets van het momenteel gefocuste object

en: Reports the symbol where the review cursor is positioned. Pressed twice, shows the symbol and the text used to speak it in browse mode
nl_NL: Meldt het symbool op de huidige leescursorpositie. Tweemaal drukken geeft in bladermodus het symbool en de tekst die wordt gebruikt om het uit te spreken weer

en: Reports the text of the comment where the system caret is located. If pressed twice, presents the information in a browsable message
nl_NL: Meldt de tekst van het commentaar waar de systeemcursor zich bevindt. Indien tweemaal ingedrukt, wordt de informatie gepresenteerd in een bladermodus

en: Reports the text of the comment where the system caret is located.If pressed twice, presents the information in browse mode.
nl_NL: Meldt de tekst van de opmerking waar de systeemcursor zich bevindt. Indien tweemaal ingedrukt, wordt de informatie gepresenteerd in bladermodus.

en: Reports the text on the Windows clipboard. Pressing twice spells this information. Pressing three times spells it using character descriptions.
nl_NL: Meldt de tekst op het Windows-klembord. Als u tweemaal drukt, wordt deze informatie gespeld. Door drie keer te drukken, wordt het gespeld met behulp van karakterbeschrijvingen.

en: Reports the title of the current application or foreground window. If pressed twice, spells the title. If pressed three times, copies the title to the clipboard
nl_NL: Meldt de titel van de actieve toepassing of van het scherm in de voorgrond. Tweemaal drukken, spelt de titel. Driemaal drukken, kopiëert de titel naar het klembord

en: Reset all settings to default state
nl_NL: Zet alle instellingen terug op hun oorspronkelijke waarde

en: Reset all settings to saved state
nl_NL: Alle instellingen terugzetten volgens de opgeslagen configuratie

en: Reset configuration to &factory defaults
nl_NL: Configuratie resetten naar &fabrieksinstellingen

en: Reset gestures
nl_NL: Invoerhandelingen herstellen

en: Reset to factory &defaults
nl_NL: &Herstellen naar fabrieksinstellingen

en: Restart
nl_NL: Herstart

en: Restart &later
nl_NL: &Later herstarten

en: Restart &now
nl_NL: &Nu herstarten

en: Restart NVDA
nl_NL: Herstart NVDA

en: Restart with add-ons disabled
nl_NL: Herstart met uitgeschakelde add-ons

en: Restart with add-ons disabled and debug logging enabled
nl_NL: Opnieuw opstarten met uitgeschakelde add-ons en ingeschakelde debug-logging

en: Restart with debug logging enabled
nl_NL: Herstart met loggen van debug-informatie ingeschakeld

en: Restarts NVDA!
nl_NL: Herstart NVDA!

en: Restore defaults
nl_NL: Standaardinstellingen herstellen

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Retrieved external IP, but port {port} is most likely not currently forwarded.
nl_NL: Extern IP-adres opgehaald, maar poort {port} is waarschijnlijk momenteel niet doorgestuurd.

en: Review Cursor
nl_NL: Leescursor

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right aligned
nl_NL: Rechts uitgelijnd

en: Right click
nl_NL: Rechter klik

en: Right mouse button locked
nl_NL: Rechtermuisknop vergrendeld

en: Right mouse button unlocked
nl_NL: Rechtermuisknop ontgrendeld

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Romanian 6 dot
nl_NL: Roemeens 6 punt

en: Routes the cursor to or activates the object under this braille cell
nl_NL: Verplaatst de cursor naar, of activeert het object onder deze braillecel

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Rows and columns
nl_NL: Rijen en kolommen

en: Run COM Registration Fixing tool...
nl_NL: Voer het COM-registratieherstelprogramma uit...

en: Russian 6 dot computer braille
nl_NL: Russisch 6-punts computerbraille

en: Russian 8 dot computer braille
nl_NL: Russisch 8-punts computerbraille

en: Russian contracted braille
nl_NL: Russisch gecontracteerde braille

en: Russian literary braille
nl_NL: Russische literaire braille

en: Russian literary braille (detailed)
nl_NL: Russische literaire braille (gedetailleerd)

en: Same
nl_NL: Zelfde

en: Sanskrit grade 1
nl_NL: Sanskriet graad 1

en: Save &as...	Ctrl+S
nl_NL: Opslaan &als...	Ctrl+S

en: Save As
nl_NL: Opslaan Als

en: Saves the current NVDA configuration
nl_NL: Slaat de huidige NVDA configuratie op

en: Say &cap before capitals
nl_NL: Het woord "Hoofdletter" uitspreken voor &hoofdletters

en: Say all
nl_NL: Alles lezen

en: Scatter
nl_NL: Sprijding

en: Scatter with Lines
nl_NL: Spreidingsdiagram met lijnen

en: Scatter with Lines and No Data Markers
nl_NL: Spreidingsdiagram met lijnen en zonder gegevensmarkeringen

en: Scatter with Smoothed Lines
nl_NL: Spreidingsdiagram met vloeiende lijnen

en: Scatter with Smoothed Lines and No Data Markers
nl_NL: Spreidingsdiagram met vloeiende lijnen en zonder gegevensmarkeringen

en: Screen Curtain
nl_NL: Schermgordijn

en: Screen curtain disabled
nl_NL: Schermgordijn uitgeschakeld

en: Screen curtain enabled
nl_NL: Schermgordijn ingeschakeld

en: Screen curtain not available
nl_NL: Schermgordijn niet beschikbaar

en: Screen review
nl_NL: Schermoverzichtmodus

en: Scroll down at the mouse position
nl_NL: Scroll omlaag op de muispositie

en: Scroll left at the mouse position
nl_NL: Scroll links op de muispositie

en: Scroll right at the mouse position
nl_NL: Scroll rechts op de muispositie

en: Scroll up at the mouse position
nl_NL: Scroll omhoog op de muispositie

en: Scrolls the braille display back
nl_NL: Scrollt de brailleleesregel achteruit

en: Scrolls the braille display forward
nl_NL: Scrollt de brailleleesregel vooruit

en: Secondary Category Axis
nl_NL: Secundaire categorieas

en: Secondary Series Axis
nl_NL: Secundaire reeksas

en: Secondary Value Axis
nl_NL: Secundaire waardeas

en: Secure Desktop
nl_NL: Beveiligd Bureaublad

en: Seika Braille Displays
nl_NL: Seika Brailleleesregels

en: Select Braille Display
nl_NL: Selecteer brailleleesregel

en: Select NVDA Modifier Keys
nl_NL: Selecteer NVDA-programmatoetsen

en: Select Synthesizer
nl_NL: Selecteer synthesizer

en: Select portable directory
nl_NL: Selecteer map voor draagbare kopie

en: Select until the end of the current result
nl_NL: Selecteer tot het einde van het huidige resultaat

en: Select until the start of the current result
nl_NL: Selecteer tot het begin van het huidige resultaat

en: Selective
nl_NL: Selectief

en: Sentence case
nl_NL: Hoofdletter aan het begin van de zin

en: Sepedi grade 1
nl_NL: Sepedi graad 1

en: Sepedi grade 2
nl_NL: Sepedi graad 2

en: Serbian Cyrillic grade 1
nl_NL: Servisch Cyrillisch graad 1

en: Serbian grade 1
nl_NL: Servisch graad 1

en: Serial: {portName}
nl_NL: Serieel: {portName}

en: Series Lines
nl_NL: Reekslijnen

en: Series color: {colorName}
nl_NL: Reekskleur: {colorName}

en: Sesotho grade 1
nl_NL: Sesotho graad 1

en: Sesotho grade 2
nl_NL: Sesotho graad 2

en: Set Add-on Store Mirror Server
nl_NL: Add-on Store Mirror Server instellen

en: Set NVDA Update Mirror
nl_NL: NVDA-updatemirror instellen

en: Set column header. Pressing once will set this cell as the first column header for any cell lower and to the right of it within this table. Pressing twice will forget the current column header for this cell.
nl_NL: Kolomkop instellen. Als u eenmaal drukt, wordt deze cel ingesteld als de eerste kolomkop voor elke cel lager en rechts ervan in deze tabel. Als u tweemaal drukt, wordt de huidige kolomkop voor deze cel vergeten.

en: Set row header. Pressing once will set this cell as the first row header for any cell lower and to the right of it within this table. Pressing twice will forget the current row header for this cell.
nl_NL: Rijkop instellen. Als u eenmaal drukt, wordt deze cel ingesteld als de eerste rijkop voor elke cel lager en rechts ervan in deze tabel. Als u tweemaal drukt, wordt de huidige rijkop voor deze cel vergeten.

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
nl_NL: Stel rij {rowNumber} en kolom {columnNumber} in als begin van kolomkoppen

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
nl_NL: Stel rij {rowNumber} en kolom {columnNumber} in als begin van rijkoppen

en: Set the first value of the current setting in the synth settings ring
nl_NL: Stel de eerste waarde in van de huidige instelling in de synth settings ring

en: Set the last value of the current setting in the synth settings ring
nl_NL: Stel de laatste waarde in van de huidige instelling in de synth settings ring

en: Set {address} as start of column headers
nl_NL: Stel {address} in als begin van kolomkoppen

en: Set {address} as start of row headers
nl_NL: Stel {address} in als begin van rijkoppen

en: Sets the current cell as start of column header. Pressing once will set this cell as the first column header for any cell lower and to the right of it within this region. Pressing twice will forget the current column header for this cell.
nl_NL: Stelt de huidige cel in als begin van de kolomkop. Als u eenmaal drukt, wordt deze cel ingesteld als de eerste kolomkop voor elke cel lager en rechts ervan binnen dit gebied. Als u tweemaal drukt, wordt de huidige kolomkop voor deze cel vergeten.

en: Sets the current cell as start of row headers. Pressing once will set this cell as the first row header for any cell lower and to the right of it within this region. Pressing twice will forget the current row header for this cell.
nl_NL: Stelt de huidige cel in als begin van rijkoppen. Als u eenmaal drukt, wordt deze cel ingesteld als de eerste rijkop voor elke cel lager en rechts ervan binnen dit gebied. Als u tweemaal drukt, wordt de huidige rijkop voor deze cel vergeten.

en: Sets the navigator object to the current focus, and the review cursor to the position of the caret inside it, if possible.
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het object dat de focus heeft en verplaatst indien mogelijk de leescursor naar de positie van de cursor daarbinnen.

en: Sets the navigator object to the current object under the mouse pointer and speaks it
nl_NL: Verplaatst het navigatorobject naar het object dat zich onder de muisaanwijzer bevindt, en spreekt het uit

en: Setswana grade 1
nl_NL: Setswana graad 1

en: Setswana grade 2
nl_NL: Setswana graad 2

en: Setting HID keyboard simulation not supported
nl_NL: Instellen van HID-toetsenbordsimulatie niet ondersteund

en: Shape
nl_NL: Vorm

en: Sheet {0}, {1}
nl_NL: Werkblad {0}, {1}

en: Sho&w exit options when exiting NVDA
nl_NL: Toon afsluitopties bij het afsluiten van NVDA

en: Show indefinitely
nl_NL: Toon voor onbepaalde tijd

en: Show messages
nl_NL: Toon meldingen

en: Show se&lection
nl_NL: Se&lectie weergeven

en: Shows NVDA's Add-on Store settings
nl_NL: Toont de Add-on Store-instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's Advanced settings
nl_NL: Toont de geavanceerde instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's Windows OCR settings
nl_NL: Toont de Windows OCR instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's audio settings
nl_NL: Toont de audio-instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's braille settings
nl_NL: Toont de braille-instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's browse mode settings
nl_NL: Toont de bladermodus instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's document formatting settings
nl_NL: Toont de documentopmaak instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's general settings
nl_NL: Toont de algemene instellingen van NVDA

en: Shows NVDA's input composition settings
nl_NL: Toont de NVDA-instellingen voor invoersamenstelling

en: Shows NVDA's keyboard settings
nl_NL: Toont de toetsenbordinstellingen van NVDA

en: Shows NVDA's mouse settings
nl_NL: Toont de muisinstellingen van NVDA

en: Shows NVDA's object presentation settings
nl_NL: Toont de NVDA-instellingen voor de objectweergave

en: Shows NVDA's privacy and security settings
nl_NL: Toont de privacy- en beveiligingsinstellingen van NVDA

en: Shows NVDA's review cursor settings
nl_NL: Toont de leescursorinstellingen van NVDA

en: Shows NVDA's speech settings
nl_NL: Toont de spraakinstellingen van NVDA

en: Shows NVDA's vision settings
nl_NL: Toont de zicht-instellingen van NVDA

en: Shows options related to selected text or text at the cursor
nl_NL: Geeft opties weer die gerelateerd zijn aan geselecteerde tekst of tekst op de cursorpositie

en: Shows the NVDA Configuration Profiles dialog
nl_NL: Toont het NVDA dialoogvenster voor configuratieprofielen

en: Shows the NVDA braille display selection dialog
nl_NL: Toont het NVDA dialoogvenster voor selectie van brailleleesregels

en: Shows the NVDA default dictionary dialog
nl_NL: Toont het dialoogvenster van het standaardwoordenboek van NVDA

en: Shows the NVDA input gestures dialog
nl_NL: Toont het dialoogvenster met invoerhandelingen van NVDA

en: Shows the NVDA menu
nl_NL: Toont het NVDA menu

en: Shows the NVDA symbol pronunciation dialog
nl_NL: Toont het dialoogvenster van symbooluitspraak van NVDA

en: Shows the NVDA synthesizer selection dialog
nl_NL: Toont het NVDA dialoogvenster voor synthesizerselectie

en: Shows the NVDA temporary dictionary dialog
nl_NL: Toont het dialoogvenster van het tijdelijk woordenboek van NVDA

en: Shows the NVDA voice-specific dictionary dialog
nl_NL: Toont het dialoogvenster van het stem-afhankelijk woordenboek van NVDA

en: Shows the long description at this position if one is found.
nl_NL: Toont de uitgebreide beschrijving, indien beschikbaar.

en: Simple review mode off
nl_NL: Vereenvoudigde leesmodus uit

en: Simple review mode on
nl_NL: Vereenvoudigde leesmodus aan

en: Single letter navigation off
nl_NL: Lettertoetsnavigatie uit

en: Single letter navigation on
nl_NL: Lettertoetsnavigatie aan

en: Single line break
nl_NL: Enkele regeleinde

en: Single line spacing
nl_NL: Enkele regelafstand

en: Sleep mode off
nl_NL: Slaapmodus uit

en: Sleep mode on
nl_NL: Slaapmodus aan

en: Slice color: {colorName}
nl_NL: Segmentkleur: {colorName}

en: Slide Master view
nl_NL: Diamodel

en: Slide Number placeholder
nl_NL: Ruimte voor dianummer

en: Slide Show - complete
nl_NL: Diavoorstelling - compleet

en: Slide Sorter view
nl_NL: Diasorteerder

en: Slide show - {slideName}
nl_NL: Diavoorstelling - {slideName}

en: Slide show notes - {slideName}
nl_NL: Notities diavoorstelling - {slideName}

en: Slide view
nl_NL: Diaweergave

en: Slide {slideNumber}
nl_NL: Dia {slideNumber}

en: Slovak grade 1
nl_NL: Slowaaks graad 1

en: Slovenian 8 dot computer braille
nl_NL: Sloveens 8 punt computerbraille

en: Slovenian grade 1
nl_NL: Sloveens graad 1

en: Small caps on
nl_NL: Kleine hoofdletters aan

en: Some operations on add-ons failed. See the log file for more details.
    {failureMsg}
nl_NL: Sommige bewerkingen op add-ons zijn mislukt. Zie het logbestand voor meer informatie.
    {failureMsg}

[ctx: SoundSplit]
en: NVDA in both channels and applications in both channels
nl_NL: NVDA in beide kanalen en applicaties in beide kanalen

[ctx: SoundSplit]
en: Sound split disabled
nl_NL: Splits geluid uitgeschakeld

en: Southern Vietnamese grade 1
nl_NL: Zuid-Vietnamees graad 1

en: Spanish 8 dot computer braille
nl_NL: Spaans 8 punt computerbraille

en: Spanish for Greek text
nl_NL: Spaans voor Griekse tekst

en: Spanish grade 1
nl_NL: Spaans graad 1

en: Spanish grade 2
nl_NL: Spaans graad 2

en: Spea&k character when routing cursor in text
nl_NL: Spreek &teken uit wanneer de cursor in tekst wordt verplaatst

en: Speak
nl_NL: Uitspreken

en: Speak &passwords in all enhanced terminals (may improve performance)
nl_NL: Wachtwoorden uits&preken in verbeterde terminals (kan prestaties verbeteren)

en: Speak and beep
nl_NL: Uitspreken en pieptonen

en: Speak and braille font attributes
nl_NL: Gesproken en braille lettertype-attributen

en: Speak c&ommand keys
nl_NL: C&ommando-toetsen uitspreken

en: Speak font attributes
nl_NL: Spreek lettertype-attributen uit

en: Speak new text in Windows Terminal via:
nl_NL: Spreek nieuwe tekst in Windows Terminal uit via:

en: Speak progress bar updates
nl_NL: Uitspreken van updates van voortgansbalken

en: Speak typed &characters:
nl_NL: Getypte &tekens uitspreken:

en: Speak typed &words:
nl_NL: Getypte &woorden uitspreken:

en: Speak typed characters {mode}
nl_NL: Getypte tekens uitspreken {mode}

en: Speak typed words {mode}
nl_NL: Getypte woorden uitspreken {mode}

en: Speak when navigating by &line or paragraph
nl_NL: Spreken bij het navigeren per &regel of alinea

en: Speak when navigating by line or paragraph with braille off
nl_NL: Spreek tijdens het navigeren per regel of alinea met braille uit

en: Speak when navigating by line or paragraph with braille on
nl_NL: Spreek tijdens het navigeren per regel of alinea met braille ingeschakeld

en: Speaks the filename of the active application along with the name of the currently loaded appModule
nl_NL: Spreekt de bestandsnaam uit van de huidige applicatie, en geeft weer welke appModule hiervoor geladen werd

en: Speaks the word of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice spells the word. Pressing three times spells the word using character descriptions
nl_NL: Meldt het huidige woord van het navigatorobject waar de leescursor zich bevindt. Tweemaal drukken, spelt het woord. Driemaal drukken, spelt het woord met omschrijvingen van karakters

en: Speech
nl_NL: Spraak

en: Speech &dictionaries
nl_NL: Uitspraakwoor&denboeken

en: Speech &interrupt for typed characters
nl_NL: Spraakonderbrek&ing bij typen van karakters

en: Speech Unicode normalization default ({default})
nl_NL: Spraak Unicode-normalisering standaard ({default})

en: Speech Unicode normalization {state}
nl_NL: Spraak Unicode-normalisering {state}

en: Speech and braille
nl_NL: Spraak en braille

en: Speech i&nterrupt for Enter key
nl_NL: Spraako&nderbreking bij drukken van Enter-toets

en: Speech mode {mode}
nl_NL: Spraakmodus {mode}

en: Spelling or grammar e&rrors
nl_NL: Spelling- of grammaticafouten

en: Spells the current application status bar.
nl_NL: Spelt de statusbalk van de huidige applicatie.

en: St&art NVDA after I sign in
nl_NL: NVDA St&arten nadat ik ben ingelogd

en: St&yle
nl_NL: &Stijl

en: Stable
nl_NL: Stabiel

en: Stacked Area
nl_NL: Gestapeld vlak

en: Stacked Bar
nl_NL: Gestapelde staaf

en: Stacked Column
nl_NL: Gestapelde kolom

en: Stacked Cone Bar
nl_NL: Gestapelde kegelstaaf

en: Stacked Cone Column
nl_NL: Gestapelde kegelkolom

en: Stacked Cylinder Bar
nl_NL: Gestapelde cilinderstaaf

en: Stacked Line
nl_NL: Gestapelde lijn

en: Stacked Line with Markers
nl_NL: Gestapelde lijn met gegevensmarkeringen

en: Stacked Pyramid Bar
nl_NL: Gestapelde piramidestaaf

en: Stacked Pyramid Column
nl_NL: Gestapelde piramidekolom

en: Standard HID Braille Display
nl_NL: Standaard HID brailleleesregel

en: Start marked
nl_NL: Begin gemarkeerd

en: Strikethrough off
nl_NL: Doorhalen uit

en: Strikethrough on
nl_NL: Doorhalen aan

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Su&perscripts and subscripts
nl_NL: Su&perscript en subscript

en: Subject:
nl_NL: Onderwerp:

en: Subtitle placeholder
nl_NL: Ruimte voor tussentitel

en: Success
nl_NL: Succes

en: Successfully connected to the given URL.
nl_NL: Succesvol verbonden met de opgegeven URL.

en: Successfully copied NVDA user settings
nl_NL: NVDA-instellingen succesvol gekopieerd

en: Successfully created a portable copy of NVDA at {dir}
nl_NL: Draagbare versie van NVDA is succesvol aangemaakt in {dir}

en: Successfully installed NVDA.
nl_NL: NVDA is succesvol geïnstalleerd.

en: Successfully retrieved IP address. Port {port} is open.
nl_NL: IP-adres succesvol verkregen. Poort {port} is open.

en: Successfully updated your installation of NVDA.
nl_NL: Uw NVDA-installatie is succesvol bijgewerkt.

en: Suggestions
nl_NL: Suggesties

en: Surface (Top View wireframe)
nl_NL: Oppervlakte (Contourdraadmodel)

en: Surface (Top View)
nl_NL: Oppervlakte (Contour)

en: Swahili (Kenya) Grade 2
nl_NL: Swahili (Kenia) Graad 2Setswana graad 2

en: Swahili (Kenya) grade 1
nl_NL: Swahili (Kenia) graad 1Setswana graad 1

en: Swahili (Kenya) grade 1.2
nl_NL: Swahili (Kenia) graad 1.2Setswana graad 1

en: Swahili (Kenya) grade 1.3
nl_NL: Swahili (Kenia) graad 1.3Setswana graad 1

en: Swahili (Kenya) grade 1.4
nl_NL: Swahili (Kenia) graad 1.4Setswana graad 1

en: Swahili (Kenya) grade 1.5
nl_NL: Swahili (Kenia) graad 1.5Setswana graad 1

en: Swedish 8 dot computer braille
nl_NL: Zweeds 8 punts computerbraille

en: Swedish contracted braille
nl_NL: Zweeds gecontracteerde braille

en: Swedish partially contracted braille
nl_NL: Zweeds gedeeltelijk gecontracteerde braille

en: Swedish uncontracted braille
nl_NL: Zweeds niet gecontracteerde braille

en: Switches to the next review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
nl_NL: Schakelt naar de volgende leesoverzichtmodus (b.v. document, object of scherm) en positioneert de leescursor op de locatie van het navigatorobject

en: Switches to the previous review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
nl_NL: Schakelt naar de vorige leesoverzichtmodus (b.v. document, object of scherm) en positioneert de leescursor op de locatie van het huidige navigatorobject

en: Symbol
nl_NL: Symbool

en: Symbol "%s" is already present.
nl_NL: Symbool "%s" is reeds aanwezig.

en: Symbol Pronunciation (%s)
nl_NL: Uitspraak van symbolen (%s)

en: Symbol level %s
nl_NL: Symboolniveau %s

en: Synthesizer Error
nl_NL: Synthesizer fout

en: Syriac grade 1
nl_NL: Syrisch graad 1

en: System caret
nl_NL: Systeemcursor

en: System focus
nl_NL: Systeemfocus

en: System status
nl_NL: Systeemstatus

en: Table description
nl_NL: Tabelbeschrijving

en: Table information
nl_NL: Tabelinformatie

en: Table placeholder
nl_NL: Ruimte voor tabel

en: Tamil grade 1
nl_NL: Tamil graad 1

en: Taskbar
nl_NL: Taakbalk

en: Tatar grade 1
nl_NL: Tatar graad 1

en: Telugu grade 1
nl_NL: Telugu graad 1

en: Temporarily d&isable all triggers
nl_NL: Alle triggers t&ijdelijk uitschakelen

en: Temporary Screen curtain, enabled until next restart
nl_NL: Tijdelijk schermgordijn, ingeschakeld tot volgende herstart

en: Temporary dictionary
nl_NL: Tijdelijk woordenboek

en: Terminal programs
nl_NL: Terminalprogramma's

en: Tether B&raille:
nl_NL: B&raille koppelen:

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text &unit resolution:
nl_NL: Resolutie van tekst&eenheid:

en: Text copied.
nl_NL: Tekst gekopieerd.

en: Text frame
nl_NL: Tekstkader

en: Text placeholder
nl_NL: Ruimte voor tekst

en: Text review
nl_NL: Leesoverzicht

en: Thai 8 dot computer braille
nl_NL: Thaise 8 punt computer braille

en: Thai grade 0
nl_NL: Thaise graad 0

en: Thai grade 1
nl_NL: Thaise graad 1

en: Thai grade 2
nl_NL: Thais graad 2

en: That profile already exists. Please choose a different name.
nl_NL: Dit profiel bestaat al. Kies alstublieft een andere naam.

en: The COM Registration Fixing Tool has completed successfully.
    It is highly recommended that you restart your computer now, to make sure the changes take full effect.
nl_NL: Het is sterk aan te raden uw computer nu opnieuw op te starten om ervoor te zorgen dat de wijzigingen volledig van kracht worden.

en: The COM Registration Fixing Tool was unsuccessful. This Windows error may provide more information.
    {error}
nl_NL: De COM-registratiehersteltool is niet succesvol gebleken. Deze Windows-fout kan mogelijk meer informatie bieden.
    {error}

en: The URL you have entered failed the connection test. Are you sure you want to save it anyway?
nl_NL: De ingevoerde URL is niet geslaagd voor de verbindingstest. Weet u zeker dat u deze toch wilt opslaan?

en: The URL you have entered failed the connection test. {tip}
nl_NL: De door u ingevoerde URL heeft de verbindingstest niet doorstaan. {tip}

en: The URL you have entered has not been tested. Are you sure you want to save it without attempting to connect to it first?
nl_NL: De ingevoerde URL is niet getest. Weet u zeker dat u deze wilt opslaan zonder eerst verbinding te maken?

en: The URL you have entered is not valid. Check that it is correct and try again.
nl_NL: De ingevoerde URL is ongeldig. Controleer of deze correct is en probeer het opnieuw.

en: The clipboard contains a large amount of text. It is %s character long | The clipboard contains a large amount of text. It is %s characters long
nl_NL[0]: Het klembord bevat een grote hoeveelheid tekst. Het is %s karakter lang
nl_NL[1]: Het klembord bevat een grote hoeveelheid tekst. Het is %s karakters lang

en: The currently active connection may not be continued during or after the update. Even if the connection is continued, you will be unable to respond to User Account Control (UAC) prompts from the controlling computer. You should only proceed if you have physical access to the controlled computer.
    
    Are you sure you want to continue?
nl_NL: De momenteel actieve verbinding kan mogelijk niet worden voortgezet tijdens of na de update. Zelfs als de verbinding wordt voortgezet, kun je niet reageren op de prompts van Gebruikersaccountbeheer vanaf de beherende computer. Ga alleen verder als je fysieke toegang hebt tot de beheerde computer.
    
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: The following add-on failed to be installed: {}. | The following add-ons failed to be installed: {}.
nl_NL[0]: De volgende add-on kon niet worden geïnstalleerd: {}.
nl_NL[1]: De volgende add-ons konden niet worden geïnstalleerd: {}.

en: The following add-on failed to uninstall: {}. | The following add-ons failed to uninstall: {}.
nl_NL[0]: De volgende add-on kon niet worden verwijderd: {}.
nl_NL[1]: De volgende add-ons konden niet worden verwijderd: {}.

en: The following add-on failed to update: {}. | The following add-ons failed to update: {}.
nl_NL[0]: De volgende add-on kon niet worden bijgewerkt: {}.
nl_NL[1]: De volgende add-ons konden niet worden bijgewerkt: {}.

en: The following add-ons are incompatible with NVDA version {version}. These add-ons can not be enabled. Please contact the add-on author for further assistance.
nl_NL: De volgende add-ons zijn niet compatibel met NVDA-versie {version}. Deze add-ons kunnen niet worden ingeschakeld. Neem contact op met de auteur van de add-on voor verdere ondersteuning.

en: The following command line parameters are unknown to NVDA: {params}
nl_NL: De volgende opdrachtregelparameters zijn onbekend bij NVDA: {params}

en: The following options control the types of document formatting reported by NVDA.
nl_NL: De volgende opties regelen welke types documentopmaak gemeld worden door NVDA.

en: The following settings are for advanced users. Changing them may cause NVDA to function incorrectly. Please only change these if you know what you are doing or have been specifically instructed by NVDA developers.
nl_NL: De volgende instellingen zijn voor geavanceerde gebruikers. Wanneer u deze wijzigt, zou NVDA onjuist kunnen gaan functioneren. Wijzig deze alleen als u weet wat u doet of specifiek bent geïnstrueerd door NVDA-ontwikkelaars.

en: The installation is unable to remove or overwrite a file. Another copy of NVDA may be running on another logged-on user account. Please make sure all installed copies of NVDA are shut down and try the installation again.
nl_NL: De installatie is niet in staat een bestand te verwijderen of te overschrijven. Er is mogelijk een andere NVDA-versie actief op een ander aangemeld gebruikersaccount. Zorg er aub voor dat alle geïnstalleerde versies van NVDA afgesloten zijn en probeer de installatie opnieuw.

en: The installation of NVDA failed. Please check the Log Viewer for more information.
nl_NL: De installatie van NVDA is mislukt. Bekijk alstublieft het logboek voor meer informatie.

en: The installation path for NVDA has changed. it will now  be installed in {path}
nl_NL: Het installatiepad voor NVDA is gewijzigd. Het wordt nu geïnstalleerd op {path}

en: The next key that is pressed will not be handled at all by NVDA, it will be passed directly through to Windows.
nl_NL: De volgende toetsaanslag wordt niet door NVDA verwerkt, maar rechtstreeks aan Windows doorgegeven.

en: The profile {name} will be permanently deleted. This action cannot be undone.
nl_NL: Het profiel {name} wordt permanent verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The report links setting must be enabled to toggle report link type
nl_NL: De instelling links melden moet ingeschakeld zijn om linktype melden in of uit te schakelen

en: The response from the server was not recognised. Check the URL is correct before trying again.
nl_NL: Het antwoord van de server is niet herkend. Controleer of de URL correct is voordat u het opnieuw probeert.

en: The result of content recognition is already automatically updated
nl_NL: Het resultaat van de inhoudsherkenning wordt al automatisch bijgewerkt

en: The server returned an error. Check that the URL is correct before trying again.
nl_NL: De server heeft een fout geretourneerd. Controleer of de URL correct is voordat u het opnieuw probeert.

en: The settings panel you tried to open is unavailable on this system.
nl_NL: Het instellingenpaneel dat u probeerde te openen is niet beschikbaar op dit systeem.

en: The specified directory '{portableDirectory}' is not empty. Proceeding will delete and replace existing files in the directory. Do you want to overwrite the contents of this folder?
nl_NL: De opgegeven map '{portableDirectory}' is niet leeg. Doorgaan zal bestaande bestanden in de map verwijderen en vervangen. Wilt u de inhoud van deze map overschrijven?

en: There is %d series in this chart | There are %d series in this chart
nl_NL[0]: Er is %d reeks in dit diagram
nl_NL[1]: Er zijn %d reeksen in dit diagram

en: There is no text on the clipboard
nl_NL: Er staat geen tekst op het klembord

en: There was a network error. Check that you are connected to the internet and try again.
nl_NL: Er is een netwerkfout opgetreden. Controleer of je verbinding hebt met internet en probeer het opnieuw.

en: Thick
nl_NL: Dik

en: This change requires administrator privileges.
nl_NL: Deze wijziging vereist administrator rechten.

en: This feature ({title}) is unavailable while on secure screens such as the sign-on screen or UAC prompt.
nl_NL: Deze functie ({title}) is niet beschikbaar op beveiligde schermen, zoals het aanmeldingsscherm of het gebruikersaccountbeheer-prompt.

en: This feature is unavailable while on secure screens such as the sign-on screen or UAC prompt.
nl_NL: Deze functie is niet beschikbaar op beveiligde schermen, zoals het aanmeldingsscherm of het gebruikersaccountbeheer-prompt.

en: This trigger is already associated with another profile. If you continue, it will be removed from that profile and associated with this one.
    Are you sure you want to continue?
nl_NL: Deze trigger is reeds gekoppeld aan een ander profiel. Wanneer u doorgaat wordt de trigger verwijderd van het andere profiel en gekoppeld aan dit profiel.
    Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: Thumbnails
nl_NL: Miniaturen

en: Time to &keep audio device awake after speech (seconds)
nl_NL: Tijd om het audio-apparaat &actief te houden na spraak (seconden)

en: Title Master view
nl_NL: Modeltitel

en: Title placeholder
nl_NL: Ruimte voor titel

en: To create a portable copy of NVDA, please select the path and other options and then press Continue
nl_NL: Om een draagbare versie van NVDA aan te maken, kiest u een map en andere voorkeuren en dan klikt u op Doorgaan

en: To edit this profile, you will need to manually activate it. Once you have finished editing, you will need to manually deactivate it to resume normal usage.
    Do you wish to manually activate it now?
nl_NL: Om dit profiel te bewerken moet u het handmatig activeren. Zodra u klaar bent met het bewerken zult u het profiel handmatig moeten deactiveren om weer gebruik te maken van de normale configuratie.
    Wilt u het profiel nu handmatig activeren?

en: To install NVDA to your hard drive, please press the Continue button.
nl_NL: Druk op de knop Doorgaan om NVDA op uw harde schijf te installeren.

en: To use an Albatross with NVDA, change the number of status cells in the Albatross's internal menu to at most {maxCells}, and restart the Albatross and NVDA if needed.
nl_NL: Om een Albatross met NVDA te gebruiken, wijzig je het aantal statuscellen in het interne menu van de Albatross naar maximaal {maxCells} en herstart je de Albatross en NVDA indien nodig.

en: To:
nl_NL: Aan:

en: Toggle HID keyboard simulation
nl_NL: HID-toetsenbordsimulatie in- of uitschakelen

en: Toggle braille input
nl_NL: Schakel braille-invoer in en uit

en: Toggle periodical refresh of a Windows OCR result
nl_NL: Periodieke vernieuwing van een Windows OCR-resultaat in-/uitschakelen

en: Toggle tethering of braille between the focus and the review position
nl_NL: Schakelen van de koppeling van braille aan de leescursor of de focus

en: Toggle the braille cursor on and off
nl_NL: Schakel de braillecursor in en uit

en: Toggle the way context information is presented in braille
nl_NL: Schakelt tussen de manieren waarop contextinformatie wordt gepresenteerd in braille

en: Toggles HID keyboard simulation
nl_NL: Schakelt HID-toetsenbordsimulatie in of uit

en: Toggles beeps that report mouse coordinates as the mouse moves
nl_NL: Schakelt pieptonen in/uit die de muiscoördinaten doorgeven wanneer de muis beweegt

en: Toggles between beeps, speech, beeps and speech, and off, for reporting progress bar updates
nl_NL: Schakelt tussen "pieptonen", "uitspreken", "pieptonen en uitspreken" en "uit" voor de weergave van updates van voortgangsbalken

en: Toggles between browse mode and focus mode. When in focus mode, keys will pass straight through to the application, allowing you to interact directly with a control. When in browse mode, you can navigate the document with the cursor, quick navigation keys, etc.
nl_NL: Schakelt tussen bladermodus en focusmodus. Bij "focusmodus" worden alle toetsaanslagen rechtstreeks naar het programma verzonden zodat dit bediend kan worden. In "bladermodus" kunt u door documenten navigeren door middel van de pijltjes- of navigatietoetsen.

en: Toggles between reporting the speaker notes or the actual slide content. This does not change what is visible on-screen, but only what the user can read with NVDA
nl_NL: Schakelt tussen de weergave van de notities en de eigenlijke inhoud van de dia. Dit verandert niet wat op het scherm te zien is, maar enkel wat de NVDA-gebruiker leest

en: Toggles braille mode
nl_NL: Schakelt tussen braille-modi

en: Toggles disabling of all configuration profile triggers. Disabling remains in effect until NVDA is restarted
nl_NL: Schakelt de werking van triggers voor configuratieprofielen in of uit. Het uitschakelen heeft effect tot NVDA herstart wordt

en: Toggles how much text will be spoken when the mouse moves
nl_NL: Sschakelt hoeveel tekst er wordt uitgesproken wanneer de muis verplaatst

en: Toggles native selection mode on and off
nl_NL: Schakelt de native selectiemodus in en uit

en: Toggles on and off delayed descriptions for characters on cursor movement
nl_NL: Schakelt vertraagde beschrijvingen voor tekens bij cursorbeweging in en uit

en: Toggles on and off if the screen layout is preserved while rendering the document content
nl_NL: In- en uitschakelen van het behouden van de schermlay-out tijdens het vernieuwen van het document

en: Toggles on and off reporting if clickable
nl_NL: Schakelt het uitspreken van klikbaar in en uit

en: Toggles on and off speaking when navigating by lines or paragraph with braille
nl_NL: Schakelt de spraakfunctie in en uit bij het navigeren per regel of alinea met braille

en: Toggles on and off the ignoring of blank lines for line indentation reporting
nl_NL: Schakelt het negeren van lege regels bij het melden van regelinspringingen in en uit

en: Toggles on and off the inclusion of layout tables in browse mode
nl_NL: Schakelt in bladermodus het uitspreken van opmaaktabellen in en uit

en: Toggles on and off the movement of the navigator object due to focus changes
nl_NL: Schakelt het verplaatsen van het navigatorobject bij focusveranderingen in en uit

en: Toggles on and off the movement of the review cursor due to the caret moving.
nl_NL: Schakelt het verplaatsen van de leescursor wanneer de systeemcursor verplaatst wordt in en uit.

en: Toggles on and off the reporting of CLDR characters, such as emojis
nl_NL: Schakelt het uitspreken van CLDR-karakters (zoals emoji) in en uit

en: Toggles on and off the reporting of articles
nl_NL: Schakelt het uitspreken van artikelen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of block quotes
nl_NL: Schakelt het uitspreken van citaatblokken in en uit

en: Toggles on and off the reporting of colors
nl_NL: Schakelt het uitspreken van kkleuren in en uit

en: Toggles on and off the reporting of comments
nl_NL: Schakelt het uitspreken van opmerkingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of dynamic content changes, such as new text in dos console windows
nl_NL: Schakelt de weergave van veranderingen van dynamische inhoud, zoals nieuwe tekst in DOS-vensters, in en uit

en: Toggles on and off the reporting of emphasis
nl_NL: Schakelt het uitspreken van nadruk in en uit

en: Toggles on and off the reporting of figures and captions
nl_NL: Schakelt het melden van figuren en bijschriften in en uit

en: Toggles on and off the reporting of font changes
nl_NL: Schakelt het melden van lettertypeveranderingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of font size changes
nl_NL: Schakelt het melden van lettergrooteveranderingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of frames
nl_NL: Schakelt het uitspreken van frames in en uit

en: Toggles on and off the reporting of graphics
nl_NL: Schakelt het uitspreken van afbeeldingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of groupings
nl_NL: Schakelt het uitspreken van groeperingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of headings
nl_NL: Schakelt het uitspreken van koppen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of highlighted text
nl_NL: Schakelt het melden van gemarkeerde tekst in en uit

en: Toggles on and off the reporting of landmarks
nl_NL: Schakelt het uitspreken van oriëntatiepunten in en uit

en: Toggles on and off the reporting of line numbers
nl_NL: Schakelt het uitspreken van regelnummers in en uit

en: Toggles on and off the reporting of line spacing
nl_NL: Schakelt het uitspreken van regelafstand in en uit

en: Toggles on and off the reporting of link type
nl_NL: Schakelt het melden van het linktype in en uit

en: Toggles on and off the reporting of links
nl_NL: Schakelt het uitspreken van links in en uit

en: Toggles on and off the reporting of lists
nl_NL: Schakelt het uitspreken van lijsten in en uit

en: Toggles on and off the reporting of pages
nl_NL: Schakelt het uitspreken van pagina's in en uit

en: Toggles on and off the reporting of paragraph indentation
nl_NL: Schakelt het uitspreken van alinea-inspringing in en uit

en: Toggles on and off the reporting of revisions
nl_NL: Schakelt het melden van wijzigingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of style changes
nl_NL: Schakelt het uitspreken van stijlveranderingen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of superscripts and subscripts
nl_NL: Schakelt het uitspreken van superscripts en subscripts in en uit

en: Toggles on and off the reporting of table cell coordinates
nl_NL: Schakelt het uitspreken van Tabelcelcoördinaten in en uit

en: Toggles on and off the reporting of tables
nl_NL: Schakelt het uitspreken van tabellen in en uit

en: Toggles on and off the reporting of text alignment
nl_NL: Schakelt het uitspreken van uitlijning in en uit

en: Toggles on and off the speaking of command keys
nl_NL: Schakelt het uitspreken van commandotoetsen in en uit

en: Toggles reporting spelling or grammar errors in braille
nl_NL: Schakelt het melden van spelling- of grammaticafouten in braille in of uit

en: Toggles simple review mode on and off
nl_NL: Schakelt vereenvoudigde leesmodus aan en uit

en: Toggles single letter navigation on and off. When on, single letter keys in browse mode jump to various kinds of elements on the page. When off, these keys are passed to the application
nl_NL: Schakelt lettertoetsnavigatie in of uit. Wanneer ingeschakeld springen de lettertoetsen in bladermodus naar verschillende elementen op de pagina. Wanneer uitgeschakeld worden deze toetsaanslagen doorgestuurd naar de applicatie

en: Toggles sleep mode on and off for the active application.
nl_NL: Schakelt slaapmodus aan of uit voor de actieve applicatie.

en: Toggles speaking the character under the cursor when routing cursor in text
nl_NL: Schakelt het uitspreken van het teken onder de cursor in wanneer de cursor in tekst wordt verplaatst

en: Toggles the NVDA Braille viewer, a floating window that allows you to view braille output, and the text equivalent for each braille character
nl_NL: Schakelt het NVDA Brailleweergavevenster in of uit, een zwevend venster waarmee u de braille-uitvoer kunt bekijken, en het tekstequivalent voor elk brailleteken

en: Toggles the NVDA Speech viewer, a floating window that allows you to view all the text that NVDA is currently speaking
nl_NL: Schakelt het spraakweergavevenster van NVDA in en uit. Dit is een zwevend venster dat u alle tekst laat zien die NVDA momenteel uitspreekt

en: Toggles the reporting of information as the mouse moves
nl_NL: Schakelt de weergave van informatie bij het bewegen van de muis in en uit

en: Toggles the state of the screen curtain, enable to make the screen black or disable to show the contents of the screen. Pressed once, screen curtain is enabled until you restart NVDA. Pressed twice, screen curtain is enabled until you disable it
nl_NL: Schakelt het schermgordijn in en uit, schakel in om het scherm zwart te maken of uit om de inhoud van het scherm weer te geven. Bij één keer indrukken wordt schermgordijn ingeschakeld tot u NVDA opnieuw start. Twee keer drukken wordt schermgordijn ingeschakeld totdat u het uitschakelt

en: Toggles the support of touch interaction
nl_NL: Schakelt aanraakinteractie in en uit

en: Top
nl_NL: Bovenkant

en: Total time not available
nl_NL: Totale tijd niet beschikbaar

en: Touch Interaction
nl_NL: Aanraakinteractie

en: Touch interaction disabled
nl_NL: Aanraakinteractie uitgeschakeld

en: Touch interaction enabled
nl_NL: Aanraakinteractie ingeschakeld

en: Touch interaction not supported
nl_NL: Aanraakinteractie niet ondersteund

en: Touch screen
nl_NL: Aanraakscherm

en: Translates any braille input
nl_NL: Zet braille-invoer om

en: Translates any braille input and presses the enter key
nl_NL: Zet braille-invoer om en activeert de enter-toets

en: Tries to read documentation for the selected autocompletion item.
nl_NL: Probeert documentatie te lezen voor het geselecteerde item voor automatische aanvulling.

en: Trim leading silence in speech audio
nl_NL: Verwijder de eerste stilte in spraakaudio

en: Trust voice's language when processing characters and symbols
nl_NL: Vertrouw taal van stem bij verwerken van karakters en symbolen

en: Tshivenda grade 1
nl_NL: Tshivenda graad 1

en: Tshivenda grade 2
nl_NL: Tshivenda graad 2

en: Turkish 8 dot computer braille
nl_NL: Turks 8-punts computerbraille

en: Turkish grade 1
nl_NL: Turks graad 1

en: Turkish grade 2
nl_NL: Turks graad 2

en: Turns input help on or off. When on, any input such as pressing a key on the keyboard will tell you what script is associated with that input, if any.
nl_NL: Schakelt de invoerhulp in en uit. Wanneer de hulp ingeschakeld is, zal elke ingedrukte toets (indien toegewezen) resulteren in de weergave van het hieraan verbonden script.

en: Type exit() to exit the console
nl_NL: Typ "exit()" om de console af te sluiten

en: Type help(object) to get help about object.
nl_NL: Typ "help(object)" om hulp over (object) te verkrijgen.

en: Type the text you wish to find
nl_NL: Typ de tekst die u wenst te zoeken

en: UIA notifications
nl_NL: UIA-notificaties

en: UIA when available
nl_NL: UIA indien beschikbaar

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: color
nl_NL: kleur

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: gradient
nl_NL: verloop

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: none
nl_NL: geen

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: pattern
nl_NL: patroon

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: picture
nl_NL: afbeelding

en: Ugaritic grade 1
nl_NL: Ugaritisch graad 1

en: Ukrainian computer braille
nl_NL: Oekraïens computerbraille

en: Ukrainian grade 1
nl_NL: Oekraïens graad 1

en: Ukrainian literary braille (detailed)
nl_NL: Oekraïens literair braille (gedetailleerd)

en: Unable to configure user interface for Vision Enhancement Provider, it can not be enabled.
nl_NL: Kan gebruikersinterface voor beeldaanpassing niet configureren, deze kan niet worden ingeschakeld.

en: Unable to connect to the remote computer
nl_NL: Kan geen verbinding maken met externe computer

en: Unable to contact portcheck server, please manually retrieve your IP address
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de portcheck server, vraag uw ip-adres handmatig op

en: Unable to copy
nl_NL: Kan niet kopiëren

en: Unable to copy a file. Perhaps it is currently being used by another process or you have run out of disc space on the drive you are copying to.
nl_NL: Een bestand kan niet worden gekopieerd. Misschien is het momenteel in gebruik door een ander proces of u heeft onvoldoende vrije schijfruimte op de schijf waarnaar u kopieert.

en: Unable to copy status bar content to clipboard
nl_NL: Kon inhoud van statusbalk niet kopiëren naar het klembord

en: Unable to get the destination of this link.
nl_NL: De bestemming van deze link kan niet worden vastgesteld.

en: Unable to mark log position
nl_NL: Kan logpositie niet markeren

en: Unable to postpone update.
nl_NL: Kan update niet uitstellen.

en: Underline off
nl_NL: Onderstrepen uit

en: Underline on
nl_NL: Onderstrepen aan

en: Underline {style}on
nl_NL: Onderstrepen {style}aan

en: Unicode Consortium data (including emoji)
nl_NL: Unicode Consortium-gegevens (inclusief emoji)

en: Unicode normali&zation
nl_NL: Unicode-normali&sering

en: Unified English Braille Code grade 1
nl_NL: Uniforme Engelse braillecode graad 1

en: Unified English Braille Code grade 2
nl_NL: Uniforme Engelse braillecode graad 2

en: Uninstall NVDA
nl_NL: De-installeer NVDA

en: Unknown braille display
nl_NL: Onbekende brailleleesregel

en: Unknown color
nl_NL: Onbekende kleur

en: Unknown command line parameters
nl_NL: Onbekende opdrachtregelparameters

en: Unknown power status
nl_NL: Onbekende batterijstatus

en: Unlabeled
nl_NL: Zonder label

en: Unmuted remote
nl_NL: Externe computer niet meer gedemd

en: Unplugged
nl_NL: Losgekoppeld

en: Unsupported input
nl_NL: Invoer niet ondersteund

en: Untitled chart
nl_NL: Naamloze grafiek

en: Up Bars
nl_NL: Omhoog-balken

en: Upd&ate channel
nl_NL: Upd&atekanaal

en: Update Automatically
nl_NL: Automatisch updaten

en: Update to NVDA version {version} has been downloaded and is ready to be applied.
nl_NL: Update naar NVDA-versie {version} is gedownload en staat klaar om te worden geïnstalleerd.

en: Update to NVDA version {version} is ready to be applied.
nl_NL: Update naar NVDA-versie {version} staat klaar om te worden geïnstalleerd.

en: Updating NVDA
nl_NL: NVDA wordt bijgewerkt

en: Updating NVDA when connected to NVDA Remote Access as the controlled computer is not recommended.
nl_NL: Het wordt afgeraden om NVDA bij te werken wanneer je verbinding hebt met NVDA Externe Toegang als de beheerde computer.

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Urdu grade 1
nl_NL: Urdu graad 1

en: Urdu grade 2
nl_NL: Urdu graad 2

en: Use &screen layout (when supported)
nl_NL: &Schermlay-out gebruiken (wanneer ondersteund)

en: Use &spelling functionality if supported
nl_NL: &Spellingfunctionaliteit gebruiken (wanneer ondersteund)

en: Use NVDA during sign-in
nl_NL: NVDA gebruiken tijdens inloggen

en: Use NVDA during sign-in (requires administrator privileges)
nl_NL: NVDA gebruiken tijdens inloggen (administratieve rechten vereist)

en: Use UI Automation to access Microsoft &Excel spreadsheet controls when available
nl_NL: Gebruik UI Automation om toegang te krijgen tot Microsoft- en Excel-spreadsheetbesturingselementen indien beschikbaar

en: Use WASAPI for SAPI 4 audio output:
nl_NL: Gebruik WASAPI voor SAPI 4-audio-uitvoer:

en: Use currently saved settings during sign-in and on secure screens (requires administrator privileges)
nl_NL: Huidige instellingen van NVDA gebruiken tijdens inloggen en op beveiligd bureaublad (administrative rechten vereist)

en: Use en&hanced event processing (requires restart)
nl_NL: Gebruik ver&beterde gebeurtenisverwerking (herstart vereist)

en: Use enhanced t&yped character support in legacy Windows Console when available
nl_NL: Nieuwe ondersteuning voor ge&typte karakters in verouderde Windows console inschakelen indien beschikbaar

en: Use modern audio output system (WASAPI)
nl_NL: Gebruik modern audio-uitvoersysteem (WASAPI)

en: Use screen layout off
nl_NL: Schermlayout uit

en: Use screen layout on
nl_NL: Schermlayout aan

en: Use this profile for:
nl_NL: Gebruik dit profiel voor:

en: Use timeout
nl_NL: Gebruik time-out

en: User Guide
nl_NL: Gebruikershandleiding

en: User default
nl_NL: Standaard voor gebruiker

en: Uzbek grade 1
nl_NL: Oezbeeks graad 1

en: V&olume
nl_NL: &Volume

en: Validating URL...
nl_NL: URL valideren...

en: Version
nl_NL: Versie

en: Vertical Object placeholder
nl_NL: Ruimte voor verticaal object

en: Vertical Text placeholder
nl_NL: Ruimte voor verticale tekst

en: Vertical Title placeholder
nl_NL: Ruimte voor verticale titel

en: Vietnamese grade 0
nl_NL: Viëtnamees graad 0

en: Vietnamese grade 1
nl_NL: Viëtnamees graad 1

en: Vietnamese grade 2
nl_NL: Viëtnamees graad 2

en: View &log
nl_NL: &Logboek weergeven

en: Virtual Buffers
nl_NL: Virtuele buffers

en: Virtually toggles the NVDA and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen NVDA en shift virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the NVDA key to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de NVDA-toets virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the alt and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen alt en shift virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the alt key to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de alt-toets virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the control and alt keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen control en alt virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the control and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen control en shift virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the control key to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de control-toets virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the control, alt, and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen control, alt en shift virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the left windows and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de toetsen linker Windows en shift virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the left windows key to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de linker windows-toets virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Virtually toggles the shift key to emulate a keyboard shortcut with braille input
nl_NL: Schakelt de shift-toets virtueel in of uit voor het emuleren van een toetsenbordsneltoets met braille-invoer

en: Vision
nl_NL: Zicht

en: Vision Enhancement Provider Error
nl_NL: Fout in beeldaanpassing

en: Visual Highlight
nl_NL: Visuele markering

en: Voice
nl_NL: Stem

en: Voice dictionary (%s)
nl_NL: Stem-afhankelijk woordenboek (%s)

en: Volume of NVDA sounds
nl_NL: Volume van NVDA-geluiden

en: Volume of NVDA sounds follows voice volume
nl_NL: Volume van NVDA-geluiden volgt stemvolume

en: Volume-High-Low-Close
nl_NL: Volume-hoog-laag-slot

en: Volume-Open-High-Low-Close
nl_NL: Hoog-laag-dichtolume-open-hoog-laag-slot

en: Waiting for Outlook...
nl_NL: Wachten op Outlook...

en: Waiting for Powerpoint...
nl_NL: Wachten op Powerpoint...

en: Walls
nl_NL: Wanden

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning!
nl_NL: Waarschuwing!

en: Warning: couldn't set volumes for sound split: one of audio sessions is either mono, or has more than 2 audio channels.
nl_NL: Waarschuwing: kon de volumes voor splits geluid niet instellen: een van de audio-sessies is ofwel mono of heeft meer dan 2 audio-kanalen.

en: Wave
nl_NL: Golvend

en: Wave double
nl_NL: Dubbel golvend

en: Wave heavy
nl_NL: Zwaar golvend

en: We need your help in order to continue to improve NVDA.
    This project relies primarily on donations and grants. By donating, you are helping to fund full time development.
    If even $10 is donated for every download, we will be able to cover all of the ongoing costs of the project.
    All donations are received by NV Access, the non-profit organisation which develops NVDA.
    Thank you for your support.
nl_NL: We hebben uw hulp nodig om NVDA te blijven verbeteren.
    Dit project steunt voornamelijk op donaties en giften. Door een gift over te maken, steunt u rechtstreeks de verdere ontwikkeling.
    Zelfs als voor elke download slechts 10 dollar wordt geschonken, zijn we in staat alle lopende kosten van het project te dekken.
    Alle giften worden ontvangen door NV Access, de stichting die NVDA ontwikkelt.
    Dank u voor uw steun.

en: We&lcome dialog...
nl_NL: Wel&komstvenster...

en: Welcome to NVDA
nl_NL: Welkom bij NVDA

en: Welcome to NVDA!
nl_NL: Welkom bij NVDA!

en: Welcome to the COM Registration Fixing tool.
    
    Installing and uninstalling programs, as well as other events, can damage accessibility entries in the Windows registry. This can cause previously accessible elements to be presented incorrectly, or can cause "unknown" or "pane" to be spoken or brailled in some applications or Windows components, instead of the content you were expecting.
    
    This tool attempts to fix such common problems. Note that the tool must access the system registry, which requires administrative privileges.
    
    Press Continue to run the tool now.
nl_NL: Welkom bij de COM-registratiehersteltool.
    
    Het installeren en verwijderen van programma's, evenals andere gebeurtenissen, kan toegankelijkheidsvermeldingen in het Windows-register beschadigen. Dit kan ertoe leiden dat eerder toegankelijke elementen onjuist worden weergegeven, of dat "onbekend" of "venster" in sommige toepassingen of Windows-componenten wordt uitgesproken of in braille wordt weergegeven, in plaats van de verwachte inhoud.
    
    Deze tool probeert dergelijke veelvoorkomende problemen op te lossen. Let op: de tool moet toegang hebben tot het systeemregister, waarvoor beheerdersrechten vereist zijn.
    
    Klik op Doorgaan om de tool nu uit te voeren.

en: Welsh grade 1
nl_NL: Wels graad 1

en: Welsh grade 2
nl_NL: Wels graad 2

en: What would you like to &do?
nl_NL: Wat wilt u &doen?

en: What's &new
nl_NL: Wat is er &nieuw

en: What's new
nl_NL: Wat is er nieuw

en: Whole &word
nl_NL: Heel &woord

en: Windows C&onsole support:
nl_NL: Windows C&onsole-ondersteuning:

en: Windows OCR not available
nl_NL: Windows OCR niet beschikbaar

en: Windows OneCore voices
nl_NL: Windows OneCore stemmen

en: Words only
nl_NL: Alleen woorden

en: Write the current configuration to nvda.ini
nl_NL: De huidige instellingen naar nvda.ini wegschrijven

en: X Error Bars
nl_NL: X-foutbalken

en: Xhosa grade 1
nl_NL: Xhosa graad 1

en: Xhosa grade 2
nl_NL: Xhosa graad 2

en: Y Error Bars
nl_NL: Y-foutbalken

en: Yakut grade 1
nl_NL: Yakut graad 1

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yiddish grade 1
nl_NL: Jiddisch graad 1

en: You are about to install version {newVersion} of {summary}, which appears to be already installed. Would you still like to update?
nl_NL: U staat op het punt om versie {newVersion} van {summary} te installeren, die reeds geïnstalleerd lijkt te zijn. Wilt u nog steeds bijwerken?

en: You are attempting to install an earlier version of NVDA than the version currently installed. If you really wish to revert to an earlier version, you should first cancel this installation and completely uninstall NVDA before installing the earlier version.
nl_NL: U probeert een oudere versie van NVDA te installeren dan de versie die nu geïnstalleerd is. Wanneer u echt wenst terug te gaan naar een oudere versie diend u eerst deze installatie te annuleren en NVDA volledig te verwijderen alvorens de oudere versie te installeren.

en: You are attempting to replace an existing portable copy of NVDA with an earlier version. Downgrading NVDA is not recommended. You should cancel this operation and create a new portable copy instead.
nl_NL: Je probeert een bestaande draagbare kopie van NVDA te vervangen door een oudere versie. Het downgraden van NVDA wordt afgeraden. Je dient deze bewerking te annuleren en in plaats daarvan een nieuwe draagbare kopie aan te maken.

en: You did not choose Talk as one of your speech mode options. Please note that this may result in no speech output at all. Are you sure you want to continue?
nl_NL: U hebt Praten niet gekozen als een van uw spraakmodusopties. Houd er rekening mee dat dit ertoe kan leiden dat er helemaal geen spraakuitvoer plaatsvindt. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: You must choose a name for this profile.
nl_NL: U moet een naam kiezen voor dit profiel.

en: You will be unable to respond to User Account Control (UAC) prompts from the controlling computer. You should only proceed if you have physical access to the controlled computer.
    
    Are you sure you want to continue?
nl_NL: Je kunt niet reageren op de prompts van Gebruikersaccountbeheer vanaf de computer die het beheer voert. Ga alleen verder als u fysieke toegang hebt tot de computer die wordt beheerd.
    
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Your configuration file contains errors. Your configuration has been reset to factory defaults.
    More details about the errors can be found in the log file.
nl_NL: Uw configuratiebestand bevat fouten. Uw configuratie is teruggezet naar de fabrieksinstellingen.
    Meer informatie over de fouten is te vinden in het log-bestand.

en: Your gesture map file contains errors.
    More details about the errors can be found in the log file.
nl_NL: Het bestand met invoerhandelingdefinities bevat fouten.
    Meer informatie over de fouten is te vinden in het log-bestand.

en: Zulu grade 1
nl_NL: Zulu graad 1

en: Zulu grade 2
nl_NL: Zulu graad 2

[ctx: action]
en: Back
nl_NL: Vorige

[ctx: action]
en: Beginning
nl_NL: Begin

[ctx: action]
en: End
nl_NL: Einde

[ctx: action]
en: Home
nl_NL: Start

[ctx: action]
en: Information
nl_NL: Infomratie

[ctx: action]
en: Movie
nl_NL: Film

[ctx: action]
en: Next
nl_NL: Volgende

[ctx: action]
en: Sound
nl_NL: Geluid

[ctx: addonStore]
en: &About add-on...
nl_NL: &over de add-on...

[ctx: addonStore]
en: &Close
nl_NL: &Sluiten

[ctx: addonStore]
en: &Continue
nl_NL: &Doorgaan

[ctx: addonStore]
en: &Disable
nl_NL: &Uitschakelen

[ctx: addonStore]
en: &Disable selected add-ons
nl_NL: &Schakel geselecteerde add-ons uit

[ctx: addonStore]
en: &Don't show this message again
nl_NL: &Laat dit bericht niet meer zien

[ctx: addonStore]
en: &Enable
nl_NL: &Inschakelen

[ctx: addonStore]
en: &Enable (override incompatibility)
nl_NL: &Inschakelen (compatibiliteit overschrijven)

[ctx: addonStore]
en: &Enable selected add-ons
nl_NL: &Schakel geselecteerde add-ons in

[ctx: addonStore]
en: &Install
nl_NL: &Installeren

[ctx: addonStore]
en: &Install (override incompatibility)
nl_NL: &Installeren (compatibiliteit overschrijven)

[ctx: addonStore]
en: &Install selected add-ons
nl_NL: &Installeer geselecteerde add-ons

[ctx: addonStore]
en: &License
nl_NL: &Licentie

[ctx: addonStore]
en: &No
nl_NL: &Nee

[ctx: addonStore]
en: &Other Details:
nl_NL: &Overige Details:

[ctx: addonStore]
en: &Remove
nl_NL: Ve&rwijderen

[ctx: addonStore]
en: &Remove selected add-ons
nl_NL: &Verwijder geselecteerde add-ons

[ctx: addonStore]
en: &Search:
nl_NL: &zoeken:

[ctx: addonStore]
en: &Update
nl_NL: &Updaten

[ctx: addonStore]
en: &Update (override incompatibility)
nl_NL: &Update (incompatibiliteit negeren)

[ctx: addonStore]
en: &Update all
nl_NL: &Update alles

[ctx: addonStore]
en: &Update selected add-ons
nl_NL: &Update geselecteerde add-ons

[ctx: addonStore]
en: &What's new
nl_NL: &Wat is er nieuw

[ctx: addonStore]
en: &Yes
nl_NL: &Ja

[ctx: addonStore]
en: A&ctions
nl_NL: A&cties

[ctx: addonStore]
en: Add-on Information
nl_NL: Add-on-informatie

[ctx: addonStore]
en: Add-on Installation
nl_NL: Add-on installatie

[ctx: addonStore]
en: Add-on Store Warning
nl_NL: Add-on Store Waarschuwing

[ctx: addonStore]
en: Add-on data update failure
nl_NL: Fout bij bijwerken van add-ongegevens

[ctx: addonStore]
en: Add-on download failure
nl_NL: Add-on downloadfout

[ctx: addonStore]
en: Add-on download not safe: checksum failed for {name}
nl_NL: Add-on downloaden niet veilig: checksum mislukt voor {name}

[ctx: addonStore]
en: Add-on installation
nl_NL: Add-on-installatie

[ctx: addonStore]
en: Add-on installation failure
nl_NL: Fout bij add-on installatie

[ctx: addonStore]
en: Add-on not supported %s
nl_NL: Add-on niet ondersteund %s

[ctx: addonStore]
en: Add-on updates available
nl_NL: Beschikbare add-onupdates

[ctx: addonStore]
en: Add-ons are created by the NVDA community and are not vetted by NV Access. NV Access cannot be held responsible for add-on behavior. The functionality of add-ons is unrestricted and can include accessing your personal data or even the entire system.
nl_NL: Add-ons worden gemaakt door de NVDA-gemeenschap en worden niet gecontroleerd door NV Access. NV Access kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor het gedrag van add-ons. De functionaliteit van add-ons is onbeperkt en kan toegang tot uw persoonlijke gegevens of zelfs tot het hele systeem omvatten.

[ctx: addonStore]
en: Add-ons updated, restart NVDA to activate changes
nl_NL: Add-ons bijgewerkt, start NVDA opnieuw op om de wijzigingen te activeren

[ctx: addonStore]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: addonStore]
en: An updated version of NVDA is required. NVDA version {nvdaVersion} or later.
nl_NL: Een bijgewerkte versie van NVDA is vereist. NVDA versie {nvdaVersion} of nieuwer.

[ctx: addonStore]
en: An updated version of this add-on is required. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. You can enable this add-on at your own risk.
nl_NL: Een bijgewerkte versie van deze add-on is vereist. Deze add-on is voor het laatst getest met NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA vereist dat deze add-on is getest met NVDA {nvdaVersion} of hoger. Je kunt deze add-on op eigen risico inschakelen.

[ctx: addonStore]
en: Are you sure you want to continue?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

[ctx: addonStore]
en: Are you sure you wish to remove the {addon} add-on from NVDA? This cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u de {addon} add-on wilt verwijderen uit NVDA? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

[ctx: addonStore]
en: Author
nl_NL: Auteur

[ctx: addonStore]
en: Author:
nl_NL: Auteur:

[ctx: addonStore]
en: Author: {author}
nl_NL: Auteur: {author}

[ctx: addonStore]
en: Available
nl_NL: Beschikbaar

[ctx: addonStore]
en: Available &add-ons
nl_NL: Beschikbare &add-ons

[ctx: addonStore]
en: Available add-ons
nl_NL: Beschikbare add-ons

[ctx: addonStore]
en: Available version
nl_NL: Beschikbare versie

[ctx: addonStore]
en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

[ctx: addonStore]
en: Ca&ncel install
nl_NL: I&nstallatie annuleren

[ctx: addonStore]
en: Ca&ncel install of selected add-ons
nl_NL: Installatie van geselecteerde add-ons a&nnuleren

[ctx: addonStore]
en: Cancel
nl_NL: Annuleren

[ctx: addonStore]
en: Cha&nnel:
nl_NL: Ka&naal:

[ctx: addonStore]
en: Changes for {curVersion}
nl_NL: Wijzigingen voor {curVersion}

[ctx: addonStore]
en: Channel
nl_NL: Kanaal

[ctx: addonStore]
en: Channel:
nl_NL: Kanaal:

[ctx: addonStore]
en: Check only the add-ons you wish to copy to the system-wide configuration.
nl_NL: Vink alleen de add-ons aan die je naar de systeembrede configuratie wilt kopiëren.

[ctx: addonStore]
en: Choose Add-on Package File
nl_NL: Kies het Add-onbestand

[ctx: addonStore]
en: Community re&views
nl_NL: Gemeenschapsbe&oordelingen

[ctx: addonStore]
en: Copy Settings to System-wide Configuration
nl_NL: Kopieer instellingen naar systeembrede configuratie

[ctx: addonStore]
en: Could not disable the add-on: {addon}.
nl_NL: Kan de add-on {addon} niet uitschakelen.

[ctx: addonStore]
en: Could not enable the add-on: {addon}.
nl_NL: Kan de add-on {addon} niet inschakelen.

[ctx: addonStore]
en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

[ctx: addonStore]
en: Dev
nl_NL: Ontwikkel

[ctx: addonStore]
en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

[ctx: addonStore]
en: Disabled (incompatible)
nl_NL: Uitgeschakeld (incompatibel)

[ctx: addonStore]
en: Disabled (incompatible), pending restart
nl_NL: Uitgeschakeld (incompatibel), na herstart

[ctx: addonStore]
en: Disabled, pending restart
nl_NL: Uitgeschakeld na herstart

[ctx: addonStore]
en: Download URL:
nl_NL: Download-URL:

[ctx: addonStore]
en: Download failed
nl_NL: Download mislukt

[ctx: addonStore]
en: Download of {num} add-on in progress, cancel downloading? | Download of {num} add-ons in progress, cancel downloading?
nl_NL[0]: Download van {num} add-on is bezig, download annuleren?
nl_NL[1]: Download van {num} add-ons is bezig, download annuleren?

[ctx: addonStore]
en: Downloaded, pending install
nl_NL: Gedownload, in afwachting van installatie

[ctx: addonStore]
en: Downloading
nl_NL: Bezig met downloaden

[ctx: addonStore]
en: Ena&bled/disabled:
nl_NL: In-/uit&geschakeld:

[ctx: addonStore]
en: Enable add-on
nl_NL: Add-on inschakelen

[ctx: addonStore]
en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

[ctx: addonStore]
en: Enabled (incompatible)
nl_NL: Ingeschakeld (incompatibel)

[ctx: addonStore]
en: Enabled (incompatible), pending restart
nl_NL: Ingeschakeld (incompatibel)na herstart

[ctx: addonStore]
en: Enabled, pending restart
nl_NL: Ingeschakeldna herstart

[ctx: addonStore]
en: External
nl_NL: Extern

[ctx: addonStore]
en: Failed to install add-on from %s
nl_NL: Het installeren van add-on van %s is mislukt

[ctx: addonStore]
en: Failed to open add-on package file at {filePath} - missing file or invalid file format
nl_NL: Kon add-onpakketbestand op {filePath} niet openen - ontbrekend bestand of ongeldig bestandsformaat

[ctx: addonStore]
en: Ho&mepage
nl_NL: &Webpagina

[ctx: addonStore]
en: Homepage:
nl_NL: Webpagina:

[ctx: addonStore]
en: Homepage: {url}
nl_NL: Webpagina: {url}

[ctx: addonStore]
en: I understand that incompatible add-ons will be disabled and can be manually re-enabled at my own risk after installation.
nl_NL: Ik begrijp dat incompatibele add-ons worden uitgeschakeld en na installatie op eigen risico handmatig opnieuw kunnen worden ingeschakeld.

[ctx: addonStore]
en: Include &incompatible add-ons
nl_NL: Inclusief &incompatibele add-ons

[ctx: addonStore]
en: Incompatible
nl_NL: Incompatibel

[ctx: addonStore]
en: Incompatible Reason:
nl_NL: Reden van incompatibiliteit:

[ctx: addonStore]
en: Install add-on
nl_NL: Installeer add-on

[ctx: addonStore]
en: Install date
nl_NL: Installatiedatum

[ctx: addonStore]
en: Install date:
nl_NL: Installatiedatum:

[ctx: addonStore]
en: Install failed
nl_NL: Installatie mislukt

[ctx: addonStore]
en: Install from e&xternal source
nl_NL: Vanaf &externe bron installeren

[ctx: addonStore]
en: Installed &add-ons
nl_NL: Geïnstalleerde &add-ons

[ctx: addonStore]
en: Installed add-ons
nl_NL: Geïnstalleerde add-ons

[ctx: addonStore]
en: Installed incompatible &add-ons
nl_NL: Geïnstalleerde incompatibele &add-ons

[ctx: addonStore]
en: Installed incompatible add-ons
nl_NL: Geïnstalleerde incompatibele add-ons

[ctx: addonStore]
en: Installed version
nl_NL: Geïnstalleerde versie

[ctx: addonStore]
en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

[ctx: addonStore]
en: Installed, pending restart
nl_NL: Geïnstalleerd na herstart

[ctx: addonStore]
en: Installing
nl_NL: Installeren

[ctx: addonStore]
en: Installing {num} add-on, please wait. | Installing {num} add-ons, please wait.
nl_NL[0]: Er wordt {num} add-on geïnstalleerd. Even geduld.
nl_NL[1]: Er worden {num} add-ons geïnstalleerd. Even geduld.

[ctx: addonStore]
en: Last NVDA version tested: {}
nl_NL: Laatst geteste NVDA-versie: {}

[ctx: addonStore]
en: Last tested NVDA version
nl_NL: Hoogste geteste NVDA-versie

[ctx: addonStore]
en: Last tested NVDA version:
nl_NL: Laatst geteste NVDA-versie:

[ctx: addonStore]
en: License URL:
nl_NL: Licentie-URL:

[ctx: addonStore]
en: License:
nl_NL: Licentie:

[ctx: addonStore]
en: Loading add-ons...
nl_NL: Add-ons laden...

[ctx: addonStore]
en: Make sure you are connected to the internet, and the Add-on Store mirror URL is valid.
    Mirror URL: {url}
nl_NL: Zorg ervoor dat je verbinding hebt met internet en dat de mirror-URL van de Add-on Store geldig is.
    Mirror-URL: {url}

[ctx: addonStore]
en: Migrate to add-on store
nl_NL: Migreren naar add-on store

[ctx: addonStore]
en: Minimum NVDA version
nl_NL: Minimale NVDA-versie

[ctx: addonStore]
en: Minimum NVDA version:
nl_NL: Minimale NVDA-versie:

[ctx: addonStore]
en: Minimum required NVDA version: {}
nl_NL: Minimaal vereiste NVDA-versie: {}

[ctx: addonStore]
en: NVDA Add-on Package (*.{ext})
nl_NL: NVDA Add-onpakket (*.{ext})

[ctx: addonStore]
en: Name
nl_NL: Naam

[ctx: addonStore]
en: No actions available for the selected add-ons
nl_NL: Er zijn geen acties beschikbaar voor de geselecteerde add-ons

[ctx: addonStore]
en: No add-on selected.
nl_NL: Geen add-on geselecteerd.

[ctx: addonStore]
en: Not installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

[ctx: addonStore]
en: Note: NVDA was started with add-ons disabled
nl_NL: Opmerking: NVDA is gestart met uitgeschakelde add-ons

[ctx: addonStore]
en: One or more add-ons are currently enabled in your NVDA configuration. If run on secure screens, they will have unrestricted, higher-than-administrator level access to your entire system. You are strongly encouraged to copy only add-ons that you absolutely require in order to use NVDA during sign-in and on secure screens.
nl_NL: Een of meer add-ons zijn momenteel ingeschakeld in je NVDA-configuratie. Als ze op beveiligde schermen worden uitgevoerd, hebben ze onbeperkte toegang op hoger dan administratorniveau tot uw hele systeem. JE wordt sterk aangeraden alleen add-ons te kopiëren die je absoluut nodig hebt om NVDA te kunnen gebruiken tijdens het inloggen en op beveiligde schermen.

[ctx: addonStore]
en: Pending removal
nl_NL: Verwijderen in behandeling

[ctx: addonStore]
en: Publication date
nl_NL: Publicatiedatum

[ctx: addonStore]
en: Publication date:
nl_NL: Publicatiedatum:

[ctx: addonStore]
en: Publisher
nl_NL: Uitgever

[ctx: addonStore]
en: Publisher:
nl_NL: Uitgever:

[ctx: addonStore]
en: Publisher: {publisher}
nl_NL: Uitgever: {publisher}

[ctx: addonStore]
en: Re&place
nl_NL: Ver&vangen

[ctx: addonStore]
en: Re&try install
nl_NL: Op&nieuw installeren

[ctx: addonStore]
en: Re&try installing selected add-ons
nl_NL: Pro&beer de geselecteerde add-ons opnieuw te installeren

[ctx: addonStore]
en: Remember this choice for subsequent add-ons
nl_NL: Onthoud deze keuze voor volgende add-ons

[ctx: addonStore]
en: Remove add-on
nl_NL: Verwijder add-on

[ctx: addonStore]
en: Reviews URL:
nl_NL: Link voor beoordelingen:

[ctx: addonStore]
en: Sort by colu&mn:
nl_NL: Sorteren op kolo&m:

[ctx: addonStore]
en: Source &Code
nl_NL: Bron&Code

[ctx: addonStore]
en: Source URL:
nl_NL: Bron-URL:

[ctx: addonStore]
en: Stable
nl_NL: Stabiel

[ctx: addonStore]
en: System-wide version
nl_NL: Systeembrede versie

[ctx: addonStore]
en: The system-wide NVDA configuration contains add-ons that are not present in your configuration. If you continue, these add-ons will be removed from the system-wide configuration.
nl_NL: De systeembrede NVDA-configuratie bevat add-ons die niet aanwezig zijn in jouw configuratie. Als je doorgaat, worden deze add-ons verwijderd uit de systeembrede configuratie.

[ctx: addonStore]
en: This action will remove {num} add-on from NVDA's system-wide configuration.  | This action will remove {num} add-ons from NVDA's system-wide configuration.
nl_NL[0]: Met deze actie wordt {num} add-on verwijderd uit de systeembrede configuratie van NVDA.
nl_NL[1]: Met deze actie wordt {num} add-ons verwijderd uit de systeembrede configuratie van NVDA.

[ctx: addonStore]
en: Unable to download add-on: {name}
nl_NL: Kan add-on niet downloaden: {name}

[ctx: addonStore]
en: Unable to establish a connection to the Add-on Store server.
nl_NL: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de Add-on Store-server.

[ctx: addonStore]
en: Unable to fetch latest add-on data for compatible add-ons.
nl_NL: Kan de nieuwste add-ongegevens voor compatibele add-ons niet ophalen.

[ctx: addonStore]
en: Unable to fetch latest add-on data for incompatible add-ons.
nl_NL: Kan de nieuwste add-ongegevens voor incompatibele add-ons niet ophalen.

[ctx: addonStore]
en: Unable to save add-on as a file: {name}
nl_NL: Kan add-on niet opslaan als bestand: {name}

[ctx: addonStore]
en: Unknown status
nl_NL: Onbekende status

[ctx: addonStore]
en: Updatable &add-ons
nl_NL: Bijwerkbare &add-ons

[ctx: addonStore]
en: Updatable add-ons
nl_NL: Bijwerkbare add-ons

[ctx: addonStore]
en: Update Available
nl_NL: Update beschikbaar

[ctx: addonStore]
en: Update Available (incompatible)
nl_NL: Update beschikbaar (incompatibel)

[ctx: addonStore]
en: Updates are available for some of your installed add-ons.
nl_NL: Er zijn updates beschikbaar voor enkele van je geïnstalleerde add-ons.

[ctx: addonStore]
en: Updating add-ons...
nl_NL: Add-ons bijwerken...

[ctx: addonStore]
en: User version
nl_NL: Versie van gebruiker

[ctx: addonStore]
en: VirusTotal scan results
nl_NL: VirusTotal scanresultaten

[ctx: addonStore]
en: VirusTotal scan results:
nl_NL: VirusTotal-scanresultaten:

[ctx: addonStore]
en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on installation may result in downgrade: {name}. The installed add-on version cannot be compared with the add-on store version. Installed version: {oldVersion}. Available version: {version}.
    Proceed with installation anyway?
nl_NL: Waarschuwing: installatie van add-on kan resulteren in een downgrade: {name}. De geïnstalleerde add-on-versie kan niet worden vergeleken met de add-on store versie. Geïnstalleerde versie: {oldVersion}. Beschikbare versie: {version}.
    Toch doorgaan met de installatie?

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on is incompatible: {name} {version}. Check for an updated version of this add-on if possible. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. Enabling may cause unstable behavior in NVDA.
    Proceed with enabling anyway?
nl_NL: Waarschuwing: add-on is incompatibel: {name} {version}. Controleer of er een bijgewerkte versie van deze add-on beschikbaar is. Deze add-on is voor het laatst getest met NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA vereist dat deze add-on is getest met NVDA {nvdaVersion} of hoger. Inschakelen kan onstabiel gedrag in NVDA veroorzaken.  
    Toch inschakelen?

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on is incompatible: {name} {version}. Check for an updated version of this add-on if possible. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. Installation may cause unstable behavior in NVDA.
    Proceed with installation anyway?
nl_NL: Waarschuwing: add-on is incompatibel: {name} {version}. Controleer of er een bijgewerkte versie van deze add-on beschikbaar is. Deze add-on is voor het laatst getest met NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA vereist dat deze add-on is getest met NVDA {nvdaVersion} of hoger. Installatie kan onstabiel gedrag in NVDA veroorzaken.  
    Toch doorgaan met de installatie?

[ctx: addonStore]
en: You have selected to copy {num} add-on to NVDA's system-wide configuration. Using this add-on during sign-in and on secure screens is a serious security risk. | You have selected to copy {num} add-ons to NVDA's system-wide configuration. Using these add-ons during sign-in and on secure screens is a serious security risk.
nl_NL[0]: Je hebt ervoor gekozen om {num} add-on naar de systeembrede configuratie van NVDA te kopiëren. Het gebruik van deze add-on tijdens het inloggen en op beveiligde schermen vormt een ernstig veiligheidsrisico.
nl_NL[1]: Je hebt ervoor gekozen om {num} add-ons naar de systeembrede configuratie van NVDA te kopiëren. Het gebruik van deze add-ons tijdens het inloggen en op beveiligde schermen vormt een ernstig veiligheidsrisico.

[ctx: addonStore]
en: Your NVDA configuration contains add-ons that are incompatible with this version of NVDA. These add-ons will be disabled after installation. After installation, you will be able to manually re-enable these add-ons at your own risk. If you rely on these add-ons, please review the list to decide whether to continue with the installation.
nl_NL: Uw NVDA-configuratie bevat add-ons die niet compatibel zijn met deze versie van NVDA. Deze add-ons worden na installatie uitgeschakeld. Na de installatie kunt u deze add-ons op eigen risico handmatig opnieuw inschakelen. Als u afhankelijk bent van deze add-ons, bekijk dan de lijst om te beslissen of u doorgaat met de installatie.

[ctx: addonStore]
en: [remove]
nl_NL: [Verwijderen]

[ctx: addonStore]
en: {column} (ascending)
nl_NL: {column} (oplopend)

[ctx: addonStore]
en: {column} (descending)
nl_NL: {column} (aflopend)

[ctx: addonStore]
en: {malicious} malware scanner detected this add-on as potentially malicious (out of {total}). | {malicious} malware scanners detected this add-on as potentially malicious (out of {total}).
nl_NL[0]: {malicious} malwarescanner heeft deze add-on gedetecteerd als potentieel schadelijk (van de {total}).
nl_NL[1]: {malicious} malwarescanners hebben deze add-on gedetecteerd als potentieel schadelijk (van de {total}).

[ctx: addonStore]
en: {num} add-on selected. | {num} add-ons selected.
nl_NL[0]: {num} add-on geselecteerd.
nl_NL[1]: {num} add-ons geselecteerd.

[ctx: addonStore]
en: {summary} ({name})
    Version: {version}
    Description: {description}
nl_NL: {summary} ({name})
    Versie: {version}
    Beschrijving: {description}

[ctx: advanced.playErrorSound]
en: Only in NVDA test versions
nl_NL: Alleen in NVDA-testversies

[ctx: advanced.playErrorSound]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Default (Only when necessary)
nl_NL: Standaard (alleen indien nodig)

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Only when necessary
nl_NL: Alleen indien nodig

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Use UIA with Microsoft Edge and other 
    &Chromium based browsers when available:
nl_NL: Gebruik UIA met Microsoft Edge en andere 
    &Chromium-gebaseerde browsers indien beschikbaar:

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Always
nl_NL: Altijd

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Default (Where suitable)
nl_NL: Standaard (Waar geschikt)

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Only when necessary
nl_NL: Alleen indien noodzakelijk

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Use UI Automation to access Microsoft &Word document controls
nl_NL: Gebruik UI Automation om toegang te krijgen tot Microsoft &Word-documentbesturingselementen

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Where suitable
nl_NL: Waar geschikt

en: alert
nl_NL: bericht

en: align center
nl_NL: centreren

en: align centered across selection
nl_NL: gecentreerd uitlijnen voor de selectie

en: align distributed
nl_NL: verdeeld uitlijnen

en: align fill
nl_NL: vullen uitlijnen

en: align general
nl_NL: algemeen uitlijnen

en: align justify
nl_NL: uitvullen

en: align left
nl_NL: links uitlijnen

en: align right
nl_NL: rechts uitlijnen

en: alignment
nl_NL: uitlijning

en: alphanumeric
nl_NL: alfanumeriek

en: animation
nl_NL: animatie

en: any dots
nl_NL: willekeurige punten

en: application
nl_NL: applicatie

en: applications
nl_NL: applicatie

[ctx: aria]
en: complementary
nl_NL: aanvullend

[ctx: aria]
en: content info
nl_NL: inhoudsinformatie

[ctx: aria]
en: form
nl_NL: formulier

[ctx: aria]
en: main
nl_NL: hoofdinhoud

[ctx: aria]
en: navigation
nl_NL: navigatie

[ctx: aria]
en: search
nl_NL: zoeken

en: article
nl_NL: artikel

en: at {x}, {y}
nl_NL: op {x}, {y}

en: attachment
nl_NL: bijlage

en: automatic
nl_NL: automatisch

en: automatic color
nl_NL: automatische kleur

en: automatically
nl_NL: automatisch

en: back
nl_NL: vorige

en: background color
nl_NL: achtergrondkleur

en: background pattern {pattern}
nl_NL: achtergrondpatroon {pattern}

en: baseline
nl_NL: basislijn

en: behind bottom of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind bottom of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: achter de onderkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: achter de onderkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: behind left of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind left of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: achter de linkerkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: achter de linkerkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: behind right of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind right of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: achter de rechterkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: achter de rechterkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: behind top of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind top of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: achter de bovenkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: achter de bovenkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: behind {otherShape}
nl_NL: achter {otherShape}

en: bkmk
nl_NL: blwr

en: blank
nl_NL: leeg

en: block quote
nl_NL: citaatblok

en: bold
nl_NL: vet

en: bookmark
nl_NL: bladwijzer

en: border
nl_NL: begrenzing

en: bottom edge
nl_NL: onderrand

en: box
nl_NL: vak

en: bqt
nl_NL: bct

en: braille keyboard
nl_NL: brailletoetsenbord

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: cinf
nl_NL: iinf

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: cmpl
nl_NL: aanv

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: main
nl_NL: hoofd

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: srch
nl_NL: zoek

en: break
nl_NL: pause

en: browser stop
nl_NL: stop browser

en: bsyind
nl_NL: bzgind

en: btn
nl_NL: kn

en: busy
nl_NL: bezig

en: busy indicator
nl_NL: bezig-indicator

en: button
nl_NL: knop

en: calendar
nl_NL: agenda

en: cap
nl_NL: byschrft

en: cap %s
nl_NL: hoofdletter %s

en: caption
nl_NL: bijschrift

en: caret
nl_NL: dakje

en: caret moves review cursor off
nl_NL: systeemcursor verplaatst leescursor uit

en: caret moves review cursor on
nl_NL: systeemcursor verplaatst leescursor aan

en: case
nl_NL: hoofdletters

en: category {categories} | categories {categories}
nl_NL[0]: categorie {categories}
nl_NL[1]: categorieën {categories}

en: cbo
nl_NL: vkl

en: cell
nl_NL: cel

en: cell deletion
nl_NL: celverwijdering

en: cell insertion
nl_NL: celinvoeging

en: cell merge
nl_NL: celsamenvoeging

en: centered
nl_NL: gecentreerd

en: character
nl_NL: karakter

en: chart
nl_NL: grafiek

[ctx: chart]
en: column
nl_NL: kolom

en: chart element
nl_NL: grafiekelement

en: check box
nl_NL: selectievakje

en: check menu item
nl_NL: selecteer menu-item

en: checkable
nl_NL: heeft selectievakje

en: checked
nl_NL: ingeschakeld

en: chk
nl_NL: slv

en: clickable
nl_NL: klikbaar

en: clk
nl_NL: klb

en: clock
nl_NL: klok

en: cmnt
nl_NL: opm

en: collapsed
nl_NL: samengevouwen

en: color chooser
nl_NL: kleurenkiezer

[ctx: color hue]
en: aqua-blue
nl_NL: aquablauw

[ctx: color hue]
en: black
nl_NL: zwart

[ctx: color hue]
en: blue
nl_NL: blauw

[ctx: color hue]
en: blue-purple
nl_NL: blauwpaars

[ctx: color hue]
en: brown
nl_NL: bruin

[ctx: color hue]
en: brown-yellow
nl_NL: bruingeel

[ctx: color hue]
en: dark grey
nl_NL: donkergrijs

[ctx: color hue]
en: green
nl_NL: groen

[ctx: color hue]
en: green-aqua
nl_NL: groenaqua

[ctx: color hue]
en: grey
nl_NL: grijs

[ctx: color hue]
en: light grey
nl_NL: lichtgrijs

[ctx: color hue]
en: orange
nl_NL: oranje

[ctx: color hue]
en: orange-yellow
nl_NL: oranjegeel

[ctx: color hue]
en: pink
nl_NL: roze

[ctx: color hue]
en: pink-red
nl_NL: rozerood

[ctx: color hue]
en: purple
nl_NL: paars

[ctx: color hue]
en: purple-pink
nl_NL: paarsroze

[ctx: color hue]
en: red
nl_NL: rood

[ctx: color hue]
en: red-brown
nl_NL: roodbruin

[ctx: color hue]
en: red-orange
nl_NL: roodoranje

[ctx: color hue]
en: very dark grey
nl_NL: zeer donkergrijs

[ctx: color hue]
en: very light grey
nl_NL: zeer lichtgrijs

[ctx: color hue]
en: white
nl_NL: wit

[ctx: color hue]
en: yellow
nl_NL: geel

[ctx: color hue]
en: yellow-green
nl_NL: geelgroen

[ctx: color variation]
en: bright {color}
nl_NL: helder{color}

[ctx: color variation]
en: dark pale {color}
nl_NL: donkerbleek{color}

[ctx: color variation]
en: dark {color}
nl_NL: donker{color}

[ctx: color variation]
en: dark {color} grey
nl_NL: donker{color}grijs

[ctx: color variation]
en: light pale {color}
nl_NL: lichtbleek{color}

[ctx: color variation]
en: pale {color}
nl_NL: bleek{color}

[ctx: color variation]
en: transparent {colorDescription}
nl_NL: transparant  {colorDescription}

[ctx: color variation]
en: very dark pale {color}
nl_NL: zeer donkerbleek {color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color}
nl_NL: zeer donker{color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color} grey
nl_NL: zeer donker{color}grijs

[ctx: color variation]
en: {color} grey
nl_NL: {color}grijs

[ctx: color variation]
en: {color} white
nl_NL: {color}wit

en: column
nl_NL: kolom

en: column %s
nl_NL: kolom %s

en: column break
nl_NL: kolomeinde

en: column header
nl_NL: kolomkop

en: column {0} of {1}
nl_NL: kolom {0} van {1}

en: column {columnNumber}
nl_NL: kolom {columnNumber}

en: combo box
nl_NL: vervolgkeuzelijst

en: comment
nl_NL: opmerking

en: comment: {text} by {author} on {date}
nl_NL: opmerking: {text} door {author} op {date}

en: continuous
nl_NL: continu

en: continuous section break
nl_NL: doorlopend sectie-einde

[ctx: controlType]
en: tab
nl_NL: tabblad

en: covers  {otherShape}
nl_NL: overlapt met {otherShape}

en: covers bottom of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers bottom of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: bedekt de onderkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: bedekt de onderkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: covers left of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers left of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: bedekt de linkerkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: bedekt de linkerkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: covers right of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers right of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: bedekt de rechterkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: bedekt de rechterkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: covers top of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers top of {otherShape} by {distance:.3g} points
nl_NL[0]: bedekt de bovenkant van {otherShape} met {distance:.3g} punt
nl_NL[1]: bedekt de bovenkant van {otherShape} met {distance:.3g} punten

en: cropped
nl_NL: afgesneden

en: current
nl_NL: huidig

en: current date
nl_NL: huidige datum

en: current location
nl_NL: huidige locatie

en: current page
nl_NL: huidige pagina

en: current step
nl_NL: huidige stap

en: current time
nl_NL: huidig tijdstip

en: cursor positioned {horizontalDistance} from left edge of page, {verticalDistance} from top edge of page
nl_NL: cursor gepositioneerd {horizontalDistance} vanaf linkerrand van pagina, {verticalDistance} vanaf bovenrand van pagina

en: custom application 1
nl_NL: herdefinieerbare applicatie 1

en: custom application 2
nl_NL: herdefinieerbare applicatie 2

en: c{columnNumber}
nl_NL: k{columnNumber}

en: c{columnNumber}-{columnSpan}
nl_NL: k{columnNumber}-{columnSpan}

en: dash dot
nl_NL: streepje-stip

en: dash dot dot
nl_NL: streepje-stip-stip

en: dashed
nl_NL: streepjes

en: data grid
nl_NL: dataraster

en: data item
nl_NL: data-item

en: data point
nl_NL: gegevenspunt

en: date edit
nl_NL: datuminvoerveld

en: debug warning
nl_NL: debugwaarschuwing

en: decreased by {decrementValue} from point {previousIndex},
nl_NL: afgenomen met {decrementValue} vanaf point {previousIndex},

en: default style
nl_NL: standaardstijl

en: definition
nl_NL: definitie

en: defunct
nl_NL: onbruikbaar

en: del
nl_NL: verwdrd

en: delayed character descriptions off
nl_NL: vertraagde tekenbeschrijvingen uit

en: delayed character descriptions on
nl_NL: vertraagde tekenbeschrijvingen aan

en: deleted
nl_NL: verwijderd

en: deletion
nl_NL: verwijdering

en: deletion: {text}
nl_NL: verwijdering: {text}

en: desktop icon
nl_NL: bureaubladpictogram

en: desktop pane
nl_NL: bureaublad venster

en: diagonal crosshatch
nl_NL: kruisarcering diagonaal

en: diagonal stripe
nl_NL: gestreept diagonaal

en: dial
nl_NL: draaiknop

en: dialog
nl_NL: dialoogvenster

en: directory pane
nl_NL: mappenlijst

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: display field
nl_NL: veldweergave

en: display scroll
nl_NL: leesregelbreedte scrollen

en: display speech output
nl_NL: spraakuitvoer weergeven

en: done dragging
nl_NL: klaar met slepen

en: dot
nl_NL: punt

en: dotted
nl_NL: gestipppeld

en: double
nl_NL: dubbel

en: double strikethrough
nl_NL: dubbel doorhalen

en: double {action}
nl_NL: tweemaal {action}

en: down arrow
nl_NL: pijl omlaag

en: down-right diagonal line
nl_NL: diagonale lijn omlaag

en: draggable
nl_NL: sleepbaar

en: dragging
nl_NL: bezig met slepen

en: drbtn
nl_NL: uschfkn

en: drft cmnt
nl_NL: ccpt opm

en: drop down button
nl_NL: uitschuifknop

en: drop down button grid
nl_NL: uitvouwknop begrenzing

en: drop list
nl_NL: uitklaplijst

en: drop target
nl_NL: doel plaatsen

en: edit
nl_NL: invoerveld

en: edit bar
nl_NL: invoerveld in werkbalk

en: editable
nl_NL: bewerkbaar

en: editing
nl_NL: wordt bewerkt

en: edt
nl_NL: iv

en: email
nl_NL: e-mail

en: embedded
nl_NL: ingebed

en: embedded object
nl_NL: ingebed object

en: emphasised
nl_NL: benadrukt

en: end note
nl_NL: eindnoot

en: endnote reference {number}: {text}
nl_NL: eindnootreferentie {number}: {text}

en: endnote reference: {text}
nl_NL: eindnootreferentie: {text}

en: enote
nl_NL: enoot

[ctx: espeakVarient]
en: none
nl_NL: geen

en: even pages section break
nl_NL: even pagina's sectie-einde

[ctx: excel-UIA]
en: Cell Appearance
nl_NL: Cel uiterlijk

[ctx: excel-UIA]
en: Cell height: {0.y:.1f} pt
nl_NL: Cel hoogte: {0.y:.1f} punt

[ctx: excel-UIA]
en: Cell width: {0.x:.1f} pt
nl_NL: Celbreedte: {0.x:.1f} punt

[ctx: excel-UIA]
en: Fill color: {0.name}
nl_NL: Opvulkleur: {0.name}

[ctx: excel-UIA]
en: Fill type: {0}
nl_NL: Vultype: {0}

[ctx: excel-UIA]
en: Outline color: top={0.name}, bottom={1.name}, left={2.name}, right={3.name}
nl_NL: Omtrekkleur: boven={0.name}, onder={1.name}, links={2.name}, rechts={3.name}

[ctx: excel-UIA]
en: Outline thickness: top={0}, bottom={1}, left={2}, right={3}
nl_NL: Omtrekdikte: boven={0}, onder={1}, links={2}, rechts={3}

[ctx: excel-UIA]
en: Rotation: {0} degree | Rotation: {0} degrees
nl_NL[0]: Rotatie: {0} graad
nl_NL[1]: Rotatie: {0} graden

[ctx: excel-UIA]
en: Shows a browseable message Listing information about a cell's appearance such as outline and fill colors, rotation and size
nl_NL: Toont een bericht in bladermodus met informatie over het uiterlijk van een cel, zoals omtrek- en opvulkleuren, rotatie en grootte

[ctx: excel-UIA]
en: {firstAddress} through {lastAddress}
nl_NL: {firstAddress}{firstAddress} tot {lastAddress} tot {lastAddress}

[ctx: excel-UIA]
en: {firstAddress} {firstValue} through {lastAddress} {lastValue}
nl_NL: {firstAddress} {firstValue} tot {lastAddress} {lastValue}

en: expanded
nl_NL: uitgevouwen

en: favorites
nl_NL: favorieten

en: figure
nl_NL: figuur

en: file chooser
nl_NL: bestandenkiezer

en: filler
nl_NL: opvuller

en: find a text string from the current cursor position
nl_NL: zoek een stuk tekst vanaf de huidige cursorpositie

en: find the next occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
nl_NL: zoek het volgende voorkomen van de eerder ingevoerde zoekterm, vanaf de huidige cursorpositie

en: find the previous occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
nl_NL: zoek het vorige voorkomen van de eerder ingevoerde zoekterm, vanaf de huidige cursorpositie

en: first line indent
nl_NL: eerste regel inspringen

en: flagged
nl_NL: gemarkeerd

en: fnote
nl_NL: vnoot

en: focus moves navigator object off
nl_NL: focus verplaatst navigatorobject uit

en: focus moves navigator object on
nl_NL: focus verplaatst navigatorobject aan

en: focusable
nl_NL: focusbaar

en: focused
nl_NL: gefocust

en: follow cursors
nl_NL: volg cursors

en: font chooser
nl_NL: lettertypekiezer

en: font name
nl_NL: lettertypenaam

en: font size
nl_NL: lettergrootte

[ctx: font size]
en: large
nl_NL: groot

[ctx: font size]
en: larger
nl_NL: groter

[ctx: font size]
en: medium
nl_NL: gemiddeld

[ctx: font size]
en: small
nl_NL: klein

[ctx: font size]
en: smaller
nl_NL: kleiner

[ctx: font size]
en: x-large
nl_NL: x-groot

[ctx: font size]
en: x-small
nl_NL: x-klein

[ctx: font size]
en: xx-large
nl_NL: xx-groot

[ctx: font size]
en: xx-small
nl_NL: xx-klein

[ctx: font size]
en: xxx-large
nl_NL: xxx-groot

en: foot note
nl_NL: voetnoot

en: footer
nl_NL: voettekst

en: footnote reference {number}: {text}
nl_NL: voetnootreferentie {number}: {text}

en: footnote reference: {text}
nl_NL: voetnootreferentie: {text}

en: foreground color
nl_NL: voorgrondkleur

en: form
nl_NL: formulier

en: forward
nl_NL: volgende

en: forwarded
nl_NL: doorgestuurd

en: gesture map File Error
nl_NL: fout in bestand met invoerhandelingdefinities

en: glass pane
nl_NL: glas venster

en: gra
nl_NL: afb

en: grammar error
nl_NL: grammaticafout

en: grammar: {text}
nl_NL: grammatica: {text}

en: graphic
nl_NL: afbeelding

en: grip
nl_NL: greep

en: grouping
nl_NL: groepering

en: h%s
nl_NL: k%s

en: hair
nl_NL: haar

en: half alphanumeric
nl_NL: half alfanumeriek

en: half checked
nl_NL: half ingeschakeld

en: half katakana
nl_NL: lnk

en: half pressed
nl_NL: half ingedrukt

en: hanging indent
nl_NL: verkeerd om inspringen

en: has %s
nl_NL: heeft %s

en: has attachment
nl_NL: bijlage

en: has auto complete
nl_NL: heeft auto aanvullen

en: has comment
nl_NL: heeft opmerking

en: has details
nl_NL: bevat details

en: has draft comment
nl_NL: heeft concept opmerking

en: has formula
nl_NL: heeft formule

en: has long description
nl_NL: heeft uitgebreide beschrijving

en: has note
nl_NL: bevat opmerking

en: has resolved comment
nl_NL: heeft opgeloste opmerking

en: header
nl_NL: koptekst

en: header item
nl_NL: kop-item

en: heading
nl_NL: kop

en: heading 1
nl_NL: kop 1

en: heading 2
nl_NL: kop 2

en: heading 3
nl_NL: kop 3

en: heading 4
nl_NL: kop 4

en: heading 5
nl_NL: kop 5

en: heading 6
nl_NL: kop 6

en: heading level %d
nl_NL: kop niveau %d

en: help balloon
nl_NL: helpballon

en: hidden
nl_NL: verborgen

en: high importance
nl_NL: hoge prioriteit

en: highlight
nl_NL: gemarkeerd

en: highlighted
nl_NL: gemarkeerd

en: highlighted in {color}
nl_NL: gemarkeerd in {color}

en: hlght
nl_NL: mrkd

en: home page
nl_NL: startpagina

en: horizontal borders except outside
nl_NL: horizontale randen uitgezonderd buiten

en: horizontal stripe
nl_NL: gestreept horizontaal

en: hot key field
nl_NL: sneltoetsveld

en: icon
nl_NL: pictogram

en: iconified
nl_NL: bevat pictogram

en: image map
nl_NL: afbeeldingen map

en: increased by {incrementValue} from point {previousIndex},
nl_NL: toegenomen met {incrementValue} vanaf point {previousIndex},

en: indent
nl_NL: inspringing

en: indicator
nl_NL: markering

en: info
nl_NL: informatie

en: input help off
nl_NL: invoerhulp uit

en: input help on. Press {gestureKeys} again to turn it off.
nl_NL: invoerhulp aan. Druk opnieuw op {gestureKeys} om het uit te schakelen.

en: input window
nl_NL: invoervenster

en: input/output
nl_NL: in/uitvoer

[ctx: inputGestures]
en: &Filter by:
nl_NL: &Filter op:

en: ins
nl_NL: ingvgd

en: inserted
nl_NL: ingevoegd

en: insertion
nl_NL: invoeging

en: insertion: {text}
nl_NL: invoeging: {text}

en: invalid
nl_NL: ongeldig

en: invalid entry
nl_NL: ongeldige invoer

en: invisible
nl_NL: onzichtbaar

en: invoke
nl_NL: activeren

en: italic
nl_NL: cursief

en: keyboard, all layouts
nl_NL: toetsenbord, alle indelingen

en: landmark
nl_NL: oriëntatiepunt

[ctx: languageName]
en: Aragonese
nl_NL: Aragonees

[ctx: languageName]
en: Burmese
nl_NL: Birmaans

[ctx: languageName]
en: Central Kurdish
nl_NL: Centraal Koerdisch

[ctx: languageName]
en: Northern Kurdish
nl_NL: Noordelijk Koerdisch

[ctx: languageName]
en: Somali
nl_NL: Somalisch

[ctx: languageNotSupported]
en: {lang} (not supported)
nl_NL: {lang} (niet ondersteund)

en: layered pane
nl_NL: boomstructuur

en: layout tables off
nl_NL: opmaaktabellen melden uit

en: layout tables on
nl_NL: opmaaktabellen melden aan

en: ldesc
nl_NL: lbeschr

en: left
nl_NL: links

en: left alt
nl_NL: linker alt

en: left arrow
nl_NL: pijl links

en: left control
nl_NL: linker ctrl

en: left edge
nl_NL: linkerrand

en: left indent
nl_NL: links inspringen

en: left shift
nl_NL: linker shift

en: left windows
nl_NL: linker windows

en: level %s
nl_NL: niveau %s

en: line
nl_NL: regel

en: line %s
nl_NL: regel %s

[ctx: line indentation setting]
en: Both Speech and Tones
nl_NL: Zowel spraak als pieptonen

[ctx: line indentation setting]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: line indentation setting]
en: Speech
nl_NL: Spraak

[ctx: line indentation setting]
en: Tones
nl_NL: Pieptonen

en: line scroll
nl_NL: regel scrollen

en: line spacing %s
nl_NL: regelafstand %s

[ctx: line spacing value]
en: %.1f line | %.1f lines
nl_NL[0]: %.1f regels
nl_NL[1]: %.1f regel

[ctx: line spacing value]
en: 1.5 lines
nl_NL: 1,5 regel

[ctx: line spacing value]
en: at least %.1f pt
nl_NL: ten minste %.1f pt

[ctx: line spacing value]
en: double
nl_NL: dubbel

[ctx: line spacing value]
en: exactly {space:.1f} pt
nl_NL: precies {space:.1f} punt

[ctx: line spacing value]
en: single
nl_NL: enkel

en: linear gradient
nl_NL: kleurovergang lineair

en: linked
nl_NL: gekoppeld

en: list
nl_NL: lijst

en: list item
nl_NL: lijstitem

en: lmk
nl_NL: ori

en: low importance
nl_NL: lage prioriteit

en: lv %s
nl_NL: nv %s

en: manual
nl_NL: handmatig

en: marked
nl_NL: gemarkeerd

en: math
nl_NL: wiskunde

[ctx: math]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: math]
en: Application support
nl_NL: Applicatieondersteuning

[ctx: math]
en: Automatic
nl_NL: Automatisch

[ctx: math]
en: Automatic ({name})
nl_NL: Automatisch ({name})

[ctx: math]
en: Automatically zoom out of two-dimensional notation
nl_NL: Automatisch de tweedimensionale notatie verlaten

[ctx: math]
en: Beep at the beginning and end of math
nl_NL: Piep aan het begin en einde van wiskunde

[ctx: math]
en: Blindness
nl_NL: Blind

[ctx: math]
en: Character
nl_NL: Teken

[ctx: math]
en: Chemical formulae:
nl_NL: Chemische formules:

[ctx: math]
en: Copy math as:
nl_NL: Kopieer wiskunde als:

[ctx: math]
en: Custom
nl_NL: Aangepast

[ctx: math]
en: Decimal separator for numbers:
nl_NL: Decimaal scheidingsteken voor getallen:

[ctx: math]
en: Default navigation mode:
nl_NL: Standaard navigatiemodus:

[ctx: math]
en: Describe overview
nl_NL: Beschrijf overzicht

[ctx: math]
en: Enhanced
nl_NL: Verbeterd

[ctx: math]
en: Error in brailling math
nl_NL: Fout bij wiskunde in braille

[ctx: math]
en: Error in brailling math.
nl_NL: Fout bij wiskunde in braille.

[ctx: math]
en: Error in brailling math: see NVDA error log for details
nl_NL: Fout bij wiskunde in braille: zie het NVDA-foutenlogboek voor details

[ctx: math]
en: Error in navigating math
nl_NL: Fout bij het navigeren door wiskundige inhoud

[ctx: math]
en: Error in speaking math.
nl_NL: Fout bij het uitspreken van wiskunde.

[ctx: math]
en: Error in starting navigation of math.
nl_NL: Fout bij het starten van wiskundenavigatie.

[ctx: math]
en: Error navigating math
nl_NL: Fout bij het navigeren door wiskundige inhoud

[ctx: math]
en: First character
nl_NL: Eerste teken

[ctx: math]
en: Highlight navigation focus with dots 7 and 8
nl_NL: Markeer de navigatiefocus met punten 7 en 8

[ctx: math]
en: Illegal MathML found.
nl_NL: Illegale MathML gevonden.

[ctx: math]
en: Impairment:
nl_NL: Beperking:

[ctx: math]
en: Invalid math formatting found
nl_NL: Ongeldige wiskundige opmaak gevonden

[ctx: math]
en: Language:
nl_NL: Taal:

[ctx: math]
en: Learning disabilities
nl_NL: Leerproblemen

[ctx: math]
en: Low vision
nl_NL: Slechtziend

[ctx: math]
en: Math
nl_NL: Wiskunde

[ctx: math]
en: Navigation
nl_NL: Navigatie

[ctx: math]
en: Navigation verbosity:
nl_NL: Navigatie breedsprakigheid:

[ctx: math]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: math]
en: Off (H sub 2 O)
nl_NL: Uit (H sub 2 O)

[ctx: math]
en: Output code:
nl_NL: Uitvoercode:

[ctx: math]
en: Pause factor
nl_NL: Pauzefactor

[ctx: math]
en: Relative speech rate
nl_NL: Relatieve spreeksnelheid

[ctx: math]
en: Reset to the default navigation mode for each new equation
nl_NL: Terugzetten naar de standaard navigatiemodus voor elke nieuwe vergelijking

[ctx: math]
en: Simple
nl_NL: Simpel

[ctx: math]
en: Speak
nl_NL: Spreek

[ctx: math]
en: Speech
nl_NL: Spraak

[ctx: math]
en: Speech style:
nl_NL: Spreekstijl:

[ctx: math]
en: Speech verbosity:
nl_NL: Uitgebreidheid van spraak:

[ctx: math]
en: Spell it out (H 2 O)
nl_NL: Spel het uit (H 2 O)

[ctx: math]
en: Terse
nl_NL: Kort

[ctx: math]
en: The following options control the presentation of mathematical content.
nl_NL: De volgende opties bepalen de weergave van wiskundige inhoud.

[ctx: math]
en: Use native math support in Word and Outlook
nl_NL: Gebruik de ingebouwde wiskunde ondersteuning in Word en Outlook

[ctx: math]
en: Verbose
nl_NL: Uitgebreid

[ctx: math]
en: When entering an equation:
nl_NL: Wanneer je een vergelijking binnengaat:

[ctx: math]
en: copy as
nl_NL: kopiëren als

en: media player
nl_NL: mediaspeler

en: medium
nl_NL: middel

en: medium dash dot
nl_NL: normaal streepje-stip

en: medium dash dot dot
nl_NL: normaal streepje-stip-stip

en: medium dashed
nl_NL: normaal streepjes

en: meeting request
nl_NL: vergaderverzoek

en: menu bar
nl_NL: menubalk

en: menu button
nl_NL: menuknop

en: menu item
nl_NL: menu-item

en: mln
nl_NL: mrg

en: mnubar
nl_NL: mnubalk

en: mnubtn
nl_NL: mnukn

en: modal
nl_NL: modaal

en: moved from
nl_NL: verplaatst van

en: moved to
nl_NL: verplaatst naar

en: moves to the first table column
nl_NL: gaat naar de eerste kolom van de tabel

en: moves to the first table row
nl_NL: gaat naar de eerste rij van de tabel

en: moves to the last table column
nl_NL: gaat naar de laatste kolom van de tabel

en: moves to the last table row
nl_NL: gaat naar de laatste rij van de tabel

en: moves to the next annotation
nl_NL: gaat naar de volgende aantekening

en: moves to the next article
nl_NL: gaat naar het volgende artikel

en: moves to the next block quote
nl_NL: gaat naar het volgende citaatblok

en: moves to the next button
nl_NL: gaat naar de volgende knop

en: moves to the next check box
nl_NL: gaat naar het volgende selectievakje

en: moves to the next combo box
nl_NL: gaat naar de volgende vervolgkeuzelijst

en: moves to the next different style text
nl_NL: ga naar de volgende tekst met een andere opmaak

en: moves to the next edit field
nl_NL: gaat naar het volgende invoerveld

en: moves to the next embedded object
nl_NL: gaat naar het volgende ingebedde object

en: moves to the next error
nl_NL: gaat naar de volgende fout

en: moves to the next figure
nl_NL: gaat naar het volgende figuur

en: moves to the next form field
nl_NL: gaat naar het volgende formulierveld

en: moves to the next frame
nl_NL: gaat naar het volgende frame

en: moves to the next graphic
nl_NL: gaat naar de volgende afbeelding

en: moves to the next grouping
nl_NL: gaat naar de volgende groepering

en: moves to the next heading
nl_NL: gaat naar de volgende  kop

en: moves to the next landmark
nl_NL: gaat naar het volgende oriëntatiepunt

en: moves to the next link
nl_NL: gaat naar de volgende link

en: moves to the next list
nl_NL: gaat naar de volgende lijst

en: moves to the next list item
nl_NL: gaat naar het volgende lijstitem

en: moves to the next math formula
nl_NL: gaat naar de volgende wiskundige formule

en: moves to the next menu item
nl_NL: gaat naar het volgende menu-item

en: moves to the next progress bar
nl_NL: gaat naar de volgende voortgangsbalk

en: moves to the next radio button
nl_NL: gaat naar het volgende keuzerondje

en: moves to the next reference
nl_NL: gaat naar de volgende referensie

en: moves to the next same style text
nl_NL: ga naar de volgende tekst met dezelfde opmaak

en: moves to the next separator
nl_NL: gaat naar de volgende scheiding

en: moves to the next tab
nl_NL: gaat naar volgende tab

en: moves to the next table
nl_NL: gaat naar de volgende tabel

en: moves to the next table column
nl_NL: gaat naar de volgende kolom van de tabel

en: moves to the next table row
nl_NL: gaat naar de volgende rij van de tabel

en: moves to the next text paragraph
nl_NL: gaat naar de volgende tekstparagraaf

en: moves to the next toggle button
nl_NL: gaat naar de volgende schakelknop

en: moves to the next unvisited link
nl_NL: gaat naar de volgende niet bezochte link

en: moves to the next vertically aligned paragraph
nl_NL: gaat naar de volgende verticaal uitgelijnde paragraaf

en: moves to the next visited link
nl_NL: gaat naar de volgende bezochte link

en: moves to the previous annotation
nl_NL: gaat naar de vorige aantekening

en: moves to the previous article
nl_NL: gaat naar het vorige artikel

en: moves to the previous block quote
nl_NL: gaat naar het vorige citaatblok

en: moves to the previous button
nl_NL: gaat naar de vorige knop

en: moves to the previous check box
nl_NL: gaat naar het vorige selectievakje

en: moves to the previous combo box
nl_NL: gaat naar de vorige vervolgkeuzelijst

en: moves to the previous different style text
nl_NL: ga naar de vorige tekst met een andere opmaak

en: moves to the previous edit field
nl_NL: gaat naar het vorige invoerveld

en: moves to the previous embedded object
nl_NL: gaat naar het vorige ingebedde object

en: moves to the previous error
nl_NL: gaat naar de vorige fout

en: moves to the previous figure
nl_NL: gaat naar het vorige figuur

en: moves to the previous form field
nl_NL: gaat naar het vorige formulierveld

en: moves to the previous frame
nl_NL: gaat naar het vorige frame

en: moves to the previous graphic
nl_NL: gaat naar de vorige afbeelding

en: moves to the previous grouping
nl_NL: gaat naar de vorige groepering

en: moves to the previous heading
nl_NL: gaat naar de vorige kop

en: moves to the previous landmark
nl_NL: gaat naar het vorige oriëntatiepunt

en: moves to the previous link
nl_NL: gaat naar de vorige link

en: moves to the previous list
nl_NL: gaat naar de vorige lijst

en: moves to the previous list item
nl_NL: gaat naar het vorige lijstitem

en: moves to the previous math formula
nl_NL: gaat naar de vorige wiskundige formule

en: moves to the previous menu item
nl_NL: gaat naar het vorige menu-item

en: moves to the previous progress bar
nl_NL: gaat naar de vorige voortgangsbalk

en: moves to the previous radio button
nl_NL: gaat naar het vorige keuzerondje

en: moves to the previous reference
nl_NL: gaat naar de vorige referensie

en: moves to the previous same style text
nl_NL: ga naar de vorige tekst met dezelfde opmaak

en: moves to the previous separator
nl_NL: gaat naar de vorige scheiding

en: moves to the previous tab
nl_NL: gaat naar de vorige tab

en: moves to the previous table
nl_NL: gaat naar de vorige tabel

en: moves to the previous table column
nl_NL: gaat naar de vorige kolom van de tabel

en: moves to the previous table row
nl_NL: gaat naar de vorige rij van de tabel

en: moves to the previous text paragraph
nl_NL: gaat naar de vorige tekstparagraaf

en: moves to the previous toggle button
nl_NL: gaat naar de vorige schakelknop

en: moves to the previous unvisited link
nl_NL: gaat naar de vorige niet bezochte link

en: moves to the previous vertically aligned paragraph
nl_NL: ga naar de vorige verticaal uitgelijnde paragraaf

en: moves to the previous visited link
nl_NL: gaat naar de vorige bezochte link

en: multi line
nl_NL: meerdere regels

en: multi-select
nl_NL: meervoudige selectie

en: mute
nl_NL: dempen

en: new column section break
nl_NL: nieuwe kolom sectie-einde

en: new page section break
nl_NL: nieuwe pagina sectie-einde

en: next track
nl_NL: volgend nummer

en: no bold
nl_NL: vet uit

en: no border lines
nl_NL: geen randen

en: no change from point {previousIndex},
nl_NL: geen verandering vanaf punt {previousIndex},

en: no first line indent
nl_NL: eerste regel niet inspringen

en: no hanging indent
nl_NL: niet verkeerd om inspringen

en: no highlight
nl_NL: geen highlight

en: no indent
nl_NL: geen inspringing

en: no italic
nl_NL: cursief uit

en: no left indent
nl_NL: niet links inspringen

en: no more text after a block of links
nl_NL: geen tekst meer na een linkblok

en: no more text before a block of links
nl_NL: geen tekst meer voor een linkblok

en: no next annotation
nl_NL: geen volgende aantekening

en: no next article
nl_NL: geen volgend artikel

en: no next block quote
nl_NL: geen volgend citaatblok

en: no next button
nl_NL: geen volgende knop

en: no next check box
nl_NL: geen volgend selectievakje

en: no next combo box
nl_NL: geen volgende vervolgkeuzelijst

en: no next edit field
nl_NL: geen volgend invoerveld

en: no next embedded object
nl_NL: geen volgend ingebed object

en: no next error
nl_NL: geen volgende fout

en: no next figure
nl_NL: geen volgend figuur

en: no next form field
nl_NL: geen volgend formulierveld

en: no next frame
nl_NL: geen volgend frame

en: no next graphic
nl_NL: geen volgende afbeelding

en: no next grouping
nl_NL: geen volgende groepering

en: no next heading
nl_NL: geen volgende kop

en: no next landmark
nl_NL: geen volgend oriëntatiepunt

en: no next link
nl_NL: geen volgende link

en: no next list
nl_NL: geen volgende lijst

en: no next list item
nl_NL: geen volgend lijst item

en: no next math formula
nl_NL: geen volgende wiskundige formule

en: no next menu item
nl_NL: geen volgend menu-item

en: no next progress bar
nl_NL: geen volgende voortgangsbalk

en: no next radio button
nl_NL: geen volgend keuzerondje

en: no next reference
nl_NL: geen volgende referensie

en: no next separator
nl_NL: geen volgende scheiding

en: no next tab
nl_NL: geen volgende tab

en: no next table
nl_NL: geen volgende tabel

en: no next text paragraph
nl_NL: geen volgende tekstparagraaf

en: no next toggle button
nl_NL: geen volgende schakelknop

en: no next unvisited link
nl_NL: geen volgende niet bezochte link

en: no next vertically aligned paragraph
nl_NL: geen volgende verticaal uitgelijnde paragraaf

en: no next visited link
nl_NL: geen volgende bezochte link

en: no previous annotation
nl_NL: geen vorige aantekening

en: no previous article
nl_NL: geen vorig artikel

en: no previous block quote
nl_NL: geen vorig citaatblok

en: no previous button
nl_NL: geen vorige knop

en: no previous check box
nl_NL: geen vorig selectievakje

en: no previous combo box
nl_NL: geen vorige vervolgkeuzelijst

en: no previous edit field
nl_NL: geen vorig invoerveld

en: no previous embedded object
nl_NL: geen vorig ingebed object

en: no previous error
nl_NL: geen vorige fout

en: no previous figure
nl_NL: geen vorige figuur

en: no previous form field
nl_NL: geen vorig formulierveld

en: no previous frame
nl_NL: geen vorige frame

en: no previous graphic
nl_NL: geen vorige afbeelding

en: no previous grouping
nl_NL: geen vorige groepering

en: no previous heading
nl_NL: geen vorige kop

en: no previous landmark
nl_NL: geen vorig oriëntatiepunt

en: no previous link
nl_NL: geen vorige link

en: no previous list
nl_NL: geen vorige lijst

en: no previous list item
nl_NL: geen vorig lijst item

en: no previous math formula
nl_NL: geen vorige wiskundige formule

en: no previous menu item
nl_NL: geen vorig menu-item

en: no previous progress bar
nl_NL: geen vorige voortgangsbalk

en: no previous radio button
nl_NL: geen vorig keuzerondje

en: no previous reference
nl_NL: geen vorige referensie

en: no previous separator
nl_NL: geen vorige scheiding

en: no previous tab
nl_NL: geen vorige tab

en: no previous table
nl_NL: geen vorige tabel

en: no previous text paragraph
nl_NL: geen vorige tekstparagraaf

en: no previous toggle button
nl_NL: geen vorige schakelknop

en: no previous unvisited link
nl_NL: geen vorige niet bezochte link

en: no previous vertically aligned paragraph
nl_NL: geen vorige verticaal uitgelijnde paragraaf

en: no previous visited link
nl_NL: geen vorige bezochte link

en: no revised %s
nl_NL: niet gewijzigd %s

en: no right indent
nl_NL: niet rechts inspringen

en: no status bar information
nl_NL: geen informatie van statusbalk

en: no strikethrough
nl_NL: doorhalen uit

en: none
nl_NL: geen arcering

en: normal configuration
nl_NL: normale configuratie

en: normal configuration profile active
nl_NL: normaal configuratieprofiel actief

en: not %s
nl_NL: niet %s

en: not checked
nl_NL: uitgeschakeld

en: not deleted
nl_NL: niet verwijderd

en: not emphasised
nl_NL: niet benadrukt

en: not hidden
nl_NL: niet verborgen

en: not highlighted
nl_NL: niet gemarkeerd

en: not inserted
nl_NL: niet ingevoegd

en: not marked
nl_NL: niet gemarkeerd

en: not pressed
nl_NL: niet ingedrukt

en: not selected
nl_NL: niet geselecteerd

en: not strong
nl_NL: niet vet

en: not underlined
nl_NL: onderstrepen uit

en: note
nl_NL: opmerking

en: numLock numpad 0
nl_NL: numLock numeriek 0

en: numLock numpad 1
nl_NL: numLock numeriek 1

en: numLock numpad 2
nl_NL: numLock numeriek 2

en: numLock numpad 3
nl_NL: numLock numeriek 3

en: numLock numpad 4
nl_NL: numLock numeriek 4

en: numLock numpad 5
nl_NL: numLock numeriek 5

en: numLock numpad 6
nl_NL: numLock numeriek 6

en: numLock numpad 7
nl_NL: numLock numeriek 7

en: numLock numpad 8
nl_NL: numLock numeriek 8

en: numLock numpad 9
nl_NL: numLock numeriek 9

en: numpad 1
nl_NL: numeriek 1

en: numpad 2
nl_NL: numeriek 2

en: numpad 3
nl_NL: numeriek 3

en: numpad 4
nl_NL: numeriek 4

en: numpad 5
nl_NL: numeriek 5

en: numpad 6
nl_NL: numeriek 6

en: numpad 7
nl_NL: numeriek 7

en: numpad 8
nl_NL: numeriek 8

en: numpad 9
nl_NL: numeriek 9

en: numpad decimal
nl_NL: numeriek decimaal

en: numpad delete
nl_NL: numeriek delete

en: numpad divide
nl_NL: numeriek gedeeld door

en: numpad enter
nl_NL: numeriek enter

en: numpad insert
nl_NL: numeriek insert

en: numpad minus
nl_NL: numeriek min

en: numpad multiply
nl_NL: numeriek maal

en: numpad plus
nl_NL: numeriek plus

en: object has no location
nl_NL: object heeft geen locatie

en: object mode
nl_NL: objectmodus

en: obscured
nl_NL: wordt overlapt

en: odd pages section break
nl_NL: oneven pagina's sectie-einde

en: off
nl_NL: uit

en: off screen
nl_NL: buiten scherm

en: on
nl_NL: aan

en: opens dialog
nl_NL: opent dialoogvenster

en: opens grid
nl_NL: opent raster

en: opens list
nl_NL: opent lijst

en: opens tree
nl_NL: opent boom

en: option pane
nl_NL: optie venster

en: other item
nl_NL: ander item

en: out of %s
nl_NL: buiten %s

en: out of bookmark
nl_NL: buiten bladwijzer

en: out of comment
nl_NL: buiten opmerking

en: out of grammar error
nl_NL: buiten grammaticafout

en: out of popular highlight
nl_NL: buiten populaire highlight

en: out of spelling error
nl_NL: buiten spelfout

en: out of table
nl_NL: buiten de tabel

en: overflowing
nl_NL: overschrijdend

en: page
nl_NL: pagina

en: page %s
nl_NL: pagina %s

en: pane
nl_NL: deelvenster

en: panel
nl_NL: paneel

en: paragraph
nl_NL: alinea

en: paragraph number
nl_NL: alineanummer

en: paragraph property
nl_NL: alinea-eigenschap

[ctx: paragraphMarker]
en: Double space (  )
nl_NL: Dubbele spatie (  )

[ctx: paragraphMarker]
en: No paragraph start marker (default)
nl_NL: Geen alineastartmarkering (standaard)

en: password edit
nl_NL: wachtwoordinvoerveld

en: pinned
nl_NL: vastgemaakt

en: play pause
nl_NL: afspelen pauze

[ctx: poedit]
en: Could not find {description} window.
nl_NL: Kan {description} venster niet vinden.

[ctx: poedit]
en: No {description}
nl_NL: Geen {description}

[ctx: poedit]
en: Reports a translation issue, if any. If pressed twice, presents the warning in browse mode
nl_NL: Rapporteert een vertaalprobleem, indien aanwezig. Als twee keer ingedrukt, wordt de waarschuwing gepresenteerd in de bladermodus

[ctx: poedit]
en: Reports any comment in the comments window. If pressed twice, presents the comment in browse mode
nl_NL: Meldt eventuele opmerkingen in het opmerkingenvenster. Als u twee keer drukt, wordt de opmerking weergegeven in de bladermodus

[ctx: poedit]
en: Reports any notes for translators. If pressed twice, presents the notes in browse mode
nl_NL: Meldt eventuele opmerkingen voor vertalers. Als u twee keer drukt, worden de notities weergegeven in de bladermodus

[ctx: poedit]
en: Reports the previous source text, if any. If pressed twice, presents the text in browse mode
nl_NL: Rapporteert de vorige brontekst, indien aanwezig. Als twee keer ingedrukt, wordt de tekst gepresenteerd in de blader-modus

[ctx: poedit]
en: comment
nl_NL: opmerking

[ctx: poedit]
en: notes for translators
nl_NL: aantekeningen voor vertalers

[ctx: poedit]
en: previous source text
nl_NL: vorige brontekst

[ctx: poedit]
en: translation issue
nl_NL: vertaal probleem

en: pressed
nl_NL: ingedrukt

en: previous track
nl_NL: vorig nummer

en: prgbar
nl_NL: vgbalk

en: progress bar
nl_NL: voortgangsbalk

en: property
nl_NL: eigenschap

en: property page
nl_NL: eigenschappenblad

en: protected
nl_NL: beveiligd

en: pwdedt
nl_NL: wwinv

en: quadruple {action}
nl_NL: viermaal {action}

en: radio button
nl_NL: keuzerondje

en: radio menu item
nl_NL: keuzerondje menu-item

en: rbtn
nl_NL: kr

en: read only
nl_NL: alleen lezen

en: received: %s
nl_NL: ontvangen: %s

en: reconcile
nl_NL: overeenstemming

en: rectangular gradient
nl_NL: kleurovergang rechthoekig

en: redundant object
nl_NL: overtollig object

en: reference: {name}
nl_NL: referensie: {name}

en: refresh
nl_NL: vernieuwen

en: region
nl_NL: gebied

[ctx: remote]
en: &Key
nl_NL: &Sleutel

[ctx: remote]
en: &Mode:
nl_NL: &Modus:

[ctx: remote]
en: &Mute when controlling the local computer
nl_NL: &Dempen wanneer de lokale computer wordt beheert

[ctx: remote]
en: &Send clipboard
nl_NL: &Klembord verzenden

[ctx: remote]
en: A Remote Access session is already in progress. Disconnect before starting a new session.
nl_NL: Er is al een sessie voor externe toegang actief. Verbreek de verbinding voordat u een nieuwe sessie start.

[ctx: remote]
en: Action unavailable when Remote Access is disabled
nl_NL: Actie niet beschikbaar wanneer externe toegang is uitgeschakeld

[ctx: remote]
en: Allow someone to control this computer from elsewhere, or control another computer running NVDA with this one.
nl_NL: Geef iemand de mogelijkheid om deze computer vanaf een andere locatie te bedienen, of bedien een andere computer waarop NVDA draait met deze computer.

[ctx: remote]
en: Allow this computer to be controlled
nl_NL: Laat deze computer beheren

[ctx: remote]
en: Already Connected
nl_NL: Al verbonden

[ctx: remote]
en: Are you sure you want to disconnect from the Remote Access session?
nl_NL: Weet u zeker dat u de verbinding met de Externe toegang-sessie wilt verbreken?

[ctx: remote]
en: Automatic connection
nl_NL: Automatische verbinding

[ctx: remote]
en: Automatically &connect after NVDA starts
nl_NL: Automatisch &verbinden nadat NVDA is gestart

[ctx: remote]
en: Both host and key must be set in the Remote Access section in order to automatically connect using an existing server after NVDA starts.
nl_NL: Zowel de host als de sleutel moeten worden ingesteld in het gedeelte Externe toegang om automatisch verbinding te maken via een bestaande server nadat NVDA is gestart.

[ctx: remote]
en: Both port and key must be set in the Remote Access category in order to automatically connect using a locally hosted server after NVDA starts.
nl_NL: Zowel de poort als de sleutel moeten worden ingesteld in de categorie Externe toegang om automatisch verbinding te maken via een lokaal gehoste server nadat NVDA is gestart.

[ctx: remote]
en: Clipboard sent
nl_NL: Klembord verzonden

[ctx: remote]
en: Confirm Disconnection
nl_NL: Verbreken van verbinding bevestigen

[ctx: remote]
en: Confirm before disconnecting when controlled
nl_NL: Bevestig voor het verbreken van de verbinding wanneer je computer wordt beheerd

[ctx: remote]
en: Connect to Another Computer
nl_NL: Verbinding maken met een andere computer

[ctx: remote]
en: Connected as controlled computer
nl_NL: Verbonden als beheerde computer

[ctx: remote]
en: Connects to a remote computer
nl_NL: Verbindt met een externe computer

[ctx: remote]
en: Control another computer
nl_NL: Een andere computer beheren

[ctx: remote]
en: Controlling local computer
nl_NL: Lokale computer beheren

[ctx: remote]
en: Controlling remote computer
nl_NL: Externe computer beheren

[ctx: remote]
en: Copies a link to the current Remote Access session to the clipboard
nl_NL: Kopieert een koppeling naar de huidige Externe Toegang-sessie naar het klembord

[ctx: remote]
en: Copy a link to the current Remote Access session to the clipboard.
nl_NL: Kopieer een koppeling naar de huidige Externe Toegang-sessie naar het klembord.

[ctx: remote]
en: Delete All Trusted Fingerprints
nl_NL: Verwijder alle vertrouwde vingerafdrukken

[ctx: remote]
en: Disconnect from the current Remote Access session.
nl_NL: Verbreek de verbinding met de huidige Externe toegang-sessie.

[ctx: remote]
en: Disconnects from the current Remote Access session
nl_NL: Verbreekt de verbinding met de huidige Externe Toegang-sessie

[ctx: remote]
en: Do you wish to allow this computer to be controlled on server {server} with key {key}?
nl_NL: Wilt u dat deze computer via server {server} met sleutel {key} beheerd kan worden?

[ctx: remote]
en: Do you wish to control the computer on server {server} with key {key}?
nl_NL: Wilt u de computer op server {server} beheren met de sleutel {key}?

[ctx: remote]
en: Enable Remote Access
nl_NL: Externe toegang inschakelen

[ctx: remote]
en: Error Connecting
nl_NL: Fout tijdens verbinden

[ctx: remote]
en: Generating key
nl_NL: Sleutel genereren

[ctx: remote]
en: Generating key...
nl_NL: Sleutel genereren...

[ctx: remote]
en: Getting external IP
nl_NL: Extern IP-adres verkrijgen

[ctx: remote]
en: Getting external IP...
nl_NL: Externe IP ophalen...

[ctx: remote]
en: Host connection failed
nl_NL: Verbinding met host mislukt

[ctx: remote]
en: Host locally
nl_NL: Host lokaal

[ctx: remote]
en: Message from Remote Access Server
nl_NL: Bericht van Externe Toegang-server

[ctx: remote]
en: Mute speech and sounds from the remote computer.
nl_NL: Demp spraak en geluiden van de externe computer.

[ctx: remote]
en: Mutes or unmutes the speech coming from the remote computer
nl_NL: Dempt de spraak die van de externe computer komt of heft dempen op

[ctx: remote]
en: No controlled computers are connected
nl_NL: Geen beheerde computers verbonden

[ctx: remote]
en: No one else is connected
nl_NL: Er is niemand anders verbonden

[ctx: remote]
en: Not connected
nl_NL: Niet verbonden

[ctx: remote]
en: Not the controlling computer
nl_NL: Niet de beherende computer

[ctx: remote]
en: R&emote Access
nl_NL: E&xterne Toegang

[ctx: remote]
en: Remote Access
nl_NL: Externe toegang

[ctx: remote]
en: Remote Access Connection Request
nl_NL: Verzoek om externe toegang

[ctx: remote]
en: Remote Access Error
nl_NL: Externe toegang-fout

[ctx: remote]
en: Remote NVDA not connected
nl_NL: Externe NVDA niet verbonden

[ctx: remote]
en: Remotely connect to another computer running NVDA.
nl_NL: Maak op afstand verbinding met een andere computer waarop NVDA draait.

[ctx: remote]
en: S&end control+alt+delete
nl_NL: St&uur control+alt+delete

[ctx: remote]
en: Security Warning
nl_NL: Beveiligingswaarschuwing

[ctx: remote]
en: Send control+alt+delete to the controlled computer.
nl_NL: Stuur control+alt+delete naar de beheerde computer.

[ctx: remote]
en: Send the clipboard text to the remote computer.
nl_NL: Stuur de klembordtekst naar de externe computer.

[ctx: remote]
en: Sends control+alt+delete to the controlled computer.
nl_NL: Stuurt control+alt+delete naar de beheerde computer.

[ctx: remote]
en: Sends the contents of the clipboard to the remote computer
nl_NL: Stuurt de inhoud van het klembord naar de externe computer

[ctx: remote]
en: Shows the Remote Access settings
nl_NL: Geeft de instellingen voor externe toegang weer

[ctx: remote]
en: Switches whether the keyboard controls the local or remote computer
nl_NL: Schakelt tussen het bedienen van de lokale of externe computer met het toetsenbord

[ctx: remote]
en: The Remote Access server you have connected to is not compatible with this version of NVDA. Please use a different server.
nl_NL: De Externe Toegang-server waarmee u verbinding hebt gemaakt, is niet compatibel met deze versie van NVDA. Gebruik een andere server.

[ctx: remote]
en: The certificate of this server could not be verified. Using the wrong fingerprint may allow a third party to access the Remote Access session.
    
    Before continuing, please make sure that the following server certificate fingerprint is correct.
    Server SHA256 fingerprint: {fingerprint}
    
    Continue connecting anyway?
nl_NL: Het certificaat van deze server kon niet worden geverifieerd. Door een onjuiste vingerafdruk te gebruiken, kan een derde partij toegang krijgen tot de sessie voor externe toegang.
    
    Controleer voordat u verdergaat of de volgende vingerafdruk van het servercertificaat correct is.
    Server SHA256-vingerafdruk: {fingerprint}
    
    Toch doorgaan met verbinden?

[ctx: remote]
en: This will cause NVDA to forget all previously trusted Remote Access servers. When connecting to a previously trusted unrecognised server, you will again be asked whether to trust its certificate.
    
    Are you sure you want to continue?
nl_NL: Hierdoor vergeet NVDA alle eerder vertrouwde servers voor externe toegang. Wanneer u verbinding maakt met een eerder vertrouwde, niet-herkende server, wordt u opnieuw gevraagd of u het certificaat wilt vertrouwen.
    
    Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

[ctx: remote]
en: Toggles whether Remote Access is connected
nl_NL: Schakelt in of uit of externe toegang is verbonden

[ctx: remote]
en: Unable to connect to the remote computer
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de externe computer

[ctx: remote]
en: Unable to connect to {host}. Check that you have internet access, and that there are no mistakes in the host field.
nl_NL: Kan geen verbinding maken met {host}. Controleer of u internettoegang hebt en of het hostveld geen fouten bevat.

[ctx: remote]
en: Unable to send clipboard
nl_NL: Niet in staat klembord te versturen

[ctx: remote]
en: Unable to trigger control+alt+delete
nl_NL: Control+alt+delete kan niet worden geactiveerd

[ctx: remote]
en: Use existing
nl_NL: Gebruik bestaande

[ctx: repeat]
en: off
nl_NL: uit

[ctx: repeat]
en: on
nl_NL: aan

en: replace
nl_NL: vervanging

en: replied
nl_NL: beantwoord

en: replied all
nl_NL: allen beantwoord

en: report CLDR characters off
nl_NL: melden van CLDR-karakters uit

en: report CLDR characters on
nl_NL: melden van CLDR-karakters aan

en: report alignment off
nl_NL: uitlijning melden uit

en: report alignment on
nl_NL: uitlijning melden aan

en: report articles off
nl_NL: artikelen melden uit

en: report articles on
nl_NL: artikelen melden aan

en: report block quotes off
nl_NL: citaatblokken melden uit

en: report block quotes on
nl_NL: citaatblokken melden aan

en: report colors off
nl_NL: kleuren melden uit

en: report colors on
nl_NL: kleuren melden aan

en: report comments off
nl_NL: opmerkingen melden uit

en: report comments on
nl_NL: opmerkingen melden aan

en: report dynamic content changes off
nl_NL: veranderingen van dynamische inhoud weergeven uit

en: report dynamic content changes on
nl_NL: veranderingen van dynamische inhoud weergeven aan

en: report emphasis off
nl_NL: nadruk melden uit

en: report emphasis on
nl_NL: nadruk melden aan

en: report figures and captions off
nl_NL: figuren en bijschriften melden uit

en: report figures and captions on
nl_NL: figuren en bijschriften melden aan

en: report font name off
nl_NL: lettertype melden uit

en: report font name on
nl_NL: lettertype melden aan

en: report font size off
nl_NL: lettergrootte melden uit

en: report font size on
nl_NL: lettergrootte melden aan

en: report frames off
nl_NL: frames melden uit

en: report frames on
nl_NL: frames melden aan

en: report graphics off
nl_NL: afbeedlingen melden uit

en: report graphics on
nl_NL: afbeeldingen melden aan

en: report groupings off
nl_NL: groeperingen melden uit

en: report groupings on
nl_NL: groeperingen melden aan

en: report headings off
nl_NL: koppen melden uit

en: report headings on
nl_NL: koppen melden aan

en: report highlighted off
nl_NL: gemarkeerd melden uit

en: report highlighted on
nl_NL: gemarkeerd melden aan

en: report if clickable off
nl_NL: meld indien klikbaar uit

en: report if clickable on
nl_NL: meld indien klikbaar aa

en: report landmarks and regions off
nl_NL: oriëntatiepunten en gebieden melden uit

en: report landmarks and regions on
nl_NL: oriëntatiepunten en gebieden melden aan

en: report line numbers off
nl_NL: regelnummers melden uit

en: report line numbers on
nl_NL: regelnummers melden aan

en: report line spacing off
nl_NL: regelafstand melden uit

en: report line spacing on
nl_NL: regelafstand melden aan

en: report links off
nl_NL: links melden uit

en: report links on
nl_NL: links melden aan

en: report lists off
nl_NL: lijsten melden uit

en: report lists on
nl_NL: lijsten melden aan

en: report pages off
nl_NL: pagina's melden uit

en: report pages on
nl_NL: pagina's melden aan

en: report paragraph indentation off
nl_NL: alinea-inspringing melden uit

en: report paragraph indentation on
nl_NL: alinea-inspringing melden aan

en: report revisions off
nl_NL: wijzigingen melden uit

en: report revisions on
nl_NL: wijzigingen melden aan

en: report style off
nl_NL: stijl melden uit

en: report style on
nl_NL: stijl melden aan

en: report superscripts and subscripts off
nl_NL: superscript en subscript melden uit

en: report superscripts and subscripts on
nl_NL: superscript en subscript melden aan

en: report table cell coordinates off
nl_NL: tabelcelcoördinaten melden uit

en: report table cell coordinates on
nl_NL: tabelcelcoördinaten melden aan

en: report tables off
nl_NL: tabellen melden uit

en: report tables on
nl_NL: tabellen melden aan

[ctx: reportLanguage]
en: Beep
nl_NL: Pieptonen

[ctx: reportLanguage]
en: Language at caret position
nl_NL: Taal op de positie van de cursor

[ctx: reportLanguage]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: reportLanguage]
en: Report lan&guage changes while reading
nl_NL: T&aalwijzigingen melden tijdens het lezen

[ctx: reportLanguage]
en: Report when switching to language is not s&upported by synthesizer
nl_NL: Meld wanneer Automatisch van taal wisselen niet wordt o&ndersteund door synthesizer

[ctx: reportLanguage]
en: Reports the language for the text under the caret. If pressed twice, presents the information in browse mode
nl_NL: Geeft de taal weer voor de tekst onder de cursor. Bij tweemaal indrukken wordt de informatie in bladermodus weergegeven

[ctx: reportLanguage]
en: Speech
nl_NL: Spraak

[ctx: reportLanguage]
en: Unknown language
nl_NL: Onbekende taal

[ctx: reportLanguage]
en: {languageDescription} (not supported)
nl_NL: {languageDescription} (niet ondersteund)

[ctx: reportSpellingErrorsSetting]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: reportSpellingErrorsSetting]
en: Sound
nl_NL: Geluid

[ctx: reportSpellingErrorsSetting]
en: Speech
nl_NL: Spraak

[ctx: reportSpellingErrorsSetting]
en: Speech and sound
nl_NL: Spraak en geluid

en: req
nl_NL: veist

en: required
nl_NL: vereist

en: reverse diagonal stripe
nl_NL: gestreept omgekeerd diagonaal

en: revised %s
nl_NL: gewijzigd %s

en: rgn
nl_NL: gbd

en: rich edit
nl_NL: invoerveld met opmaakondersteuning

en: right
nl_NL: rechts

en: right alt
nl_NL: rechter alt

en: right arrow
nl_NL: pijl rechts

en: right control
nl_NL: rechter ctrl

en: right edge
nl_NL: rechterrand

en: right indent
nl_NL: rechts inspringen

en: right shift
nl_NL: rechter shift

en: right windows
nl_NL: rechter windows

en: ro
nl_NL: al

en: root pane
nl_NL: hoofdvenster

en: row
nl_NL: rij

en: row %s
nl_NL: rij %s

en: row header
nl_NL: rijkop

en: rslvd cmnt
nl_NL: oplst opm

en: ruler
nl_NL: liniaal

en: same page
nl_NL: zelfde pagina

[ctx: screenCurtain]
en: Always &show a warning when enabling Screen Curtain
nl_NL: &Toon altijd een waarschuwing bij het inschakelen van Schermgordijn

[ctx: screenCurtain]
en: Cannot enable screen curtain while performing content recognition
nl_NL: Schermgordijn kan niet worden ingeschakeld tijdens het uitvoeren van inhoudsherkenning

[ctx: screenCurtain]
en: There was a problem enabling Screen Curtain. The contents of your screen are still visible. You may attempt to enable Screen Curtain manually.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden bij het inschakelen van Schermgordijn. De inhoud van uw scherm blijft zichtbaar. U kunt proberen Schermgordijn handmatig in te schakelen.

[ctx: script category]
en: Tools
nl_NL: Extra

en: scrlbar
nl_NL: schfbalk

en: scroll bar
nl_NL: schuifbalk

en: scroll pane
nl_NL: schuifvenster

en: search page
nl_NL: zoekpagina

en: section
nl_NL: sectie

en: section %s
nl_NL: sectie %s

en: section property
nl_NL: sectieeigenschap

en: selectable
nl_NL: selecteerbaar

en: selected
nl_NL: geselecteerd

en: selected %s
nl_NL: geselecteerd %s

en: selection removed
nl_NL: selectie verwijderd

en: sent: %s
nl_NL: verzonden: %s

en: separator
nl_NL: scheiding

en: series {number} {name}
nl_NL: reeks {number} {name}

en: sggstn
nl_NL: sggsti

en: shape
nl_NL: vorm

[ctx: shape]
en: 'No' symbol
nl_NL: "Nee"-symbool

[ctx: shape]
en: 'Or' flowchart symbol
nl_NL: 'Of' stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: 10-point star
nl_NL: Ster: 10 punten

[ctx: shape]
en: 12-point star
nl_NL: Ster: 12 punten

[ctx: shape]
en: 16-point star
nl_NL: Ster: 16 punten

[ctx: shape]
en: 24-point star
nl_NL: Ster: 24 punten

[ctx: shape]
en: 32-point star
nl_NL: Ster: 32 punten

[ctx: shape]
en: 4-point star
nl_NL: Ster: 4 punten

[ctx: shape]
en: 5-point star
nl_NL: Ster: 5 punten

[ctx: shape]
en: 6-point star
nl_NL: Ster: 6 punten

[ctx: shape]
en: 7-point star
nl_NL: Ster: 7 punten

[ctx: shape]
en: 8-point star
nl_NL: Ster: 8 punten

[ctx: shape]
en: Alternate process flowchart symbol
nl_NL: Alternatief proces stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Arc
nl_NL: Boog

[ctx: shape]
en: Arrows pointing left right up and down
nl_NL: Links, rechts, omhoog en omlaag wijzende pijlen

[ctx: shape]
en: Balloon
nl_NL: Ballon

[ctx: shape]
en: Bent Up Arrow
nl_NL: Gebogen pijl omhoog

[ctx: shape]
en: Bent arrow
nl_NL: Gebogen pijl

[ctx: shape]
en: Bevel
nl_NL: Schuine rand

[ctx: shape]
en: Block arc
nl_NL: Blokboog

[ctx: shape]
en: Callout with Arrows pointing left right up and down
nl_NL: Bijschrift met links, rechts, omhoog en omlaag wijzende pijlen

[ctx: shape]
en: Callout with Double-ended horizontal Arrow
nl_NL: Bijschrift met dubbelzijdige horizontale pijl

[ctx: shape]
en: Callout with Down Arrow
nl_NL: Bijschrift met pijl omlaag

[ctx: shape]
en: Callout with Left Arrow
nl_NL: Bijschrift met pijl naar links

[ctx: shape]
en: Callout with Right Arrow
nl_NL: Bijschrift met pijl rechts

[ctx: shape]
en: Callout with UpArrow
nl_NL: Bijschrift met pijl omhoog

[ctx: shape]
en: Callout with accent bar and callout line segments forming a U-shape
nl_NL: Bijschrift met accentbalk en bijschriftlijnsegmenten die een U vormen

[ctx: shape]
en: Callout with angled callout line and accent bar
nl_NL: Bijschrift met hoekige bijschriftlijn en accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with angled line
nl_NL: Bijschrift met hoekige lijn

[ctx: shape]
en: Callout with arrows that point up and down
nl_NL: Bijschrift met omhoog en omlaag wijzende pijlen

[ctx: shape]
en: Callout with border and horizontal accent bar
nl_NL: Bijschrift met rand en horizontale accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with border, accent bar, and callout line segments forming a U-shape
nl_NL: Bijschrift met rand, accentbalk en bijschriftlijnsegmenten die een U vormen

[ctx: shape]
en: Callout with border, angled callout line, and accent bar
nl_NL: Bijschrift met rand, hoekige bijschriftlijn en accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with border, diagonal straight line and accent bar
nl_NL: Bijschrift met rand, rechte diagonale lijn en accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with callout line segments forming a U-shape
nl_NL: Bijschrift met bijschriftlijnsegmenten die een U vormen

[ctx: shape]
en: Callout with diagonal callout line and accent bar
nl_NL: Bijschrift met diagonale bijschriftlijn en accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with diagonal straight line
nl_NL: Bijschrift met rechte diagonale lijn

[ctx: shape]
en: Callout with horizontal accent bar
nl_NL: Bijschrift met horizontale accentbalk

[ctx: shape]
en: Callout with horizontal line
nl_NL: Bijschrift met horizontale lijn

[ctx: shape]
en: Callout with no border and angled callout line
nl_NL: Bijschrift zonder rand en met hoekige bijschriftlijn

[ctx: shape]
en: Callout with no border and callout line segments forming a U-shape
nl_NL: Bijschrift zonder rand en met bijschriftlijnsegmenten die een U vormen

[ctx: shape]
en: Callout with no border and diagonal callout line
nl_NL: Bijschrift zonder rand en met diagonale bijschriftlijn

[ctx: shape]
en: Can
nl_NL: Kan

[ctx: shape]
en: Card flowchart symbol
nl_NL: Kaart stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Chart Plus symbol
nl_NL: Grafiek plussymbool

[ctx: shape]
en: Chart Star Symbol
nl_NL: Grafiek stersymbool

[ctx: shape]
en: Chart X Symbol
nl_NL: Grafiek X-symbool

[ctx: shape]
en: Chevron
nl_NL: Punthaak

[ctx: shape]
en: Circle with line through center
nl_NL: Cirkel met lijn door midden

[ctx: shape]
en: Circular Arrow
nl_NL: Draaiende pijl

[ctx: shape]
en: Cloud callout
nl_NL: Wolk bijschrift

[ctx: shape]
en: Cloud shape
nl_NL: Wolkvorm

[ctx: shape]
en: Collate flowchart symbol
nl_NL: Verzameling stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Connector flowchart symbol
nl_NL: Verbindingslijn stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Corner
nl_NL: Hoek

[ctx: shape]
en: Counter-clockwise Circular arrow
nl_NL: Tegen de klok in draaiende pijl

[ctx: shape]
en: Cross
nl_NL: Kruis

[ctx: shape]
en: Cube
nl_NL: Kubus

[ctx: shape]
en: Curved Down Arrow
nl_NL: Gekromde pijl omlaag

[ctx: shape]
en: Curved Left Arrow
nl_NL: Gekromde pijl naar links

[ctx: shape]
en: Curved Right Arrow
nl_NL: Gekromde pijl rechts

[ctx: shape]
en: Curved Up Arrow
nl_NL: Gekromde pijl omhoog

[ctx: shape]
en: Curved Up Ribbon banner
nl_NL: Omhoog gekromde lintbanner

[ctx: shape]
en: Curved arrow
nl_NL: Gekromde pijl

[ctx: shape]
en: Data flowchart symbol
nl_NL: Gegevens stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Decagon
nl_NL: Tienhoek

[ctx: shape]
en: Decision flowchart symbol
nl_NL: Beslissing stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Delay flowchart symbol
nl_NL: Uitstel stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Diagonal stripe
nl_NL: Diagonale streep

[ctx: shape]
en: Diamond
nl_NL: Ruit

[ctx: shape]
en: Direct access storage flowchart symbol
nl_NL: Opslag met directe toegang stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Display flowchart symbol
nl_NL: Weergave stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Document flowchart symbol
nl_NL: Document stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Dodecagon
nl_NL: Twaalfhoek

[ctx: shape]
en: Double brace
nl_NL: Accolade

[ctx: shape]
en: Double bracket
nl_NL: Dubbele rechte haak

[ctx: shape]
en: Double wave
nl_NL: Dubbele golf

[ctx: shape]
en: Double-ended Arrow pointing up and down
nl_NL: Dubbelzijdige omhoog en omlaag wijzende pijl

[ctx: shape]
en: Double-ended Circular arrow
nl_NL: Dubbelzijdige ronde pijl

[ctx: shape]
en: Double-ended horizontal Arrow
nl_NL: Dubbelzijdige horizontale pijl

[ctx: shape]
en: Down Arrow
nl_NL: Pijl omlaag

[ctx: shape]
en: Explosion
nl_NL: Explosie

[ctx: shape]
en: Extract flowchart symbol
nl_NL: Ophalen stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Folded corner
nl_NL: Ezelsoor

[ctx: shape]
en: Four small squares that define a rectangular shape
nl_NL: Vier kleine vierkanten die samen een rechthoek vormen

[ctx: shape]
en: Funnel
nl_NL: Trechter

[ctx: shape]
en: Gear with nine teeth
nl_NL: Tandwiel met negen tanden

[ctx: shape]
en: Gear with six teeth
nl_NL: Tandwiel met zes tanden

[ctx: shape]
en: Half of rectangular picture frame
nl_NL: Helft van rechthoekige fotolijst

[ctx: shape]
en: Heart
nl_NL: Hart

[ctx: shape]
en: Heptagon
nl_NL: Zevenhoek

[ctx: shape]
en: Hexagon
nl_NL: Zeshoek

[ctx: shape]
en: Horizontal scroll
nl_NL: Horizontale rol

[ctx: shape]
en: Incomplete Pie with wedge missing
nl_NL: Onvolledige Taart met ontbrekend stuk

[ctx: shape]
en: Internal storage flowchart symbol
nl_NL: Interne opslag stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Isosceles triangle
nl_NL: Gelijkbenige driehoek

[ctx: shape]
en: Left Arrow
nl_NL: Pijl links

[ctx: shape]
en: Left and up Arrows
nl_NL: Pijlen links en omhoog

[ctx: shape]
en: Left brace
nl_NL: Accolade openen

[ctx: shape]
en: Left bracket
nl_NL: Rechte haak openen

[ctx: shape]
en: Left right and up Arrows
nl_NL: Pijlen links, rechts en omhoog

[ctx: shape]
en: Lightning bolt
nl_NL: Bolbliksem

[ctx: shape]
en: Line Callout
nl_NL: Lijn bijschrift

[ctx: shape]
en: Line inverse
nl_NL: Omgekeerde lijn

[ctx: shape]
en: Magnetic disk flowchart symbol
nl_NL: Magnetische schijf stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Manual input flowchart symbol
nl_NL: Handmatige invoer stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Manual operation flowchart symbol
nl_NL: Handmatige bewerking stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Math Addition symbol
nl_NL: Wiskunde plusteken

[ctx: shape]
en: Math Division symbol
nl_NL: Wiskunde deelteken

[ctx: shape]
en: Math Equivalence symbol
nl_NL: Wiskunde gelijk-aan-teken

[ctx: shape]
en: Math Multiplication symbol
nl_NL: Wiskunde vermenigvuldigingsteken

[ctx: shape]
en: Math Non-equivalence symbol
nl_NL: Wiskunde niet-gelijk-aan-teken

[ctx: shape]
en: Math Subtraction symbol
nl_NL: Wiskunde minteken

[ctx: shape]
en: Merge flowchart symbol
nl_NL: Samenvoegen stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Moon
nl_NL: Maan

[ctx: shape]
en: Multi-document flowchart symbol
nl_NL: Meerdere documenten stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Notched RightArrow
nl_NL: Getande pijl rechts

[ctx: shape]
en: Octagon
nl_NL: Achthoek

[ctx: shape]
en: Off-page connector flowchart symbol
nl_NL: Verbindingslijn naar andere pagina stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Offline storage flowchart symbol
nl_NL: Offline opslag stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Oval
nl_NL: Ovaal

[ctx: shape]
en: Oval-shaped callout
nl_NL: Ovaalvormig bijschrift

[ctx: shape]
en: Parallelogram
nl_NL: Parallellogram

[ctx: shape]
en: Pentagon
nl_NL: Vijfhoek

[ctx: shape]
en: Plaque
nl_NL: Broche

[ctx: shape]
en: Plaque Tabs
nl_NL: Brochestukken

[ctx: shape]
en: Predefined process flowchart symbol
nl_NL: Vooraf gedefinieerd proces stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Preparation flowchart symbol
nl_NL: Voorbereiding stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Process flowchart symbol
nl_NL: Proces stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Punched tape flowchart symbol
nl_NL: Polsband stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Quarter Pie Wedge
nl_NL: Kwartstuk taart

[ctx: shape]
en: Rectangle
nl_NL: Rechthoek

[ctx: shape]
en: Rectangle with one rounded corner
nl_NL: Rechthoek met één afgeronde hoek

[ctx: shape]
en: Rectangle with one snipped corner
nl_NL: Rechthoek met één geknipte hoek

[ctx: shape]
en: Rectangle with one snipped corner and one rounded corner
nl_NL: Rechthoek met één geknipte hoek en één afgeronde hoek

[ctx: shape]
en: Rectangle with two rounded corners diagonally-opposed
nl_NL: Rechthoek met twee afgeronde hoeken

[ctx: shape]
en: Rectangle with two snipped corners diagonally-opposed
nl_NL: Rechthoek met twee geknipte hoeken

[ctx: shape]
en: Rectangle with two snipped corners that share a side
nl_NL: Rechthoek met twee geknipte hoeken aan de zelfde zijde

[ctx: shape]
en: Rectangle with two-rounded corners that share a side
nl_NL: Rechthoek met twee afgeronde hoeken aan de zelfde zijde

[ctx: shape]
en: Rectangular callout
nl_NL: Rechthoekig bijschrift

[ctx: shape]
en: Rectangular picture frame
nl_NL: Rechthoekige fotolijst

[ctx: shape]
en: Return
nl_NL: Enter

[ctx: shape]
en: Ribbon banner
nl_NL: Lintbanner

[ctx: shape]
en: Ribbon with left and right arrows
nl_NL: Linkt met pijlen links en rechts

[ctx: shape]
en: Right Arrow
nl_NL: Pijl rechts

[ctx: shape]
en: Right Arrow with Stripes
nl_NL: Pijl rechts met Strepen

[ctx: shape]
en: Right brace
nl_NL: Accolade sluiten

[ctx: shape]
en: Right bracket
nl_NL: Rechte haak sluiten

[ctx: shape]
en: Right triangle
nl_NL: Rechthoekige driehoek

[ctx: shape]
en: Rounded rectangle
nl_NL: Afgeronde rechtoek

[ctx: shape]
en: Rounded rectangle-shaped callout
nl_NL: Afgerond rechthoekig gevormd Bijschrift

[ctx: shape]
en: Sequential access storage flowchart symbol
nl_NL: Opslag met sequentiële toegang stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Smiley face
nl_NL: Vrolijk gezicht

[ctx: shape]
en: Sort flowchart symbol
nl_NL: Sorteren stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Stored data flowchart symbol
nl_NL: Gesorteerde gegevens stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Summing junction flowchart symbol
nl_NL: Samenvoeging stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Sun
nl_NL: Zon

[ctx: shape]
en: Terminator flowchart symbol
nl_NL: Scheidingslijn stroomdiagramsymbool

[ctx: shape]
en: Trapezoid
nl_NL: Trapezium

[ctx: shape]
en: Trapezoid with asymmetrical non-parallel sides
nl_NL: Trapezium met asymmetrische niet-parallelle zijden

[ctx: shape]
en: U-shaped Arrow
nl_NL: U-vormige pijl

[ctx: shape]
en: Up Arrow
nl_NL: Pijl omhoog

[ctx: shape]
en: Vertical scroll
nl_NL: Verticale rol

[ctx: shape]
en: Water droplet
nl_NL: Waterdruppel

[ctx: shape]
en: Wave
nl_NL: Golf

[ctx: shape]
en: four snipped corners
nl_NL: vier afgeschuinde hoeken

[ctx: shuffle]
en: off
nl_NL: uit

[ctx: shuffle]
en: on
nl_NL: aan

en: single {action}
nl_NL: eenmaal {action}

en: skips backward past a block of links
nl_NL: springt achterwaards voorbij een linkblok

en: skips forward past a block of links
nl_NL: springt voorwaards voorbij een linkblok

en: slanted dash dot
nl_NL: schuine streep-stip

en: slice
nl_NL: segment

en: slider
nl_NL: schuifregelaar

en: smp
nl_NL: zpgn

en: solid
nl_NL: effen

en: sorted
nl_NL: gesorteerd

en: sorted asc
nl_NL: sort afl

en: sorted ascending
nl_NL: oplopend gesorteerd

en: sorted desc
nl_NL: sort afl

en: sorted descending
nl_NL: aflopend gesorteerd

en: sound
nl_NL: geluid

en: space
nl_NL: spatie

en: space with any dots
nl_NL: spatie met willekeurige punten

en: space with dot
nl_NL: spatie met punt

en: speak command keys off
nl_NL: commandotoetsen uitspreken uit

en: speak command keys on
nl_NL: commandotoetsen uitspreken aan

en: speech viewer disabled
nl_NL: spraakweergavevenster uitgeschakeld

en: speech viewer enabled
nl_NL: spraakweergavevenster ingeschakeld

[ctx: speechModes]
en: beeps
nl_NL: pieptonen

[ctx: speechModes]
en: off
nl_NL: uit

[ctx: speechModes]
en: on-demand
nl_NL: op aanvraag

[ctx: speechModes]
en: talk
nl_NL: praten

[ctx: speechSymbols]
en: &Filter by:
nl_NL: &Filter op:

en: spelling and grammar: {text}
nl_NL: spelling en grammatica: {text}

en: spelling error
nl_NL: spelfout

en: spin button
nl_NL: draaikeuzeknop

en: splbtn
nl_NL: splkn

en: split button
nl_NL: splitsknop

en: split pane
nl_NL: splitsvenster

en: spnbtn
nl_NL: drkzkn

en: status bar
nl_NL: statusbalk

en: stbar
nl_NL: stbalk

en: strikethrough
nl_NL: doorhalen

en: strong
nl_NL: vet

en: style
nl_NL: stijl

en: style %s
nl_NL: %s stijl

en: style definition
nl_NL: stijldefinitie

en: subMenu
nl_NL: sub menu

en: subject: %s
nl_NL: onderwerp: %s

en: suggestion
nl_NL: suggestie

en: switch
nl_NL: schakelaar

en: swtch
nl_NL: schkl

[ctx: symbolLevel]
en: all
nl_NL: alle

[ctx: symbolLevel]
en: character
nl_NL: karakter

[ctx: symbolLevel]
en: most
nl_NL: meeste

[ctx: symbolLevel]
en: none
nl_NL: geen

[ctx: symbolLevel]
en: some
nl_NL: sommige

[ctx: symbolPreserve]
en: always
nl_NL: altijd

[ctx: symbolPreserve]
en: never
nl_NL: nooit

[ctx: symbolPreserve]
en: only below symbol's level
nl_NL: alleen onder symboolniveau

[ctx: synth setting]
en: Inflection
nl_NL: Intonatie

[ctx: synth setting]
en: Language
nl_NL: Taal

[ctx: synth setting]
en: Pitch
nl_NL: Toonhoogte

[ctx: synth setting]
en: Rate
nl_NL: Snelheid

[ctx: synth setting]
en: Rate boost
nl_NL: Snelheidsboost

[ctx: synth setting]
en: Voice
nl_NL: Stem

en: tab control
nl_NL: tabblad

en: tabctl
nl_NL: tabbld

en: table
nl_NL: tabel

en: table body
nl_NL: tabelinhoud

en: table footer
nl_NL: tabel voettekst

en: table header
nl_NL: tabelkopkop

en: table property
nl_NL: tabeleigenschap

en: table with {columnCountText} and {rowCountText}
nl_NL: tabel met {columnCountText} en {rowCountText}

en: tear off menu
nl_NL: ontkoppel van menu

en: term
nl_NL: prmpt

en: terminal
nl_NL: prompt

en: text
nl_NL: tekst

en: text "%s" not found
nl_NL: tekst "%s" niet gevonden

en: text frame
nl_NL: tekstframe

en: text mode
nl_NL: tekstmodus

en: tgbtn
nl_NL: schkn

en: thick
nl_NL: dik

en: thick diagonal crosshatch
nl_NL: kruisarcering dik diagonaal

en: thin
nl_NL: dun

en: thin diagonal crosshatch
nl_NL: kruisarcering dun diagonaal

en: thin diagonal stripe
nl_NL: gestreept dun diagonaal

en: thin horizontal crosshatch
nl_NL: kruisarcering dun horizontaal

en: thin horizontal stripe
nl_NL: gestreept dun horizontaal

en: thin reverse diagonal stripe
nl_NL: gestreept dun omgekeerd diagonaal

en: thin vertical stripe
nl_NL: gestreept dun verticaal

en: through row {row} column {column}
nl_NL: tot en met rij {row} kolom {column}

en: through {endCol}
nl_NL: tot en met {endCol}

en: through {endRow}
nl_NL: tot en met {endRow}

en: thumb control
nl_NL: duimtoets

[ctx: time format]
en: {D} day {H}:{M}:{S}
nl_NL: {D} dag {H}:{M}:{S}

[ctx: time format]
en: {D} days {H}:{M}:{S}
nl_NL: {D} dagen {H}:{M}:{S}

en: title bar
nl_NL: titelbalk

en: tlbar
nl_NL: wkbalk

en: tltip
nl_NL: flits

en: to focus
nl_NL: aan focus

en: to review
nl_NL: aan leescursor

en: toggle button
nl_NL: schakelknop

en: tool bar
nl_NL: werkbalk

en: tool tip
nl_NL: flitsbericht

en: top edge
nl_NL: bovenrand

[ctx: touch action]
en: flick down
nl_NL: veeg omlaag

[ctx: touch action]
en: flick left
nl_NL: veeg naar links

[ctx: touch action]
en: flick right
nl_NL: veeg naar rechts

[ctx: touch action]
en: flick up
nl_NL: veeg omhoog

[ctx: touch action]
en: hold
nl_NL: houd vast

[ctx: touch action]
en: hover
nl_NL: bewegen

[ctx: touch action]
en: hover down
nl_NL: bewegen gestart

[ctx: touch action]
en: hover up
nl_NL: bewegen gestopt

[ctx: touch action]
en: tap
nl_NL: tik

[ctx: touch action]
en: tap and hold
nl_NL: tik en houd vast

en: track change: {text}
nl_NL: wijziging: {text}

en: tree view
nl_NL: boomstructuur

en: tree view button
nl_NL: boomstructuurknop

en: tree view item
nl_NL: boomstructuuritem

en: triggered
nl_NL: getriggerd

en: triple {action}
nl_NL: drievoudige {action}

en: tv
nl_NL: bst

en: tvbtn
nl_NL: bstkn

en: tvitem
nl_NL: bstitem

en: unavailable
nl_NL: niet beschikbaar

en: underline
nl_NL: onderstrepen

en: underlined
nl_NL: onderstreept

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: unknown %s
nl_NL: onbekend %s

en: unknown input method
nl_NL: onbekende invoermethode

en: unknown language
nl_NL: onbekende taal

en: unlocked
nl_NL: ontgrendeld

en: unread
nl_NL: ongelezen

en: up arrow
nl_NL: pijl omhoog

en: up-right diagonal line
nl_NL: diagonale lijn omhoog

[ctx: updateCheck]
en: Error checking for update.
    {tip}
nl_NL: Fout bij het controleren op updates.
    {tip}

[ctx: updateCheck]
en: Make sure you are connected to the internet, and the NVDA update mirror URL is valid.
    Mirror URL: {url}
nl_NL: Zorg ervoor dat je verbinding hebt met internet en dat de NVDA-update mirror-URL geldig is.
    Mirror-URL: {url}

[ctx: updateCheck]
en: Unable to establish a connection to the NV Access server.
nl_NL: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de NV Access-server.

en: value {valueAxisData}
nl_NL: waarde {valueAxisData}

en: vertical align bottom
nl_NL: verticaal beneden uitlijnen

en: vertical align distributed
nl_NL: verticaal verdeeld uitlijnen

en: vertical align justified
nl_NL: verticaal uitvullen

en: vertical align middle
nl_NL: verticaal midden uitlijnen

en: vertical align top
nl_NL: verticaal boven uitlijnen

en: vertical borders except outside
nl_NL: verticale randen uitgezonderd buiten

en: vertical stripe
nl_NL: gestreept verticaal

en: view port
nl_NL: weergavegebied

en: visited
nl_NL: bezocht

en: vlnk
nl_NL: blnk

en: volume down
nl_NL: volume omlaag

en: volume up
nl_NL: volume omhoog

en: white space
nl_NL: lege ruimte

en: window
nl_NL: venster

en: with %s column | with %s columns
nl_NL[0]: met %s kollom
nl_NL[1]: met %s kollommen

en: with %s item | with %s items
nl_NL[0]: met %s item
nl_NL[1]: met %s items

en: with %s row | with %s rows
nl_NL[0]: met %s rij
nl_NL[1]: met %s rijen

en: with {rowCountTranslation} and {colCountTranslation}
nl_NL: met {rowCountTranslation} en {colCountTranslation}

en: wnd
nl_NL: vns

en: word
nl_NL: woord

en: {author} is editing
nl_NL: {author} is aan het bewerken

en: {backgroundColor} background
nl_NL: achtergrond {backgroundColor}

en: {bookPercentage}%, location {curLocation} of {maxLocation}
nl_NL: {bookPercentage}%, locatie {curLocation} van {maxLocation}

en: {category} ({nbResults} result) | {category} ({nbResults} results)
nl_NL[0]: {category} ({nbResults} resultaat)
nl_NL[1]: {category} ({nbResults} resultaten)

en: {color1} to {color2}
nl_NL: {color1} naar {color2}

en: {color} (default color)
nl_NL: {color} (standaardkleur)

en: {color} on {backgroundColor}
nl_NL: {color} op {backgroundColor}

en: {columnCount} column | {columnCount} columns
nl_NL[0]: {columnCount} kollom
nl_NL[1]: {columnCount} kollommen

en: {date} (all day)
nl_NL: {date} (hele dag)

en: {desc} left and right edges
nl_NL: {desc} linker- en rechterrand

en: {desc} surrounding border
nl_NL: {desc} rand rondom

en: {desc} top and bottom edges
nl_NL: {desc} boven- en onderrand

en: {desc} up-right and down-right diagonal lines
nl_NL: {desc} diagonale lijnen omhoog en omlaag

en: {distance:.3g} point from bottom slide edge | {distance:.3g} points from bottom slide edge
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt van de onderste rand van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten van de onderste rand van de dia

en: {distance:.3g} point from left slide edge | {distance:.3g} points from left slide edge
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt van de linkerrand van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten van de linkerrand van de dia

en: {distance:.3g} point from right slide edge | {distance:.3g} points from right slide edge
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt van de rechterrand van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punt van de rechterrand van de dia

en: {distance:.3g} point from top slide edge | {distance:.3g} points from top slide edge
nl_NL[0]: {distance:.3g} punt van de bovenrand van de dia
nl_NL[1]: {distance:.3g} punten van de bovenrand van de dia

en: {distance} from left edge of page
nl_NL: {distance} van linkerrand van pagina

en: {distance} from top edge of page
nl_NL: {distance} van bovenrand van pagina

en: {elapsedTime} elapsed
nl_NL: {elapsedTime} verstreken

en: {firstAddress}  {firstContent} through {lastAddress}  {lastContent}
nl_NL: {firstAddress}  {firstContent} tot {lastAddress}  {lastContent}

en: {firstAddress} through {lastAddress}
nl_NL: {firstAddress} tot {lastAddress}

en: {firstAddress} {firstValue} through {lastAddress} {lastValue}
nl_NL: {firstAddress} {firstValue} tot {lastAddress} {lastValue}

en: {hourText} and {minuteText} remaining
nl_NL: {hourText} en {minuteText} resterend

en: {hourText} remaining
nl_NL: {hourText} resterend

en: {hours:d} hour | {hours:d} hours
nl_NL[0]: {hours:d} uur
nl_NL[1]: {hours:d} uren

en: {longName} ({name})
    Version: {version} ({version_detailed})
    URL: {url}
    {copyright}
    
    {name} is covered by the GNU General Public License (Version 2 or later).
    You are free to share or change this software in any way you like as long as it is accompanied by the license and you make all source code available to anyone who wants it.
    This applies to both original and modified copies of this software, plus any derivative works.
    For further details, you can view the license from the Help menu.
    It can also be viewed online at: https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html and https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.en.html
    
    {name} is developed by NV Access, a non-profit organisation committed to helping and promoting free and open source solutions for blind and vision impaired people.
    If you find NVDA useful and want it to continue to improve, please consider donating to NV Access. You can do this by selecting Donate from the NVDA menu.
nl_NL: {longName} ({name})
    Versie: {version} ({version_detailed})
    URL: {url}
    {copyright}
    
    {name} valt onder de GNU General Public License (versie 2 of later).
    
    Je bent vrij om deze software te delen of te wijzigen zoals je wilt, zolang je de licentie erbij vermeldt en alle broncode beschikbaar stelt aan iedereen die er behoefte aan heeft.
    
    Dit geldt voor zowel originele als gewijzigde kopieën van deze software, plus alle afgeleide werken.
    
    Voor meer informatie kun je de licentie bekijken via het Help-menu.
    
    Je kunt de licentie ook online bekijken op: https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html en https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.en.html
    
    {name} is ontwikkeld door NV Access, een non-profitorganisatie die zich inzet voor het helpen en promoten van gratis en open source oplossingen voor blinden en slechtzienden.
    
    Als je NVDA nuttig vindt en wilt dat het verder wordt verbeterd, overweeg dan een donatie aan NV Access. Je kunt dit doen door 'Doneer' te selecteren in het NVDA-menu.

en: {message}
    
    Category: "{category}"
    Option: "{option}"
nl_NL: {message}
    
    Categorie: "{category}"  
    Optie: "{option}"

en: {minuteText} remaining
nl_NL: {minuteText} resterend

en: {minutes:d} minute | {minutes:d} minutes
nl_NL[0]: {minutes:d} minuut
nl_NL[1]: {minutes:d} minuten

en: {modifier} released
nl_NL: {modifier} niet ingedrukt

en: {numFingers} finger {action} | {numFingers} finger {action}
nl_NL[0]: {numFingers} vinger {action}
nl_NL[1]: {numFingers} vingers {action}

en: {number} of {total}
nl_NL: {number} van {total}

en: {num} suggestion | {num} suggestions
nl_NL[0]: {num} suggestie
nl_NL[1]: {num} suggesties

en: {offset:.3g} character | {offset:.3g} characters
nl_NL[0]: {offset:.3g} teken
nl_NL[1]: {offset:.3g} tekens

en: {offset:.3g} pt
nl_NL: {offset:.3g} punten

en: {profileName} configuration profile active
nl_NL: {profileName} configuratieprofiel actief

en: {profile} profile activated
nl_NL: {profile} profiel geactiveerd

en: {profile} profile deactivated
nl_NL: {profile} profiel gedeactiveerd

en: {remainingTimeFormatted} remaining
nl_NL: {remainingTimeFormatted} resterend

en: {revisionType} {description}: {text} by {author} on {date}
nl_NL: {revisionType} {description}: {text} door {author} op {date}

en: {rowCount} row | {rowCount} rows
nl_NL[0]: {rowCount} rij
nl_NL[1]: {rowCount} rijen

en: {seriesName} series {seriesIndex} of {seriesCount}
nl_NL: {seriesName} reeks {seriesIndex} van {seriesCount}

en: {seriesName} trendline type: {trendlineType}, name: {trendlineName}
nl_NL: {seriesName} trendlijntype: {trendlineType}, naam: {trendlineName}

en: {seriesName} trendline type: {trendlineType}, name: {trendlineName}, label: {trendlineLabel}
nl_NL: {seriesName} trendlijntype: {trendlineType}, naam: {trendlineName}, label: {trendlineLabel}

en: {size:g} point font
nl_NL: lettergrootte {size:g} punten

en: {startTime} to {endTime}
nl_NL: {startTime} tot {endTime}

en: {start} through {end}
nl_NL: {start} tot en met {end}

en: {styleName} style, outline level {outlineLevel}
nl_NL: {styleName} stijl, kopniveau {outlineLevel}

en: {symbol} as in {description}
nl_NL: {symbol} zoals in {description}

en: {textAttribute} off
nl_NL: {textAttribute} uit

en: {textAttribute} on
nl_NL: {textAttribute} aan

en: {totalTime} total
nl_NL: {totalTime} totaal

en: {val:.2f} centimetre | {val:.2f} centimetres
nl_NL[0]: {val:.2f} centimeter
nl_NL[1]: {val:.2f} centimeters

en: {val:g} pt space before paragraph
nl_NL: {val:g} pt ruimte voor alinea
